KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 71

  • 42 209
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 409
Добро утро!  Hug

Хубава събота!

Днес в архивния албум сме на месец август 2011, когато Берг и Халит бяха на посещение в Словакия, по покана на телевизията, която излъчваше там "1001 нощ". Причината да помним този момент много добре, е че за първи път имахме "директни включвания" от мястото на събитието.  Grinning Grinning Дари и Надето летяха до Братислава с мечтата да видят Берг и Халит и станаха първите български фенки, изпълнили това свое желание. Бяха отседнали и в същия хотел, та съвсем им бяха под ръка любимците.

Много забавни бяха постовете им. А сега, преглеждайки ги, си давам сметка, че и доста обемни.
Затова съм извадила само някои моменти от "репортажите" на Дари. Утре ще пусна сигурно и още нещичко.


Хора, видяхме ги, видяхме ги!!!!!!! Току-що отидоха на вечеря, Берги е с бяла рокля и червени обувки, Халит е със синя риза.

Махна ми, Берги ми махна, Халит махаше на Надя...

Само дето снимките в хотела са абсолютно забранени, пазят ги едни четирикрилни гардероби и не дават да снимам... Така и не казаха къде ще вечерят... Нищо, ние ще сме установени долу на канапето с/у асансьора да чакаме... Айде чао, че ще ги изпусна и ще се гръмна.

..................

На закуска беше просто уникално. С Надя отидохме във фоайето в 7.20. Всяко отваряне на асансьора беше мъчително. Те са, те са - ааа, не не са те. Появиха се към 9 и отидоха в ресторанта. Бяхме вече ние тряснали по едно кафе... В ресторанта беше голям купон -  Берги си взима кроасан, и аз си вземам кроасан, Берги си взима сирене - и аз си взимам сирене. Надя повтори процедурата, само че с Халит. Буквално стояхме на 2 м, ако имаше и толкова. Аз си виждах Берги прекрасно. Халит беше изцяло в гръб. Падаше ми се в профил моята любов, но понеже душичката ми не спря да се върти, оправя си косата, протяга си се, аз си я видях цялата.  Леле колко беше миличка като говореше с Алиджи.  Надя ходи да си преследва Онур, ама аз си я слушах : Али, бебеим, кач саат, битанем? Не се бъзикам, честно. Доста дълго говори по телефона, Али е при майка и. После хвана темата за Джейда и за нейното бебе. Прави такива физиономии, едва се сдържах да не се разхила. Наложи се да изпия още 4 кафета, само за да мога да държа чашата и да си я гледам... На масата голям лаф удариха с мениджърките им, като латерничка ми е милата.  Ръкомаха си, изтегна си се жената на столчето, облиза си ножа... Няма грам, ама грам фалш в поведението й. Има уникален глас, много нежен... Тя цялата е толкова нежна, крехка и изискана... Много красиви очи има наистина, страхотна е. На закуска беше с много лек, почти незабележим грим  Халит има страшно дълга брада, но тембърът му е просто уникален.  Засмя се много готино, и той си лафи по телефона.
.
......................

Берги и Халит излязоха преди малко на вечеря. Излизат пред хотела и се чу такъв зверски фенски писък... Едно момиченце - леле, това квичеше повече от мене, бе. Имаше около 30-40 човека пред хотела... Като ни видяха онези персонали и мениджери всичките колко добре се държат Берги и Халит с нас и взеха и те да се усмихват... Даже и гардероба не гледа злобно вече.

Берги ме целуна 4 пъти, 4 пъти....

 И автографи имаме, и снимки..... И се скара на онези патици, че не са ни позволили да се снимаме... Това ми е най-хубавият ден в живота!!!!!!!!!!!!!

Доколкото разбрах, ще си я видя утре на закуска... Ама тя е толкова мила и така им се скара, че сме тук заради тях, а те не са ни представили... Както върви и на масата може да ни поканят... Лошото е, че пак ще се наложи да изпия 4 кафета

Сигурно го казвам за 4312841 път, но Берги на живо е толкова сладка, толкова мила, толкова очарователна и красива... Невероятна жена с толкова детски чар... В пъти по-красива е от снимките... Представата ми за нея се покрива много, много точно, дори повече... Толкова много блясък в очите и, толкова искрена усмивка, толкова добър човек...  Представяте ли си, отвори си прозореца заради нас. Не погледна към журналистите изобщо, махна ни и каза довиждане... Няма грам главозамайване и надути физиономи... Очарована съм, възхитена от поведението й към феновете. Снощи като се връщаха от разходката преди да отидат на вечеря, като се приближиха до хотел, едно дете се затича към тях и падна на земята. По физиономията й си пролича колко съжали детенцето. Веднага отиде да се снима с него. Днес пък, когато слязоха на закуска, отидоха на терасата. Ведна цъфна една жена с дете на главата им. Разписаха се и се снимаха, нищо не казаха.



Берги и Халит са влюбени и това си личи отдалеч. Сега вече ще изям боя, но имам чувството, че тя освен като любим, си го ползва и като баща... Въх, взех да прекалявам. Ама на мен това страшно много ми харесва,  не го казвам в лошия смисъл. Това ги прави още по-сладки и милички. Много съм щастлива, че до Берги го има Халит, който да я обича, да я пази и да прави живота й по-лесен и красив... Нека да са заедно, да се обичат, да са щастливи с детенцето си.


