Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 145 073
  • 558
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Аз по-миналата седмица звъннах на Градинаров, понеже бях на зор с един нерв. Никога не съм ходила при него, но си го бях набелязала при следваща нужда, затова реших да го потърся. Толкова мило и човечно отношение не бях срещала от много време насам. Не мога да говоря за работата му(в крайна сметка не стигнах до кабинета), само съм чела положителни мнения, но реша ли се да си обърна внимание на зъбите, съм твърдо решена да е при него.
Градинаров и Градинарова са семейство  или говорим за различни зъболекари?

Трябва да са различни, тъй като съпругата на Д-р Градинаров се казва Цветелина.А той е голям пич, много внимателен и старателен зъболекар.

# 76
  • Мнения: 24 341
За вадене на зъб е най-добре да отиде при хирург. Може да си вземе направление за хирург в Стоматологията и да отиде при д-р Георгиев  Peace
Кой го дава това направление? Жената има разрушен мъдрец и иска да го извади, а са и казали, че в Стоматологията по ЗК ваденето е 100лв Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 5 112
За вадене на зъб е най-добре да отиде при хирург. Може да си вземе направление за хирург в Стоматологията и да отиде при д-р Георгиев  Peace
Кой го дава това направление? Жената има разрушен мъдрец и иска да го извади, а са и казали, че в Стоматологията по ЗК ваденето е 100лв Rolling Eyes
До колкото знам имат талони за хирург, отива на преглед при стоматолог там и той издава направление за хирург. Мисля обаче че трябва да отиде съвсем в началото на месеца, защото бързо свършват.

# 78
  • Мнения: 18
Четох, четох и да ви кажа се хванах за главата с тези бургаски зъболекари. Ще споделя от опит наученото до тук и дано съм в помощ на някого. Действащото лице(опитното зайче) е мъжът ми. Вадене на зъб при д-р Георгиев в стоматологията. Всичко прекрасно, само дето, упс, "извинете, ама леко ви откъртих парче от съседния зъб". Значи от 20 лв, които даде доплащане за ваденето към здравна каса, добавете още нанайсе лева за поправка на стореното от него, защото освен голото "извинете" - друго ни видяхме, ни чухме.
Д-р Васил Николов от Меден рудник на който е бил дългогодишен пациент. Зъб с кариес, пломбата пада след има-няма 2-3 месеца. И да не става дълго, но цените му са ниски, работата се свършва бързо, но работи с много некачествени материали и не изпипва работата. Така че...далеч от него. Но, уви, българите се лъжем по цената, разбираемо защо.
Д-р Шивачев на ул. Гладстон. Моето мнение за него беше прекрасно, но...явно всеки забравя от къде е тръгнал и в един момент става онова с наялата се въшка. Работата му е добра, ако обаче успеете да го убедите той да я свърши, защото от доста време при него работи някаква стажантка, която е много бавна и е супер нагло да се учат на теб, но да плащаш пари като за специалист. Вероятно докторът вече не се вълнува от обикновените хора и работи само "богоизбрани" с позиции тук-там и дълбоки джобове.
Д-р Нина Георгиева на Патриарх Евтимий. Много припряна, разпиляна и неорганизирана личност. Това, което е успяла да направи на мъжа ми е направено добре(разширяване на канали), но...липсата на хигиена е просто ужасяваща. Не може да пипаш телефони, пари, снимки и какво ли още не и след това с мръсните ръце и без ръкавици в устата на човек. Нали все пак за зъбите(и не само) едно от много важните неща е хигиената?
Бургасдент Високи цени, при условие, че отново се учат на пациента. По-лошото е, че не ви предупреждават, ако решат да ви правят допълнителни процедури и какво ще ви струва, а накрая само ви подават касова бележка, хилейки се нагло...все едно сме на селския мегдан, а не в реномирано лечебно заведение.
Коментар за секретарките на д-р Енчев и д-р Радев. Мацки Wink , ми "сори бе пич" и тропане с крак "няма да ти дам час пък" нещо не говорят добре за работодателите ви.
Последният ни опит със зъболекари до момента приключва с д-р Филип Иванов на ул. Цар Самуил. Много спокоен човек, изслушва пациента, казва какви са възможностите, цените, дава коректно обяснение на ситуацията и какви да са очакванията. Надявам се да е също толкова добър и като специалист. Хигиената е на ниво. В кабинета прави и рентгенови снимки, което според мен също е важно, ако имате по-специфичен проблем.

