На море в Турция - тема 41

  • 87 627
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 52
Имам въпрос за хотел Веноса - има ли бар на плажа или хладилни витрини, за да може човек да си вземе вода, защото е много удобно?

Да, има бар. Предлагат освен студена вода, кафе, чай, коктейли, бира и сокове. Вечер там има караоке или нещо друго подобно.

# 721
  • EU
  • Мнения: 164
някой резервирал ли е за хотел Vogue Bodrum , кои фирми предлагат най-добри цени за него?
Ако трябва да избирате между юли и септември за море в Бодрум, кое бихте предпочели?Водата предполагам септември е по-топла.
.   Миналата година резервирахме този хотел чрез TUi  Варна, 120 евро на вечер за 2 възрастни с дете на 6г,  без транспорт.
Септември е по - удачно , като температура на въздуха, иначе водата и юли и септември е топла в Бодрум.
А сега и аз да питам Simple Smile Някой има ли впечатления от Амара в Кушадасъ, по-конкретно детският клуб. Каква е политиката, имат ли занимания по часове, храна сервира ли се и т.н всяка информация ще е полезна Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 яну 2016, 09:40 от evi99

# 722
  • Мнения: 262
Аз доколкото знам до Анталия от София са около 1500км или се бъркам?  newsm78

От София до Анталия са около 1220 км.
Ако изберете хотел в района на Алания сложете още между 90 и 130 км. Зависи в кой район на Алания е хотела.

# 723
  • Монтана
  • Мнения: 499
някой има ли впечатления от стайте на Eftalia Village Алания?
аз ще имам , живот и здраве след 6 м  Joy
доста коментари има за хотела, няколко човека ми писаха и на лични , все хубави отзиви и коментари
мисля че е добър избор, за тези пари
тази година ще ми излезе по-евтино от предните две в кушадасъ  Heart Eyes


Ние ще бъдем от 28.04

# 724
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 459
Аллах, Бог ,Буда да се погрижат в този период да е тихо и спокойно в съседката ни Турция Simple Smile

Много ми хареса израза, затова си го открадвам Wink и си го пожелавам и аз, защото вече имам резервация  Simple Smile

За първи път ще почиваме в Турция. Голяма мечта ми е от доста време и не знам защо досега не се бях навила твърдо Simple Smile. Още от ноември започнах да се лутам по курорти, хотели. В средата на декември бях избрала уж, то пък стана историята със самолета и се замрази резервацията Twisted Evil. Не се спрях обаче с изучаването, сравняването, следенето на форуми и убеждаване, че няма нищо страшно да се почива там  Twisted Evil
В крайна сметка в последните три дни се лутах между три хотела, различни от декемврийското ми желание  Simple Smile и в последния ден на януарските резервации, благодарение на информацията от Иво през цялото това време  bouquet , реших - KAMELYA WORLD FULYA в Сиде от 10 юни.

Надявам се изборът ми да се окаже добър и първото впечатление от почивка в Турция да е  newsm81



Последна редакция: сб, 30 яну 2016, 17:26 от AIR

# 725
  • Мнения: 4 152
Poliral разчитам на теб за подробен разказ  bouquet

# 726
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 459
Poliral разчитам на теб за подробен разказ  bouquet

Точно на Ефталиа Вилидж се бях спряла декември месец. Виж в "ю туб", ако не си, има доста любителски клипчета, добива се представа и за стаи и за обстановка, и за ядене...

