Боя за кичури,дайте идея .....

  • 5 630
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Дани, каква реклама й направи... Wink
Я кажи по-подробно за какви процедури ти взима 45лв, с какви бои работи и къде й е салона??

Иначе това с часовете една седмица предварително не ме учудва, добрите фризьори са така.
Но върха на сладоледа беше когато една приятелка ми заяви, че нейната фризьорка не приемала непознати, ами само ако си й близък или са те препоръчали?!!!! #Crazy

# 16
  • Мнения: 870
За много светли кичури знам за сините прахчета на Блонд.
За много светли кичури знам за сините прахчета на Блонд.

Една моя приятелка си прави в домашни условия с такова прахче и единия кичур й остана в ръката...  Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 2 901
Подкрепям правене в домашни условия само ако финансово сте по-чувствителни. То е ясно, че има некадърни фризьори, но то се отнася както за кичурясване, така и за боядисване или подстригване.

Ходя в студентски град до зала Христо Ботев, пада се в кооперацията от ляво като застанете срещу залата на спорката - от скоро се преместиха там, преди това бяха в базара на Четворката. Салон "Мая". Един цвят кичури ми излиза 31 лева с матирането, два цвята - към 50 ама ще излъжа. Записвам се обикновено към четвъртък за събота сутринта. Черпят ме също така с чайче/кафенце/сокче.

# 18
  • Мнения: 870
Аз си правя кичурите само при фризьор, ходя в провинцията, не заради парите, а изаради резултата. За 25 лв. ми правят руси и малко черни кичури и маникюр с декорация. Веднъж ходих в един салон в Студентски град, бл.56 и резултата беше ужасен - жълти кичури, това беше първия път когато излизам от салон без настроение...

# 19
  • Мнения: 120
Преди 2-3 години бях на кичури и ползвах боята на Wella за кичури. Струваше някъде към 11лв. В нея си имаше шапка и четка, а самата боя съдържаше някакво масло и косата въбще не изгоря. НО фризьорката, която ми прави кичурите / аз си бях купила боята предварително, защото бях чувала, че боите с които работи много горят косъма/ , прецени че трябва да ми сложи и от лилавите прахчета , с които изрусява и айдеееее, докато се усетя и космито ми изгоря #Cussing out.Но боята на Wella много си я биваше, грам не ми изгори косата, и стоеше такава една мазничка Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт