Да си разтълкуваме съня - 9

  • 61 002
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • SF
  • Мнения: 21 564
Благодаря , ще се опитам да не мисля и да се освободя от тези мисли и напрежение. Дано се избавя от тези мои страхове, които се превърнаха В кошмари

Villi, нищо лошо не вещаят, просто илюстрират собствените ти мисли, които са толкова натрапчиви, че се пренасят от действителността в сънищата ти.


Аз пък сънувах баба ми, че е жива, изкъпала се е, постлала си е леглата с чисти чаршафи и се сърди за това, че в другата стая имаме гости, които са нейни роднини, а не я каним на масата при нас. По някое време написах смъртния й акт и си спомням, че оставях празни полета за датата на смъртта й, обяснявайки, че като се случи, ще ги попълним. Писах с червена химикалка и се стараех много красиво да е изписан актът.
Сутринта се събудих с много тежко чуство. Сред гостите в другата стая беше и майка ми, която също е починала. Една от гостенките ни ни подари великденска украса и с майка ми започнахме да мислим къде да си я закачим.

# 661
  • Мнения: 1 972
Преди около 2 месеца сънувах, че съм бременна. Знам отдавна, че това е на ядове и проблеми... Преди 2 седмици такива проблеми ми се стовариха, че още не ми се вярва.... Помня, че се събудих притеснена, молех се да не е болест. Не е болест но, пак е тормоз. Чакам да мине периода и да се успокоя, че много се настрадах.

# 662
  • Мнения: X
Другото сънувах тази нощ, стая, имаш още момичета, седя с гръб към вратата, Мисля че бяхме още 2 с мен, 3, не помня учих и хишех ли нещо или бяхме с лаптопа си и другите, приличаше ми на студентско общежитие. Запознавах се с останалите , май имаше стълби на долу и някакво помещение с диван но това е счътен спомен, спомням си че беше зимата, с тези момичета, май щяхме да участваме в състезание със ски , като ски бягане. Или нещо със ски. Щяхме да участваме в нещо.

# 663
  • Мнения: 15
Здравейте как може да се тълкува сън че отново съм на училище и бягам от час.А още как да тълкувам ако сънувам че се целувам с бившия и той не се притеснява че сегашната му ни вижда.Благодаря предварително

# 664
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Сънувах,че печеля от лотарията и то от два билета.Какво може да означава това?От баба ми знам,че каквото сънуваш наобратно се случва в реалността.Дано да не е така.

# 665
  • Мнения: 226
Успявам да си разгадая сънищата сама доста добре, но с този от тази нощ имам известни затруднения. Сънувах, че съм в стаята на човек, които ми причини много неприятности преди години. В съня ми взех една чаша пълна с моя урина и го полях целия. Търсих значението на урина, но не намирам какво би означавало конкретното действие. Ако някой може да го изтълкува ще съм много благодарна.

# 666
  • Мнения: 11
Здравейте,
И аз сънувах странен сън, от който се събудих с не много добър привкус.
Първоначално се бях вкарала в някакъв крими сериал и гледах как полицаи снемат отпечатъци по някакви пакети.
След това сънувах нещо свързано с колеги от работата - спомням си, че колегата беше с черна риза и обсъждахме нещо въ връзка с организация.
Намирахме се в сграда със структура на мол, но не беше мол.Започнах да слизам по стълби в един момент  вътрешни.
След това женска фигура, чието лице не виждах, но усещаща  се със силно влияние ми подари пакетче, което отворих и беше парфюм с още някаква козметика.целунах я за благодарност , така както целувам близка приятелка при среща.Сърдечно.
След това тя беше пред мен, аз някакси зад нея и изведнъж зад мен седна мъжа ми без да казва нищо и ме прихвана за кръста.излъчваше спокойствие и беше видимо по-пълен отколкото е - облечен в сватбен костюм ( зеленикаво-сив, не много тъмен)със закачена на ревера сватбена украса.Някой ми подаде две сватбени кърпички и се събудих.
Не мога да разтълкувам съня си, ще се радвам да ми помогнете.

