Пазаруване от H&M ➤ 2

  • 63 147
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 803
Сутрин към 9 като получите смс "днес ще ви бъде доставена пратка.......", може да звъннете на посоченият в смс телефон, който е на самият куриер и да се разберете с него.
Правила съм го и като звъннах веднага се оказа, че той вече пътувал за адреса ми. И го върнах естествено, защото не бях вкъщи. Следователно пратката беше оставена в офис, който хич не ми беше удобен и докато си я взема минават още няколко дни. Както и да е, не искам да изглежда, че се заяждам, но просто си мислех, че има по-лесен начин да ги уведомя. Peace

Другият вариант е да изберете опцията за промяна от мейла, който получавате дали на друг адрес или за друг ден - има варианти.
Аз съм ги ползвала и никога не съм имала проблем.

# 16
  • Мнения: 69 206
Сутрин към 9 като получите смс "днес ще ви бъде доставена пратка.......", може да звъннете на посоченият в смс телефон, който е на самият куриер и да се разберете с него. Аз съм много доволна от Еконт. Куриерите са отзивчиви, мили и разбрани. За разлика от Спиди, които са заграбили почти всички онлайн магазини. Първо получавам смс "очаквайте пратка до 14 часа днес", а после ми идва в 16 часа. Обаждам се на посочения телефон в смс в 14.05 защото имам планове, да му се не види. #Cussing out Вдига ми диспечер, щяла да провери,звъни ми след 15 минути да си я чакам, ще дойдат, кога - по някое време. Като се сопнах насреща, че файда от смс няма, тя ми се сопна двойно повече, че правя проблем за 10 минути закъснение.  Shocked Накрая закъснението беше 2 часа. Денят ми замина и куриерът дойде ядосан и ми метна пратката в ръцете. Имам и още такива случки със Спиди. Чак не ми се пазарува като видя, че те доставят. И ай не си на адреса, мятат ти пратката в някой офис и на вторият ден започват да й начисляват такса склад. Няма повторен опит за доставка, да се разберете пък за удобно време за доставка е ......... ooooh!

Точно, точно така и аз мисля.
Чаках една доставка от Спиди, навъртях сума ти пари за телефони и не дават телефона на куриера и туй-то. Въртяха ме, с малкия облечени чакахме да излизаме....до 12ч висяхме като сополи да ги чакаме.. Отвратно обслужване направо. С Екон съм пре-доволна. СМС пращат хората, обаждала съм се на куриер да ми остави пратката в офиса в центъра например, или както вчера - да дойдат след 13ч., че бяхме навън с детето, или си ги чакам към 10 ч. обикновено идват...абе песен...
Та споделям напълно горното мнение... Peace

Ако поръчвам нещо леко, давам адреса на работното си място, ако е обемно или тежко - домашен адрес.

# 17
  • Мнения: 54 822
С Еконт винаги съм се разбирала да ми носят пратката на служебния адрес, ако не съм вкъщи.
Проблеми не съм имала.

Има и ограничение до два ваучера на клиент за един ден... Simple Smile
Подготви си торбите и ако са повече, вземи някоя приятелка с теб... Иначе талоните за намаление важат около 6 месеца!  Peace

Важат до август догодина.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 795
Здравейте,
от това яке линк дали някой има от големите размери, да ми измери. Между S и M съм по принцип, чудя се дали ще ми стане 164-170см от детската?

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 1 633
Някой да има от тези панталони?
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0294524001.html
Интересува ме дали са плитки? Praynig

# 20
  • Мнения: 3 459
Няма ли някой код за БД, че не ми се плащат 6.90 ?

# 21
  • Мнения: 3 459
Добе де, нали уж не можеше с наложен платеж, а аз току-що посочих такъв метод на плащане и ми потвърди поръчката !  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 9 776
Добе де, нали уж не можеше с наложен платеж, а аз току-що посочих такъв метод на плащане и ми потвърди поръчката !  Rolling Eyes

Как не може с наложен платеж? Не ставало банковото плащане. Peace

# 23
  • Мнения: 704
През няколко дни поръчвам и плащам все с Виза, никакъв проблем не съм имала досега.

# 24
  • Мнения: 9 776
През няколко дни поръчвам и плащам все с Виза, никакъв проблем не съм имала досега.

Може би има понякога проблем. Аз вчера затова попитах тук, но в крайна сметка пуснах с наложен платеж.

# 25
  • Мнения: 3 459
На мен досега никога не ми е излизала опцията за наложен платеж затова се зачудих !

# 26
  • Мнения: 9 776
На мен досега никога не ми е излизала опцията за наложен платеж затова се зачудих !


А как? Това е опция по презумция мисля. Ако искаш банково, отиваш на съответното поле.

# 27
  • Мнения: 3 459
На мен досега никога не ми е излизала опцията за наложен платеж затова се зачудих !


А как? Това е опция по презумция мисля. Ако искаш банково, отиваш на съответното поле.
Ами не знам как, днес за първи път я видях тази опция, досега все ми излизаше опция за въвеждане номер на картата ! Всъщност няма значение.
Поръчах намалени ботуши и тъй като регистрирах мъжа ми за бюлетина ми ги намали с още 20% и ползвам безплатна доставка.

Tези са ботушите: http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0305310001.html дано да си струват.
Не съм убедена дали съм нацелила размера само. Взех 29-ти номер.
Сутринта измерих крака на моята излезе 17 см и малко, на този номер ходилото отговаря на 17.9 см.
Дано не съм сгрешила с номера само. Отделно взех и две панталончета тип клин, пак намалени.

Да питам - Еконт дават ли се да се отварят пратките като ги донесат ?

# 28
  • Мнения: 551
В офис на Еконт винаги ме питат и на адрес също...няма проблем да видиш какво са ти пратили Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 69 206
Само с наложен платеж пазарувам онлайн, вкл. и от НМ Peace Никога не съм имала проблем...

Общи условия

Активация на акаунт