# 79
  • Мнения: 18
Здравейте, мами! Търся си добър зъболекар в Бургас. Изчетох и тази и старата тема и като че ли се насочих към д-р Иванчева или д-р Иванова, които работят в Dental Center Burgas. Може ли някой, който е ходил там да сподели по-скорошни впечатления за тях, тъй като мненията за тях са от преди време. Благодаря.  Simple Smile

# 80
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 Някой да има скорошни впечатления от д-р Сезанов? Има ли мед. сестра в кабинета?

# 81
  • Мнения: 5 132
Някой да има скорошни впечатления от д-р Сезанов? Има ли мед. сестра в кабинета?

Работи внимателно, добре ми направи откършено парче от зъб. Нямаше сестра като ходих, а това е преди няколко месеца.  Peace

# 82
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 Мерси. Питах за сестра с оглед на по-бързата работа, че не съм от най-лесните пациенти.

# 83
  • Мнения: 316
Мерси. Питах за сестра с оглед на по-бързата работа, че не съм от най-лесните пациенти.
работи без мед сестра  Peace

# 84
  • Мнения: 320
Добро утро! Предложете ми добър зъболекар в Меден рудник.Благодаря!

# 85
  • Мнения: 24 341
Моля ви, да ми дадете координати на зъболекар, който да работи със ЗК. Моя близка трябва да извади мъдрец, но без да плаща 100 -200лв, колкото на мен са ми вземали без ЗК и не мога да помогна
За вадене на зъб е най-добре да отиде при хирург. Може да си вземе направление за хирург в Стоматологията и да отиде при д-р Георгиев  Peace
Много, много ти благодаря! bouquet bouquet bouquet Помогнахме на жената и съм много доволна Grinning
Моята позната е отишла при д-р Георгиев/ каза, че е много доволна от него/ и ваденето на мъдрец с направление и е струвало 16.40лв!

# 86
  • Мнения: 5 112
Моля ви, да ми дадете координати на зъболекар, който да работи със ЗК. Моя близка трябва да извади мъдрец, но без да плаща 100 -200лв, колкото на мен са ми вземали без ЗК и не мога да помогна
За вадене на зъб е най-добре да отиде при хирург. Може да си вземе направление за хирург в Стоматологията и да отиде при д-р Георгиев  Peace
Много, много ти благодаря! bouquet bouquet bouquet Помогнахме на жената и съм много доволна Grinning
Моята позната е отишла при д-р Георгиев/ каза, че е много доволна от него/ и ваденето на мъдрец с направление и е струвало 16.40лв!
Много се радвам!  Hug Този начин за минаване при хирург го знам от нашия зъболекар, така вадиха зъб на баща ми. Обаче тогава имаше лимити на направленията и трябваше да се ходи рано в началото на месеца. Сега май нямат лимит  newsm78

# 87
  • Мнения: 24 341
Не разбрах за лимити, но жената е доволна, което е най-важното!
А и нека се знае, че има възможност в Бургас да ти извадят зъб за 16лв, а не за 100 и 200лв, колкото е в частните кабинети

# 88
  • Мнения: 4
Здравейте :0 , включвам се малко късно , но да споделя мнение от доктор Бохосян. Такаа, първоначално ми се видя мн странна започна да ми говори , че детето ми било болно имало сополи(а той си беше здрав), как имал трета сливица, която щяла да му пречи за напред и т.н., но после се отнесе с детето много внимателно и спокойно и той даде да му сложи лекарство на един много развален и кървящ зъб. Сега утре сме пак при нея да видим какво следва, ще пиша пак.

# 89
  • Мнения: 24 341
Не му ли даде медал? Много се радват децата на нейните медали Wink

Общи условия

Активация на акаунт