# 667
  • Мнения: 65
Здравейте. Някой да знае какво означава, ако видиш каракачанка на сън? Търсих в интернет, но никъде няма пояснение за каракачанка.
Предварително благодаря

# 668
  • Мнения: 30
Здравейте,
И аз сънувах странен сън, от който се събудих с не много добър привкус.
Първоначално се бях вкарала в някакъв крими сериал и гледах как полицаи снемат отпечатъци по някакви пакети.
След това сънувах нещо свързано с колеги от работата - спомням си, че колегата беше с черна риза и обсъждахме нещо въ връзка с организация.
Намирахме се в сграда със структура на мол, но не беше мол.Започнах да слизам по стълби в един момент  вътрешни.
След това женска фигура, чието лице не виждах, но усещаща  се със силно влияние ми подари пакетче, което отворих и беше парфюм с още някаква козметика.целунах я за благодарност , така както целувам близка приятелка при среща.Сърдечно.
След това тя беше пред мен, аз някакси зад нея и изведнъж зад мен седна мъжа ми без да казва нищо и ме прихвана за кръста.излъчваше спокойствие и беше видимо по-пълен отколкото е - облечен в сватбен костюм ( зеленикаво-сив, не много тъмен)със закачена на ревера сватбена украса.Някой ми подаде две сватбени кърпички и се събудих.
Не мога да разтълкувам съня си, ще се радвам да ми помогнете.

# 669
  • Мнения: 30
В сънят е едно в действителността е друго. Образно е изживяване и то е за добро. Не е полиджба а свадба в бъдеще. И ще има добро поведение в бъдещето. Това е исказ в един добър период  в човека. Не е карма това. Мъжа и е в по- уголемен вид за да се знае че ще има и благодат в нейния живот. Не е нещо лошо. Образа в парфюма е загатката. Жената е в миналото една в сърцето и жена. Блага и мила е в ............

# 670
  • Мнения: 375
Здравейте, извинявайте, че нахлувам така в темата Ви. По принцип не вярвам в такива неща, но един сън не ми дава мира вече няколко дена. Следобяд бях заспала и сънувах дълъг сън, който вече не помня, но края му беше толкова ярък - аз бягах от една черна фигура, която държеше нож, фигурата беше като черен призрак, нямаше лице само човешка форма. Тя ме настигна и един човек се опита да ме предпази от нея, но не успя и тя заби ножа в гърба ми. Човекът, който се опита да ме предпази беше с човешко лице, помня само, че беше мъж, но не помня дали ми беше познат или не.  Болката беше толкова силна, че дори когато се събудих още ме болеше там където "ме прониза с ножа". Да поясня, че нямам проблеми с гърба. Според Вас какво може да означава този сън, има ли изобщо някакво значение за живота ми? newsm78 bouquet

# 671
  • Мнения: 16
Здравейте, извинявайте, че нахлувам така в темата Ви. По принцип не вярвам в такива неща, но един сън не ми дава мира вече няколко дена. Следобяд бях заспала и сънувах дълъг сън, който вече не помня, но края му беше толкова ярък - аз бягах от една черна фигура, която държеше нож, фигурата беше като черен призрак, нямаше лице само човешка форма. Тя ме настигна и един човек се опита да ме предпази от нея, но не успя и тя заби ножа в гърба ми. Човекът, който се опита да ме предпази беше с човешко лице, помня само, че беше мъж, но не помня дали ми беше познат или не.  Болката беше толкова силна, че дори когато се събудих още ме болеше там където "ме прониза с ножа". Да поясня, че нямам проблеми с гърба. Според Вас какво може да означава този сън, има ли изобщо някакво значение за живота ми? newsm78 bouquet
Здравей,аз съм сънувала много подобен сън на твоя.При мен значенето се оказа че ме предаде жена, близка до семейството и наистина много ме заболя от това.Дано в твоя случей се окаже нещо по незначително!

# 672
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Диана3636, Каракачанката е пак куче нали? това означава, че имате верен приятел който е винаги зад гърба ви!

# 673
  • Мнения: X
Искам да споделя още един сън в тази тема - сънувах деца, в хотелска стая, пак с две легла но аз съм с лице и виждам и другото легло,  има плъзгаща се врата, сао прескачаш и излизаш, не помня бройка на дечицата2 или 3 ми се мотаят и са до мен в ляво, мисля че едното държеше пакет крекери. Аз си спомням и че бях изляза от стаята, може и да не е същата, и май по някакъв широк коридор вървях, но това е смътно.

Другото което помня е че бях излязла с майка ми, отново в топло време, незнам аз май исках да ходя  на басей, имаше зелелнина, хора, виждах нещо като водна пързалка - моя мечта е да се пусна на такова нещо, през една ограда видях хора, и пеки, а надолу основите на някаква сграда , бетонни колони,.

# 674
  • Мнения: 65
Диана3636, Каракачанката е пак куче нали? това означава, че имате верен приятел който е винаги зад гърба ви!
Благодаря Ви, но за съжаление не е така....

Общи условия

Активация на акаунт