Веднъж бях казала, че Берги е като малко момиченце с мече... Като й дадох плюшената играчка за Али и тръгна с нея към стаята,  точно за това се сетих... Прекарах около 10 мин до нея, не близо, а точно до нея. По начина, по който говореше и се усмихваше - това си е едно сладичко дете, толкова мило и добричко, толкова крехко и нежно... Прекрасна е, страхотна. Точно затова и децата я обичат, точно затова се държи така и толкова нежно говори с Али по телефона, а той е толкова усмихнат винаги. Тя  не е като моя връстничка дори, точно едно 5-годишно детенце си е. И не се смейте, защото не се шегувам грам дори.


И едно видео от посрещането на Халит и Берг в Братислава. За съжаление, заради авторските права, звукът е премахнат, но кадрите са достатъчно красноречиви. Дано изживеят същата емоция и през месец март в Аржентина.


Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 09:22 от varna_2

# 16
  • Мнения: 23 409

Още една статия за срещата с аржентинския посланик.

Направи ми впечатление, че до Халит седи шефката на Канал Д. Те излъчиха "1001 нощ", така че не е странно, че е присъствала. Но си мисля, че и новият проект на Халит, когато и да се случи, ще е за Канал Д. Много добре знаят, че след това могат да го продадат в десетки страни.


# 17
  • Мнения: 12 152
Добро утро и хубава събота на всички!  Hug Hug Hug

Варна  Hug  разсмя ме с тези страхотни репортажи на Дари  Laughing Laughing Heart Eyes

Цитат
Айде чао, че ще ги изпусна и ще се гръмна.

Наложи се да изпия още 4 кафета

Берги ме целуна 4 пъти, 4 пъти....

Сигурно го казвам за 4312841 път

Сладурка  Joy

Вие сте истински фенове на Бергюзар  txtloves








#new Cem Karci, Uluc Bayraktar, Kerem Firtina and Olgun Toker




Irem Kahyaoglu and Emir Cubukcu




#new Sema Ergenekon and Eylem Canpolat

Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 10:39 от косе-босе

# 18
  • Мнения: 15 391
Хелоу, хулиганчета!  Heart Eyes Hug
Слънцето днеска изкарала от торбата от любимите ми писания - поредицата преживяно  Grinning Heart Eyes Винаги ги чета с голямо удоволствие и много усмивки.

# 19
  • Мнения: 12 152





Не са отлетели гълъбчетата за Америка  Wink в Джихангир са - паркират  Joy


http://www.mynet.com/magazin/detay/foto-analiz/sinem-kobalin-otopark-panigi/66542

# 20
  • Мнения: 23 409




Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 18:26 от varna_2

# 21
  • Мнения: 15 391
Чудни муцунки  Heart Eyes Hug Hug Hug

Как сте, сладурки?  Heart Eyes Heart Eyes
Водя ви един брадясал ески хулиган.

# 22
  • Мнения: 12 152
Цитат

 Hug Heart Eyes Heart Eyes




Цитат

Да не влиза той в "Кьосем"  Wink Grinning

 hahaha hahaha hahaha






Кенан и останалите актьори - Behzat Ç. и Yerli Savaş , на които приличат героите в компютърната игра






White shirt + black blοuse... Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Мнения: 15 391
2 фрагман на Белчимката и Ибрахим



http://vbox7.com/play:56d52c7991




# 24
  • Мнения: 23 409
Забравих да кажа, че Манго Джери ще участва в новото дизи на Джемката.

"Песента на живота"

Ето го първия фрагман.

Родителите на две деца от приятелски семейства си обещават, че като пораснат ще ги оженят.

Детството им преминава на различни места и при различни обстоятелства.

Но когато идва моментът, и двамата бащи са все още решени да спазят дадената дума.

Предполагам, че историята ще се върти около двамата млади, как ще приемат това и развитието на отношенията им по- нататък.



Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 19:09 от varna_2

# 25
  • Мнения: 15 391


Забравих да кажа, че Манго Джери ще участва в новото дизи на Джемката.



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мернах по снимки, че вече се тагват от снимачната площадка на фабриката за кондури  Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 23 409


Забравих да кажа, че Манго Джери ще участва в новото дизи на Джемката.



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мернах по снимки, че вече се тагват от снимачната площадка на фабриката за кондури  Laughing Laughing

Важното е да си участвал в КД.

Няма да останеш гладен. Пропуснах и Айселката, таби ки. И тя е включена в проекта.

# 27
  • Мнения: 12 152
Мерси за новите фрагмани!  bouquet bouquet



Забравих да кажа, че Манго Джери ще участва в новото дизи на Джемката.



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мернах по снимки, че вече се тагват от снимачната площадка на фабриката за кондури  Laughing Laughing

Важното е да си участвал в КД.

Няма да останеш гладен. Пропуснах и Айселката, таби ки. И тя е включена в проекта.

 Laughing Laughing Laughing Мангото и Джем затова са били заедно на купон  Peace
А Байрактаров ...само логистична подкрепа ли ще оказва  hahaha





Скрит текст:

 


# 28
  • Мнения: 23 409


А Байрактаров ...само логистична подкрепа ли ще оказва  hahaha


Той се готви за дизито на Кенанчик.

Това ми казва шестото чувство.  Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 12 152

Той се готви за дизито на Кенанчик.

Това ми казва шестото чувство.  Grinning Grinning Grinning

Хе-хе-хе!  Joy



https://twitter.com/_xmfmx/status/678227376464076801

Общи условия

Активация на акаунт