Кога започнаха да ви болят гърдите?

  • 25 912
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
Една седмица преди цикъла, по принцип това си ми е симптома за идващата М.,  но болката този път беше по странна, а и зърната ми изглеждаха по-различен начин от преди. По това предположих, че съм бременна и не се излъгах  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 39 776
При мен беше след закъснението. Може и по-рано да са почнали да ме болят, но не съм обърнала голямо внимание.
Имах и страхотни болки в корема... за бременност не мислех тогава.

# 17
  • Мнения: 1 613
Не са ме боляли в началото.
Но 1-2 дни преди да родя много ме боляха.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И при мен след закъснението,но болките бяха ужасни.Спях със сутиен и едвам се объщах/имах чувството че ще се скъсат/.Болката утихна към края на 3 месец.

# 19
  • Мнения: 1 006
Мен досега още не са ме боляли.

# 20
  • Мнения: 2 015
Ами мен и до сега не ме болят, но иначе са пораснали #Shocked.Качила съм 2кг, а мъжо вика, че било само на тях thumbsup.Няма лошо newsm68!

# 21
  • Мнения: 6 472
Както всеки път, си ме заболяха след овулацията, с тази разлика, че после цикъла не ми дойде Grinning

# 22
  • Мнения: 1 101
Започнаха да ме болят 4-5 дни след овулацията и забременяването , по-рано от обикновено, което беше и една от причините да съм убедена, че този път чудото се беше случило Peace

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Боляха ме както обикновенно преди цикъл и аз си мислех, че ще ми идва, а се оказа, че съм бременна  Grinning, след това не са ме боляли по време на бременността

# 24
  • Мнения: 1 138
Боляха ме както обикновенно преди цикъл и аз си мислех, че ще ми идва, а се оказа, че съм бременна
Peace и при мен беше така, само че след като разбрах за бебо ме наболяваха от време на време. от месец спряха да ме болят.

# 25
  • Мнения: 1 425
Започнаха да ме болят около една седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде.

# 26
  • Мнения: 3 042
Като бях бреми със щерката не помня кога са започнали да ме болят гърдите.
Когато забременях със синът ми гърдите започнаха да ме болят около седмица преди очакваният цикъл и понеже си бях правила тест /ок. 10 дни след овото/ и беше отрицателен, бях много озадачена. Направих друг и беше положителен.

# 27
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Първата бременност като ме хванаха по време на овулацията( или 14 дни преди евентуалния цикъл) така си и останаха. Втората бременност чак седмица две след закъснението на цикъла.

# 28
  • Мнения: 2 849
Около седмица след закъснението . newsm78

# 29
  • Мнения: 1 410
Не са ме боляли, просто почнаха да растат.

Общи условия

Активация на акаунт