търся диурети4ен 4ай

  • 9 003
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
а то чайовете за отслабване и разхлабителните не са ли еднакви?...може ли някой да ми обясни разликата защото не разбирам много.....аз си бях купила регулавит-лелееее-най-вкусния чай за мен,но свърши и никаде няма-и сега питах във всички квартални аптеки но няма...и ми действаше много добре-някой подобен може ли да ми кажете,който да се намира по-лесно?

# 16
  • Мнения: 585
Абе хора какво общо има отслабването със задържането на течности????? newsm78
Я си карай с диетата и пий течности повече за да можеш да изхвърляш токсините по-лесно.

# 17
  • Мнения: 27 524
а то чайовете за отслабване и разхлабителните не са ли еднакви?...може ли някой да ми обясни разликата защото не разбирам много.....аз си бях купила регулавит-лелееее-най-вкусния чай за мен,но свърши и никаде няма-и сега питах във всички квартални аптеки но няма...и ми действаше много добре-някой подобен може ли да ми кажете,който да се намира по-лесно?

Хапчета,чай и всякакви такива неща за отслабване няма. Иначе има диуретични чайове,които предизвикват изхвърляне на течности,а разслабителните...хм...за голямата работа,която обикновено става рядка и начесто  smile3550
Но това,според мен поне,е вредно и ненужно да се прави.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А тъй! И повече спанак, моля!  newsm10

# 19
  • Мнения: 5 475
Сената действа разхлабващо, а диуретичен чай е цейлонския чай "кидни" и отвара от мечо грозде също действа диуретично.

  Точно така!Но не разчитай да отслабнеш от това.Майката му е нискокалоричен режим,двигателна активност и по-малко въглехидрати.
  Така за няколко месеца аз и мъжа ми свалихме без никакъв зор и мъки по 5 кг,а дъщеря ми стопи 10!

# 20
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
  bouquetблагодаря на всички, които ми отговориха.От две седмици не ям сладко, хляб и други подобни, най -вече съм на кис. мляко, зелен лук, много малко месо. от два дена пия един чай, който сама си направих, след като питах в няколко аптеки и въобще не предлагаха такъв чай. След като прочетох няколко книги за билките се спрях на един чай от:листа от бреза, хвощ, коприва,корен и листа от глухарче, шипка, кора от зърнастец, гръмотрън, и го пия два пъти на ден, но е ужасно неприятен на вкус и ако някой реши да го пие да си приготви нещо за да премахне по-бързо гадния вкус.Въпреки това съм решена да го продължа, но мисля 4е засега има малък начален ефект.ако някой иска да прочете тези книги:"Домашна аптека", "Природна аптека" и "Билки и билкосъбиране", не си спомням авторите, но ако някой се заинтересува ще ги проверя. Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За  билковите книги, "Здраве от аптеката на Господ" на Мария Требен върши работа. Няколко броя са.

Общи условия

Активация на акаунт