Августовски бебета 2016 Тема №2

  • 31 080
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 183
Здравейте Simple Smile
Отдавна не съм писала, моя първи преглед ще е на 31.12 нямам търпение да видя малкото сърчице Simple Smile

# 61
  • Мнения: 15
Браво за новата ни страничка, да ни е честита, а на новодошлите здрави и пухкави бебчета!

# 62
  • Мнения: 33
Запис, аз също не съм ходила все още на преглед. Гаденето при мен тече вече седмица, много се надявам да е краткотрайно, защото с баткото беше от първия до последния ден от бременността Sick
Според калкулатора съм за 19.08.2016

# 63
  • Мнения: 510
Момичета, отдавна не съм писала за моето състояние. Днес се събудих и имах кафяво зацапване в 7 седмица. Бях при док и утре сутринта съм на вливане на 30 ампули имуновенин. Моля ви ако някоя от вас е правила това да сподели. Дали това ще спре кафеникавото зацапване. И ако е нормално до кога продължава?

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
Момичета, отдавна не съм писала за моето състояние. Днес се събудих и имах кафяво зацапване в 7 седмица. Бях при док и утре сутринта съм на вливане на 30 ампули имуновенин. Моля ви ако някоя от вас е правила това да сподели. Дали това ще спре кафеникавото зацапване. И ако е нормално до кога продължава?
Днес  ще ми правят вливка 40 ампули Имуновенин, при мен е по скоро превантивна мярка да не направя пак спонтанен аборт. По късноо ще споделя подробности.

# 65
  • Мнения: 510
Daritt в коя седмица си?

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
Daritt в коя седмица си?
6+1 , за тонове още ми е рано. Със седмица съм назад.

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Казвам се Мая Simple Smile Много се радвам, че стигнах до този момент с бременността. Опитваме се от известно време. Simple Smile)Опитах се да достъпя списъка, но ми даде, че първо трябва да request-на достъп, което и направих. Иначе съм бременна в 6 седмица. Всичко вървеше нормално, докато след едни изминати 500 км не получих кръвотечение. Закрепихме положението с местния лекар, пия разни неща. Записах се за ЖК в Надежда. От няколко места имам доста добри отзиви за там. Относно ходенето на лекар. Аз сама реших да си направя кръвен тест миналата седмица. След което се опитах да намеря лекар, който да потвърди, но предвид празниците, всички бяха в отпуск. Та съм чак на 11-ти. Дано всичко е наред дотогава, че си изкарах акъла с това кървене. Лекарят доста ми се накара. Каза, че трябвало през първия триместър много да се внимава. Вие как сте? Къде ходите или ще ходите на лекар?

# 68
  • Мнения: 36
Здравейте, да се отчета и аз: след малко по-голямо зацапване тази сутрин,днес по спешност отидох до 1АГ.
Прегледа ме др Ралица Василева. Имам отлепване и пия утрогестан 3 по 2. Искаше да меприеме в болница, но аз предпочетох да си лежа вкъщи.
Много мила ми се стори и се чудя дали да не си платя ЖК при нея.
Имам две чуденки- имате ли отзиви за др Василева и 3по 2 не е ли много?

*Miele* Как мина при теб?
rosimix добре дошла!

# 69
  • Мнения: 1 633
sili- pili, не е много, изпълнявай дозата, предписана от лекаря.

# 70
  • Мнения: 510
Здравейте момичета, моля Ви ако има някоя мама от Варна, да ми препоръча ЖК и доктор. Предварително Ви благодаря. Лутам се и се побърках от мнения и съвети на близки. newsm78

# 71
  • Мнения: 1 298
Здравейте, бяхме си на село цял ден, чак сега се добрах до лаптопа Simple Smile. Днес не съм повръщала, само малко ми се гади, бях си при баба и й казах за бебето, по този повод, цял ден хапни от това, хапни от онова  Joy
lubovche___, аз вчера обяснявах за лентичките, копираш линка и отиваш на профил, после пак профил и там на подпис има място да се постави линка.
mrtrans , радвам се, че е минал добре прегледът  Hug
*Miele, дано всичко да е наред, да е било еднократно нещо, ох, прочетох, че пак е имало, дано всичко е ок
Galqrda,добре дошла  Hug
sili- pili, и на теб стиснати палчета всичко да е наред  Hug. Хубаво е, че те е видял доктор. Щом са ти изписали толкова, явно не е много. Аз нямам, дано и да нямам, засега проблеми, а приемам 2*2 за всеки случай.
ruju и аз съм така като ми се гади, само яденето помага, лошото е, че понякога е през половин час  Laughing Laughing
εїз Butterfly εїз, дано всичко е ок, да пишеш после
ansy81 , дано всичко се оправи  Hug, не го знам това лекарство, аз съм на утрогестан, а при първата като бях с кървене бях на магнезий, папаверин, но-шпа
rosimix, добре дошла и дано всичко да е наред  Hug

# 72
  • Мнения: 2 173
Здравейте момичета, и аз съм в групата на "още не съм била на преглед" да не си мислите, че сте единствени (видях една-две мами да се чудят) . Според калкулатора трябва да съм 5гс. +6 дни и с термин към 25.08.16, а имам час за 07.01 в Майчин Дом... дано всичко е наред да се похваля тогава. Явно съм от най-късните августинки и като ви чета се чувствам толкова назад. Аз имам нещо като ПМС и за няколко дни на един-два пъти ме стегна много здраво докато си лежах. Но като цяло съм добре... предполагам е нормално? Hug Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 18:49 от ЯHHA

# 73
  • София
  • Мнения: 3 789
Сили, д-р Василева е чуден лекар! Аз се записах при нея сега, миналия път тя ме пое и бях много доволна. 3х2 е добре, не се притеснявай.

Мая, добре дошла!

# 74
  • Мнения: 36
Благодаря Деси! Ще се запиша при нея.
Първото си дете раждах там водно. Тя дали го прави? Знам, че всички са обучени, но някои не са много големи фенове на този вид раждане.
Вие имате ли вече представа, живот и здраве, как ще раждате?

Общи условия

Активация на акаунт