На море в Турция - тема 41

  • 87 579
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

 Simena Sun Club HV1 и Kimeros Park HV 1. Обаче най- финансово изгоден е Club Salima HV1 ..
Може ли даа ми обясните какво означава съкращението HV1?

# 646
  • София
  • Мнения: 4 294
холидей вилидж, вилно селище тип къщи или бунгала, а не огромни масивни хотелски сгради  Wink
обикновено в такъв тип вилно селище с къщички има повече за ходене

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, бях срещала в предишните теми описания за хотели с лунапаркове, детски град и т.н. в тях, но сега естествено не се сещам нито за имена, нито от кои вериги хотели да търся  Embarassed Може ли да ми помогнете?

# 648
  • Мнения: 2
Интересно ще ми бъде да разбера и за кой от двата хотела Батихан или Палм Уингс Кушадасъ? ще наклонят везните.
Zdravey bilisme v Batihan ne e dobar hotel mnogo malik  i plaja ne go biva kamenist biahme tam 2014 za pal winx neznam no za tozi novia pal winx efesoos ako zalojite niama da sajeliavate

# 649
  • Мнения: 2 670
Ако уважавате себе си и групата във форума към която се обръщате е нормално да се пише на КИРИЛИЦА - изключения се прави на имена на хотели, град и др.. Всякакви оправдания за липса на клавиятура и че се пише от таблет ,GSM , звучи нелогично! Мисля ,че едно от правилата във форума е това - да се пише на кирилица - в България все пак живеем.

# 650
  • София
  • Мнения: 4 294
щастливка - мързеливка,  хотелът е нов и само Емералд го предлагат поне за сега, виж в сайта им

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 703
щастливка - мързеливка,  хотелът е нов и само Емералд го предлагат поне за сега, виж в сайта им
 

този е http://www.aquasis.com.tr/eng/

# 652
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
ican хотели с лунапаркове
Silence Beach Resort
Turan Prince World
Long Beach Resort
Sueno Beach Side
Voyage Sorgun
Delpfin Botanik
Royal Wings,Royal Holiday мисля,че във всички хотели от веригите Роял и Делфин имат лунапарк.
Хубав и голям детски кът има в Rixos Sungate,Rixos Tekirova

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 16:41 от lora

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 703
Каква е температурата на водата в началото на юни месец в Дидим?
Заглеждам се по това  http://ramadaresortakbuk.com/
може мнения да споделите
В Фейсбук страниците го хвалят ,тука за Рамада не са очаровани,от няколко дена чета и  #Crazy

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 16:55 от щастливка - мързеливка

# 654
  • Мнения: 48
Някой, ама действително някой почивал, да предложи хотел в Кемер-зелена територия, добър плаж и храна. Изчетох разни форуми, сайтове и прочие, но нещо все не ми достига. Последен "влак" да хвана до  ранните записвания-януари.
Благодаря.
Здравейте.Освен предложените от Галактик/ за които съм съгласен/ ,моля вижте и Simena Sun Club HV1 и Kimeros Park HV 1. Обаче най- финансово изгоден е Club Salima HV1 . Някои от тези хотели /заедно с предложенията на Галактик/ са на първи ранни записвания до 31.01.2016г. Само след няколко дена ще видим дали ще се удължат изтичащите E.B. Обаче няма шанс за сваляне на цените.


Зравейте,
И аз загледах CLUB SALIMA но не намирам отзиви от почиващи в този хотел.Някой ако е възможно да даде мнение от първо лице.Как е храната и стаите?Има ли какво да се разглежда извън хотела.Гледам,че е в близост до планина и си помислих,дали има възможност за изкачване?

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 461
ican хотели с лунапаркове
Silence Beach Resort
Turan Prince World
Long Beach Resort
Sueno Beach Side
Voyage Sorgun
Delpfin Botanik
Royal Wings,Royal Holiday мисля,че във всички хотели от веригите Роял и Делфин имат лунапарк.
Хубав и голям детски кът има в Rixos Sungate,Rixos Tekirova
Много благодаря, ще ги разгледам подробно  Hug А кой беше хотелът с детския град вътре? Този път почивката ще бъде специално за рождения ден на дребния и затова питам.

# 656
  • Мнения: 539

Колко време ще ни  трябва да се придвижим от  автогара Есенлер до Сабиха Гьокчен,като  се  има  предвид да хванем автобусите от Таксим?. И има ли  по  добър алтернативен вариант за стигането до летището.

Дала съм вариант за придвижване в темата за Истанбул. Ако имате въпроси питайте.

Последна редакция: чт, 28 яну 2016, 20:31 от Tatti

# 657
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 771
ican хотели с лунапаркове
Silence Beach Resort
Turan Prince World
Long Beach Resort
Sueno Beach Side
Voyage Sorgun
Delpfin Botanik
Royal Wings,Royal Holiday мисля,че във всички хотели от веригите Роял и Делфин имат лунапарк.
Хубав и голям детски кът има в Rixos Sungate,Rixos Tekirova
Много благодаря, ще ги разгледам подробно  Hug А кой беше хотелът с детския град вътре? Този път почивката ще бъде специално за рождения ден на дребния и затова питам.

VOGUE HOTEL BODRUM 5*?

Иначе списъкът е на една дама във фейсбук и аз съм го публикувала тук.   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=878181.msg31901198#msg31901198

# 658
  • Мнения: 32
Аз бих дал гласа си за втория- Eftalia Villige ,особено двата критерия които изброявате са в полза на този хотел. а и бюджета Ви там ще е по-тънък. В Arancia Resort най-слабото място е почистването на стаите,хигиената като цяло  . За там имам и други забележки.  Confused







Много благодаря, liv1892

# 659
  • Мнения: 164
Каква е температурата на водата в началото на юни месец в Дидим?
Заглеждам се по това  http://ramadaresortakbuk.com/
може мнения да споделите
В Фейсбук страниците го хвалят ,тука за Рамада не са очаровани,от няколко дена чета и  #Crazy
щастливка - мързеливка Hug била съм на почивка в Дидим три пъти, две от тях в началото на юни( първата половина на месеца). По време и на двете почивки температурата на въздуха и водата беше различна. 2012 г. времето беше топло, а водата разкошна.2014 г. времето в южните части на Европа и в Егейския район на Турция, в този период, беше лошо. В Дидим имахме два валежни дни и студен вятър.Морската вода така и не се стопли достатъчно до 12 юни. Така, че климат със своите особености.
За Рамада - лично аз не бих почивала там. Хотела е прекалено далеч от морският бряг. Има шатъли, но не харесвам да съм зависима от предвижване и фиксации.

Общи условия

Активация на акаунт