Пазаруване от H&M ➤ 2

  • 63 081
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 75
Дойдоха ми едните дънки и блузката, екстра са Simple Smile Чакам и ботите , но са на адреса на майка ми.
Кои бяха дъкните?
Харесват ли ти?

Дънките са тези: http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0300117001.html. Аз имам първият цвят. Сега си поръчах по светло синият, и онзи ден поръчах и същите, които имам тъй като това са ЛЮБИМИТЕ ми дънки. Супер удобни, еластични. Перфектни са. Само да кажа, че не са дебели. Тънки са, но като е студено стават с един чорапогащник и са екстра Simple Smile

# 706
  • Мнения: 46 488
Някой може ли да снима черните боти на ток, толкова хора ги получиха  Grinning
Аз се чудя дали да не ги откажа, днес са дошли в офис на Еконт
Благодаря предварително
Скрит текст:
Не ги отказвай, хубави са.

Притеснявах се да не са ми тесни, но са ми точно, даже леко свободни, за да си ги нося с по-дебел чорап Simple Smile по-хубави са отколкото очаквах. За дъщеря ми поръчах от разните, кожени са и много добре изглеждат.

# 707
  • Мнения: 1 325
Не знам само аз ли мисля така, но тези намаления в сайта хич не ми се виждат добри. Все пак са финални, а палтата си стоят на по 80-100 лева, цените не ги смъкват като цяло. С малки изключения няма нещо, което да си заслужава заради ниската цена. Crossing Arms

# 708
  • Мнения: 1 817
След това намаление какво следва, ще има ли някакви други подобни  newsm78
Питам, защото за първи път поръчвам от сайта Simple Smile

# 709
  • Мнения: 2 876
Не знам само аз ли мисля така, но тези намаления в сайта хич не ми се виждат добри. Все пак са финални, а палтата си стоят на по 80-100 лева, цените не ги смъкват като цяло. С малки изключения няма нещо, което да си заслужава заради ниската цена. Crossing Arms
+1  Peace
Получих ботите с ток - много са хубави и според мен, особено за 10лв  Grinning и 2 пъти да ги обуе човек си струва, според мен  Peace Hug

# 710
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Аз получих днес ниските челси боти в черно. Отговарят си на номера, много хубави...за тези пари просто идеални!

# 711
  • Мнения: 1 480
Получих си височките боти, номер 36, много хубави и си отговарят на номера. За тези пари са перфектни.

Благодаря за споделянето на офертата:))))

# 712
  • Мнения: 274
Ботите са получени и при мен:

Общо взето ниско качество. Хубавото е че изглеждат добре, обаче си личи, че са имитация на велур. Материята е твърда и доста тънка. Само лепени, като на едната бройка има лепило по ръбовете, където е лепено и се вижда. Отвън: Текстил, отвътре: Текстил, подметка: Гума.

Реално ако изкарат повече от 10 обувания, ще е добре, според мен, но за 10 лева са OK!

Други стоки от намалението:

Тази мъжка пролетна блуза: http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0347569005.html

Колекция L.O.G.G . Излезе 13.50 лева с код. Пролетна тънка с избелени елементи блуза. Размерите си отговарят. Хубава, определено си заслужава на 18 лева, цената която беше в намалението до 31.01.2016.

Този мъжки пролетен суитчър: http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0342954007.html

Колекция H&M. Излезе 13.50 лева с код. Средно дебел модерен суитчър с широка яка, доста търсени напоследък. Изкупиха се още първия ден, успях да хвана от сивия меланж. За 18 лева са топ оферта. Определено си заслужава, размерите си отговарят на стандартите.



# 713
  • Мнения: 274
След това намаление какво следва, ще има ли някакви други подобни  newsm78
Питам, защото за първи път поръчвам от сайта Simple Smile

Здравейте,

Имат специални намаления всеки месец до 60% на определени артикули. Следете сайта и темата тук. Иначе официалната разпродажба свършва днес. Sale страницата обаче ще си бъде активна.

# 714
  • София
  • Мнения: 318
ПРОМОЦИЯ - 25% ОТСТЪПКА ЗА ВСЕКИ АРТИКУЛ ПО ВАШ ИЗБОР



Използвайте код 0285. Валиден за hm.com до 14.02.2016 г.
Отстъпката ще бъде приложена към най-скъпия продукт в кошницата Ви.
В случай, че нямате друг код... Wink   Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 2 320
И аз преди малко си получих ниските боти. Много ми харесват, даже ме е яд, че не си поръчах и кафявите Sad Ако някой се чуди какво да прави неговите - 38 номер Wink

# 716
  • Мнения: 70
Тези прословути боти, по мое мнение струват точно 10 лв, нито стотинка повече! Пуснали ги от 54 лв на 10 лв и нарекли това намаление. По нищо не се различават от обувките по магазините за 5/10лв. Като цяло повечето дрехи са с нереално високи цени за ниското си качество и само намалени се доближават до реалната си цена...

# 717
  • Мнения: 1 758
Аз пък от дрехите на НМ,основно детски, съм доволна. Пера на 60градуса и не са мръднали,нито на цвят,нито са се усукали(както имам такива дрехи,а уж по-скъпи). разбира се има и  малки изключения Peace
Единственото,което мен ме дразни ,е че станаха масови и всички деца с едни и същи дрехи. Все едно няма други детски магазини. Като ги нямаше в Бг ми беше по-интересно Mr. Green

# 718
  • Мнения: 388
Здравейте, някой да е купувал кърпи за баня ? Какво качество са? Попиват ли добре? Благодаря.

# 719
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, аз получих това спортно долнище в черно, но за съжаление ми е голямо http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0252229001.html -размер S. Излезе ми 34 лв. Ако никой не го иска ще трябва да го връщам.

Общи условия

Активация на акаунт