Как сте на темата секс?

  • 2 160
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ако си имала проблеми с бременността по-добре забравете  сега за секса, риска не си заслужава. Иначе при мен имаше период в който много ми се правеше  Embarassed,   после хич не ми се правеше  Mr. Green, а сега  с тези ненормални болки в ребрата и гърба хич и не мисля за това  #Crazy.

# 16
  • Мнения: 7 474
В този случай и аз бих се въэдържала, секса няма да избяга. И аз с първата бременност прокървих след секс и сега стискам....... Twisted Evil

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
При това положение аз не бих рискувала.Знам че е лесно да се каже/особено че ние сме го правили докато заприличах на кит/,но не е чак толкова дълго време.


 Peace


Пък и има други начини за свършване и от двете страни  Crazy

# 18
  • Мнения: 292
По-добре не рискувайте, пък и едва ли при това положение имаш желание ... Аз и при двете бременности имах 2-3 опита, но .... пълен провал, а и трябваше да сме много внимателни, но в интерес на истината нямах и никакво желание ....  Sad
После всичко си идва на място Wink, е - ще бъдете по-бързички първите 2-3 пъти, но .... Laughing всичко си е в реда на нещата. Успех и ... умната! Simple Smile!

# 19
  • Мнения: 7 640
щом си имала неуспешна бременност и сега ти е неска плацентата- не рискувай, според мен.

# 20
  • Мнения: 1 403
И според мен по-добре се въздържайте Naughty

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И при нас вече секса е мираж  Joy ! Имам втвърдявания на корема и мъжа ми е на "диета" /е, не изцяло.../!  Blush

# 22
  • Мнения: 1 878
Не си заслужава риска - нали, ще имате време после да наваксвате.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
страх ме беше и не правихме секс; няма смисъл да се насилват нещата

# 24
  • Мнения: 669
Ние също се въздържахме поради тази причина, че и аз имах преди това спонтанен аборт и лекарката ме беше посъветвала до 3-4 месец да се въздържаме, след това в 7 месец получих болки и пак забрана, а в промеждутъка пък аз нямах особено желение и имах страхове, та и на нас ни се събраха 2-3 пъти правене на секс за цялата бременност. Но освен забраната, аз нямах ама никакво желание. Даже се чувствах адски  неудобно пред мъжа ми, въпреки, че той прояви пълно разбиране, но все пак. ...........
Но по-добре изтърпи още малко, в името на човечето, което ще дойде след някой и друг месец.

# 25
  • Мнения: 2 035
И при мен нещата са както при теб didika, затова този път сме решили да внимаваме много и по тази причина секса е табу за нас. От момента, в който разбрах, че съм бременна не сме си позолявали никакъв секс, а и толкова много се притесняваме и двамата, че едвали до края ще се решим да опитаме.  Благодарна съм му много, че ме поткрепя изцяло в това отношение. Живот и здраве ние ще се радваме на секса по нататък Wink
Та затова и моят съвет е да се лишите и Вие, определено си струва  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 655
Почти цялата бременност си я изкарах без секс именно поради проблемите, които ти имаш - преживява се.  Laughing Бебето в момента ти е по- важно. Успех.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Щом си имала проблеми - недей.Няма да умреш без секс няколко месеца.После ще си наваксаш.
Аз лично не съм имала проблеми, но последните месеци и мен ме беше страх и за това останах на "сухо"  Laughing
Peace

# 28
  • Мнения: 7 091

Пък и има други начини за свършване и от двете страни  Crazy[/color]

Да, ама и от другите начини се получават контркации, за съжаление.  Confused Sad
Аз вече не се трая сама, не знам таткото как ме издържа, ама прокървих и аз в 8-ма седмица , а и често имам контракции и докторката каза  Naughty . И сега чакаме 9-тия месец  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 673
правихме го когато искаме, дори дни преди да родя. Но не съм имала проблеми с бременността Wink

Общи условия

Активация на акаунт