На море в Турция - тема 41

  • 87 623
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 211
Здравейте,

края на август ще пътуваме със собствен транспорт на почивка в Дидим. Може ли някой, който е пътувал с автомобил да помогне с информация за самото пътуване- откъде се минава, ферибота, на който са се качили, колко време е пътят, има ли разни други подробности, за които да се подготвим предварително. Аз например смятам, че тъй като тръгваме от Бургас, е удачно да тръгнем рано сутринта- примерно към 4 часа и да пристигнем ранния след обед, докато моят мъж мисли, че е по-добре да се пътува през нощта, за да пристигнем към 9-10. Вие какво мислите?

# 631
  • Мнения: 1 031
Тази година ще сме с още едно семейство, но детето е на 13 навършени години. Офертите на хотелите , които разглеждам са  до 13..... досега само хотели от веригата EFTALIA видях, че са до 15год.
Ако  знае някой за други хотели с оферти то тази възраст ще съм много благодарна ако сподели.

Има цяла верига в Анталия, която също приема деца до 16.99 и дори до 17.99г. Това е хотел Vera Seagate 5* -Belek. Работи на база UALL, Vera Mare 5* и Vera Verde 5* са другите 2 хотела на веригата- и двата също са в Белек.

# 632
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Здравейте, и ние сме се насочили да почиваме тази година в Турция. Веднъж сме почивали там, и останахме много доволни.
Тази година ще сме с още едно семейство, но детето е на 13 навършени години. Офертите на хотелите , които разглеждам са  до 13..... досега само хотели от веригата EFTALIA видях, че са до 15год.
Ако  знае някой за други хотели с оферти то тази възраст ще съм много благодарна ако сподели.
Идеал прайм Мармарис Peace
Тази година ще сме с още едно семейство, но детето е на 13 навършени години. Офертите на хотелите , които разглеждам са  до 13..... досега само хотели от веригата EFTALIA видях, че са до 15год.
Ако  знае някой за други хотели с оферти то тази възраст ще съм много благодарна ако сподели.

Има цяла верига в Анталия, която също приема деца до 16.99 и дори до 17.99г. Това е хотел Vera Seagate 5* -Belek. Работи на база UALL, Vera Mare 5* и Vera Verde 5* са другите 2 хотела на веригата- и двата също са в Белек.
Сега ще погледна и тях.Благодаря   thumbsup

# 633
  • Мнения: 1 574
  Ако първата ви нощувка е примерно на 29-ти август, то ще трябва да сте на територията на хотела примерно след 9часа сутринта. Така или иначе в тази чест на сезона е малко вероятно да ви настанят веднага. Това означава,че съпружеското тяло е дало по правилно предложение Wink
Ние пътувахме от Варна,септеври месец за Кушадасъ /дидим е малко по надолу/ и тръгнахме в 14,30 и 06,30 сутринта бяхме в хотела. Това с почивки 20-30 мнути на 2-3 часа път.
Здравейте,

края на август ще пътуваме със собствен транспорт на почивка в Дидим. Може ли някой, който е пътувал с автомобил да помогне с информация за самото пътуване- откъде се минава, ферибота, на който са се качили, колко време е пътят, има ли разни други подробности, за които да се подготвим предварително. Аз например смятам, че тъй като тръгваме от Бургас, е удачно да тръгнем рано сутринта- примерно към 4 часа и да пристигнем ранния след обед, докато моят мъж мисли, че е по-добре да се пътува през нощта, за да пристигнем към 9-10. Вие какво мислите?

# 634
  • Мнения: 72
Моля,за мнения за хотел VERA SEAGATE RESORT BELEK .

# 635
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Току що направих резервация за Turan Prince World в Сиде! Много четох, мислих, питах и накрая избрах този, дано не съм сгрешила и да си изкараме добре!
Миналата година бяхме там - очарована съм!!!  bouquet
В този хотел определено бих повторила....даже ме е яд, че тази година  няма да сме там  Cry
Ще си изкарате страхотно  bouquet

# 636
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Току що направих резервация за Turan Prince World в Сиде! Много четох, мислих, питах и накрая избрах този, дано не съм сгрешила и да си изкараме добре!
Миналата година бяхме там - очарована съм!!!  bouquet
В този хотел определено бих повторила....даже ме е яд, че тази година  няма да сме там  Cry
Ще си изкарате страхотно  bouquet

Еееее, супер! Дано да си права  Laughing А вие кой хотел избрахте тази година?