# 727
  • Мнения: 4 152
Видях повечето клипове и отзиви,но друго е от първа ръка Wink

# 728
  • Мнения: 6 833
Да се похваля, че и ние имаме резервация за Ефталия Вилидж през септември  Wink

# 729
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 459
Така..като понаближи почивката ще почнат въпросите към запознатите Simple Smile...общо взето притеснението ми е за 20 часовото пътуване с автобус с дете на 9 г.  Simple Smile..Ще изникнат и още доста други въпросчета предполагам Simple Smile
На резервиралите почивка, честито! Wink

# 730
  • Русе
  • Мнения: 7 087
Така..като понаближи почивката ще почнат въпросите към запознатите Simple Smile...общо взето притеснението ми е за 20 часовото пътуване с автобус с дете на 9 г.  Simple Smile..Ще изникнат и още доста други въпросчета предполагам Simple Smile
На резервиралите почивка, честито! Wink
Децата много по-леко от нас понасят пътуването. Първия път като пътувахме преди 3 години, синът ни беше на 10 г. По принцип не е от тези, дето могат да се задържат дълго време на едно място. През деня чете книга, слуша увлекателния разказ на водача на групата, а по-късно, като се стъмни гледа филмите, които пускаха и спа през цялата нощ. Миналото лято, дъщеря ни(почти на 8 г.), също нямаше никакви оплаквания по време на пътуването. В автобуса имаше едно семейство, които бяха взели 2 лаптопа и таблети за двете си дъщери.

# 731
  • Ловеч
  • Мнения: 115
И аз към вас за Eftalia Village от 03.06  Laughing

# 732
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 459
И аз към вас за Eftalia Village от 03.06  Laughing

Ако не беше паднал самолета декември месец и ние щяхме да сме там от същата дата  Grinning

# 733
  • София
  • Мнения: 105
Здравейте, отдавна чета темата, но се включвам за първи път. Имам две почивки в Турция, 2013 - Палм Уингс, Кушадасъ и 2014 - Веноса, Дидим. За тази година съм имам огромното желание да добавя още две. Първата е ясна, имаме резерваци за началото на май, новия Aquаsis, Дидим. Плановете ми не бяха такива, но този хотел ме изкуши. Ще сме едни от първите почиващи там и с удоволствие ще се включа с мнение след почивката, ако има интерес.
Колебанията ми са за второто ни пътуване през септември. Спрях се на Ефталиите, заради аквапарка и намалението за деца до 15 години, но не мога да избера между Вилидж и Сплаш ресорт. Разликата в цената е пренебрежително малка (15-30 лева върху цялата сума). Първият е на по-голяма територия и по-близо до аквапарка, вторият е по-нов, от 2013, но по-отдалечен. Ще съм благодарна на всички за мнения и съвети.  bouquet

# 734
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 459
Здравейте, отдавна чета темата, но се включвам за първи път. Имам две почивки в Турция, 2013 - Палм Уингс, Кушадасъ и 2014 - Веноса, Дидим. За тази година съм имам огромното желание да добавя още две. Първата е ясна, имаме резерваци за началото на май, новия Aquаsis, Дидим. Плановете ми не бяха такива, но този хотел ме изкуши. Ще сме едни от първите почиващи там и с удоволствие ще се включа с мнение след почивката, ако има интерес.
Колебанията ми са за второто ни пътуване през септември. Спрях се на Ефталиите, заради аквапарка и намалението за деца до 15 години, но не мога да избера между Вилидж и Сплаш ресорт. Разликата в цената е пренебрежително малка (15-30 лева върху цялата сума). Първият е на по-голяма територия и по-близо до аквапарка, вторият е по-нов, от 2013, но по-отдалечен. Ще съм благодарна на всички за мнения и съвети.  bouquet

Ха, с удоволствие ще чакам разказ за новия хотел в Дидим...Него бях замислила, но не посмях, казаха ми, че при новите хотели е хубаво да минат поне няколко месеца, за да се урегулират нещата..Та нищо чудно през есента да го посетя, ако не тогава за другата година, при добри впечатления, ще ми е от фаворитите  Wink
За Ефталиите - аз бях избрала Вилиджа заради близостта на море и аквапарка..после пък се замислих за Марин...Нещото, което не ми харесваше по клипчетата, които гледах за Вилидж, бе състоянието на стаите..

Общи условия

Активация на акаунт