Да си разтълкуваме съня - 9

  • 60 828
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 198
Не искам да търся значение.
Сутринта се събудих със сълзи на очи.
Сънувах, че вуйна ми,  ми говори,  "баща ти е истински добър човек, има голямо сърце" .каза, че гасне от пневмония и аз го чувах да кашля, много приглушено.
Почувствах се адски виновна, защото тате в реалния живот почина преди 10години в началото на март. Почина , а не се бяхме виждали 6 месеца преди това. Той живееше по-далеч от нас, ние останахме при майка ми след като се разделиха...
Наистина изпитвам вина, че преди смъртта му не се бяхме виждали. Толкова внезапно стана. Не си спомням да ми е казвал, че е болен...

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 17:34 от Wind .

# 721
  • Мнения: 4
Аз по принцип съм привърженик на идеята, че човек сам трябва да достигне до истината за сънищата, които не му дават мира, но пък понякога в главоблъсканицата пропускаме очевидни неща, така че сега и аз ще споделя нещичко по темата.

През известни периоди сънувам един и същи сън и често в него съм заедно с най-близката ми приятелка. Намираме се в някакъв блок и трябва да стигнем до определен етаж, като този етаж е винаги някъде високо, влизаме в асансьора, но той просто подминава въпросния етаж и се качва нагоре. Натискаме бутона отново, а той тръгва обратно надолу, отново пропускайки нашия етаж... и така, докато в крайна сметка не слезем просто някъде (обикновено на по-долен етаж от нужния) и не тръгнем пеша нагоре по стълбите.  Confused

# 722
  • Мнения: X
Вече трети път сина ми сънува че му се клати зъбче.....
Не пада, но се клати. А ги е сменил всичките...
Моля ви ако някой сънува такива неща и все пак нищо не се случва, да сподели...щото ще откача. В момнета имам притеснения здравословни и за тримата ни.....и това тази сутрин като ми го каза ми дойде в повече....
А преди месец сънува че се подстригва....
Егати..

# 723
  • София
  • Мнения: 5 198
За зъбче,по- добре не чети в съновника тогава.

# 724
  • Мнения: X
Аз прочетох вече поне в десет съновника....

# 725
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз прочетох вече поне в десет съновника....
Спокойно, съновниците са измислица.
Ако много се притесняваш и си вярваща, запалете свещичка в църква

# 726
  • Мнения: X
Дано са измислица.....
или поне дано не всеки път съня означава това което пише...
Ще се помоля...

# 727
  • Мнения: 83
Сънувах, че съм в едно помещение с циганка, която се оказва тартор на циганите. При нея започнаха да идват цигани и да и носят пачки с пари, редяха се на опашка, за да влизат един по един и да се отчитат. Стоях до циганката и просто наблюдавах, помещението беше стъклено и от вън стояха циганите и чакаха,  newsm78 #Crazy Confusedза да влязат. Аз се чудех какво става и какво е това, от друга страна се оказва, че съм позната с тартор на цигани......
Като цяло доста кофти изглежда комбинацията цигани и пари........

# 728
  • Мнения: 1 831
Здравейте.Сънувах ,че баба ми е починала,а тя почина отдавна.Сънувах ,че бях на нейното погребение ,ама не беше нейно сякаш ,имам спомен ,че името беше друго.Чудех се и как да кажа на майка ми ,че майка й е починала.Плачех...Когато баба ми почина не отидох на погребението ,понеже трябваше да ходя по спешност  в клиника.Дали има нещо свързано?Какво може да значи този сън ?

# 729
  • София
  • Мнения: 718
Тази нощ сънувах,че майка ми изхвърля чисто новите ми дънки,които си купих миналата седмица.

# 730
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Качвам се на такси с пиян шофьор циганин. Закарва ме до нас. Сметката е 7 лв. Аз давам една банкнота от 10 лв. и чакам да ми върне три лева, а той ми връща три банкноти по 10 лв. Върнах му ги и му казах, че е сбъркал, а той ми каза, че грешките, които другите правят, са си за тях и да не им ги показвам друг път.

Отдавна не бях сънувала толкова цветно. Нещо ще става пак. Дано е за добро.

# 731
  • SF
  • Мнения: 21 230
Сънувах, че косата ми е много дълга и като я решех падаше на големи снопове.

# 732
  • Мнения: 1 700
Вече трети път сина ми сънува че му се клати зъбче.....
Не пада, но се клати.
Не се стряскай чак толкова важното е че зъбчето само се клати и че не е паднало.Моя позната беше сънувала такъв сън.И тя така беше се стреснала да не стане нещо лошо.Тогава и бях казала че е свързано с здравето на детето.Указа се,че наистина детенцето имаше здравословни проблеми свързани с хормоните.Обърни по-сериозно внимание на здравето му.Вече си го сънувала 3 ти път,което значи че скоро ще се сбъдне съня.
Циганите в съня значат само проблеми.

# 733
  • Мнения: 986
Здравейте. Сънувах собствените си устни. Бяха изпръхнали, леко напукани, зачервени. Какво означава това,'как да го тълкувам?

# 734
  • SF
  • Мнения: 21 230
Знам, че Фрея вече не пише тук или поне не редовно, но съм чела, че е тълкувала сън, в който е починал вече починал човек.
Можете ли да ми припомните какво означава, ако ви се е случвало на вас?

Общи условия

Активация на акаунт