# 637
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте,

аз днес направих резервация за Бодрум Light House Resort . Дано не сме направили грешка. Peace

# 638
  • Мнения: 152
Някой, ама действително някой почивал, да предложи хотел в Кемер-зелена територия, добър плаж и храна. Изчетох разни форуми, сайтове и прочие, но нещо все не ми достига. Последен "влак" да хвана до  ранните записвания-януари.
Благодаря.

# 639
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790
Някой, ама действително някой почивал, да предложи хотел в Кемер-зелена територия, добър плаж и храна. Изчетох разни форуми, сайтове и прочие, но нещо все не ми достига. Последен "влак" да хвана до  ранните записвания-януари.
Благодаря.
Ранните продължават.
Иначе хотели в Кемер, ако стартирам от по-евтините във възходящ ред за мен читави са: CLUB SALIMA HV-1, CLUB SALIMA HV-1, AMARA CLUB MARINE NATURE HV-1, MARTI MYRA HOTEL 5* - всичките са тип холидей вилидж, супер озеленени и доста приятни според мен.

# 640
  • Мнения: 68
Някой, ама действително някой почивал, да предложи хотел в Кемер-зелена територия, добър плаж и храна. Изчетох разни форуми, сайтове и прочие, но нещо все не ми достига. Последен "влак" да хвана до  ранните записвания-януари.
Благодаря.
Гюрал Текирова и Амаре Долче вита Simple Smile !! Ако държите на много много зеленина- БЕЛЕК!

# 641
  • Мнения: 32
Мами моля,за съвет. Колебаем се между MC ARANCIA RESORT HOTEL и EFTALIA VILLAGE - 5
И за единия и другия има както добри така и отрицателни мнения, но кое ли по-лесно се преглъща, все пак и бюджета е водещ. Държим най-вече да е чисто и на пързалки. Ако може и други предложения., за период не по късно от 02,09,2016, до 1800 - 2000 лв. - 3 възрастни с автобус.

# 642
  • Мнения: 164
"За" или "против" ранните записвания за почивка в Турция...11 аргумента в подкрепа - "за"
На първо място да посочим източника.

qq50, извинявам се на теб и всички останали Hug пропуснала съм да напиша източника. Повярвайте - неволно е.И без това едва ли сте си помислили, че е мое творение  CrazyРеших, че ще е интересно като четиво в периода на РЗ Peace

# 643
  • Мнения: 262
Някой, ама действително някой почивал, да предложи хотел в Кемер-зелена територия, добър плаж и храна. Изчетох разни форуми, сайтове и прочие, но нещо все не ми достига. Последен "влак" да хвана до  ранните записвания-януари.
Благодаря.
Здравейте.Освен предложените от Галактик/ за които съм съгласен/ ,моля вижте и Simena Sun Club HV1 и Kimeros Park HV 1. Обаче най- финансово изгоден е Club Salima HV1 . Някои от тези хотели /заедно с предложенията на Галактик/ са на първи ранни записвания до 31.01.2016г. Само след няколко дена ще видим дали ще се удължат изтичащите E.B. Обаче няма шанс за сваляне на цените.

# 644
  • Мнения: 262
Мами моля,за съвет. Колебаем се между MC ARANCIA RESORT HOTEL и EFTALIA VILLAGE - 5
И за единия и другия има както добри така и отрицателни мнения, но кое ли по-лесно се преглъща, все пак и бюджета е водещ. Държим най-вече да е чисто и на пързалки. Ако може и други предложения., за период не по късно от 02,09,2016, до 1800 - 2000 лв. - 3 възрастни с автобус.
Аз бих дал гласа си за втория- Eftalia Villige ,особено двата критерия които изброявате са в полза на този хотел. а и бюджета Ви там ще е по-тънък. В Arancia Resort най-слабото място е почистването на стаите,хигиената като цяло  . За там имам и други забележки.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт