Филмови малини 2015-та

  • 5 730
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 850
Досега рядко съм избирала да гледам разочароващ филм, но тази година ми се случи. Разочарова ме Миньоните. Голяма реклама, голямо чакане, големи очаквания и накрая - едно голямо нищо. Гледам, че никой друг не го е номинирал, може пък аз и познатите ми да сме сбъркани...

# 16
  • София
  • Мнения: 27 337
Малко Сладко Коте,
Миньоните и на мен не ми хареса. Голямо разочарование, но някак си анимациите гледам да не ги вкаравам в подобни класации, макар че си права. Голяма пръчка си беше, но пък направи милиони, тъй че в Илюминейшън студио хич не им и дреме. Wink

Джия,
спокс, нормално е да има различия и спорове. Ако всички харесвахме и не харесвахме едно и също щеше да е ужасна скука.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 596
Игрите на глада

И предишната част беше мудна и бавна, но тази счупи всичките 4 филма  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 040
Последното ми разочарование беше Black Mass. Големи очаквания имах за този филм, а едва го изчаках да свърши, страшна скука.
На Mad Max: Fury Road заспах на двадесетата минута, та не мога да го броя за гледан, но това, което все пак видях изобщо не ми хареса.

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Разочарования посочвате масово, но нали номинациите са за скапани филми, не за разочаровали ни Thinking ? И емн много ме разочарова "Карол", но чак скапан не е не го слагам тук.

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 312
Мортдекай и аз. Simple Smile Ама мислех, че е от мин. Голяма загуба на време да гледаш подобно нещо, че аз и на кино бях, само зарадо Джони Деп, разбира се.

# 21
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
1. Mad Max: Fury Road
2. Child 44

# 22
  • Мнения: 1 167
Diavolo, дано не си ме разбрал погрешно, аз не харесвам Нюансите, а да споря най-много мразя.

Става интересно с Лудият Макс, гледам и в двете теми се номинира. Явно ще се окаже филм или силно харесван или мразен. За мен беше средна работа, нещо като за губене на време.

# 23
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Всяка година (е, поне последните три, откакто аз пускам тези теми  Simple Smile) има поне по един филм, който присъства в челните места и на двете анкети - т.е. може да се нарече "силно харесван или мразен".
И така като гледам - обикновено са фантастики...
През 2013 беше Гравитация.
Миналата година беше Интерстелар. (Макар че миналата година и Теорията на всичко събра противоречиви гласове.

# 24
  • Мнения: 1 960
Да номинирам и аз "Мордекай" за запис и ще допълвам.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 219
За тъпота номинирам Insurgent

# 26
  • Мнения: 1 728
От мен:

Fifty Shades of Grey

този дори не успях да го доизгледам
Love

# 27
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Интерстелар и Теория на всичко бяха страхотни  филми, незнам какво не сте им харесали.
Аз съжалявам, че навръх 14.02. вместо да празнувам с половинката и да заведем някъде малчо да се позабавлява си загубих времето да гледам 50 нюанса сиво - това е моята номинация. Разбрах, че и Игрите на глада е бил доста слаб,но него не съм го гледала и не мога да го сложа тук.

# 28
# 29
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Да "издърпам темата за ушите" с номинациите за "малини" в САЩ - може пък да ви дадат идеи  Wink, макар че като гледам главните заподозряни вече сте ги отстреляли и вие.  Mr. Green

Първо линк към новината от Дарик нюз. - Абсолютно са прави за едно - в списъците на номинираните актьори има и такива, които със сигурност ще бъдат номинирани и за Оскар (както и имат номинации и други престижни награди). За различни филми, естествено.  Simple Smile

После номинатите от официалния сайт:
най-лош актьор за 2015
най-лош актьор в поддържаща роля за 2015
най-лоша актриса за 2015
най-лоша актриса в поддържаща роля за 2015
най-лош режисьор за 2015 - обаче за Сам Тейлър-Джоунс е публикувана снимка на съпруга и Аарон  #Cussing out Тя си заслужава малината на 100%. Обаче той какво общо има с цялата работа!
най-лош филм за 2015
най-лош римейк, рип-офф или сикуъл за 2015
най-лошо екранно партньорство за 2015
най-лош сценарий за 2015

от миналата година обаче има и една утешителна награда - ето ги ги и тазгодишните номинанти за The Razzie Redeemer Award

Общи условия

Активация на акаунт