Търся здрава и икономична кола.

  • 3 053
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте...Искам малко помощ при избор на автомобил.Търся си дамска кола,с ЕВТИНА ПОДРЪЖКА  и НИСЪК РАЗХОД НА ГОРИВО,задължително с 4 врати. Сумата с която разполагам е около 5 000 лв.Моля помагаите!!!!!

# 1
  • Мнения: 93
Опел корса,vw...2500-3хил.са достатъчни.

# 2
  • Мнения: 377
Много солиден избор Сглобка, двигател. Не случайно Тойота са първа марка по продажби.

# 3
  • Мнения: 93
Да се обоснова по-пространно за опела.Понеже не разбирам от коли,попитах моя майстор.Той ми каза следното:евтина  и лесна за подръжка;икономична и здрава е корсата.В случай,че в момента няма на пазара подходяща-избери фолксваген.В краен случай-фиат.Това ми каза майстора,А ТОЙ НАИСТИНА РАЗБИРА ОТ КОЛИ.Същото ми каза и роднина,работещ в СБА.Той има фолксваген голф и каза,че за нищо на света не би го сменил.Най-евтините части били за голфа.Не напразно бил "народната" кола.Аз за 7 годин смених 4 коли.Не заради висок стандар,а от горчив опит.Пежо,рено,форд....Майстора като ме видеше и му идеше да се скрие.Мога и вицове да ти кажа за изброените марко,но са цинични.....Та така,заложи на немското.Най-добре си вземи познат,който разбира и ходи на огледи с него.Желая ти успех.

Общи условия

Активация на акаунт