Avon VI

  • 11 520
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
Момичета, кажете тия неща от комплекта `Jelly`-чанта, портмоне, колан с панделка и гривна, всичко в розово, добри ли са, как са на живо..Споделете, че всичко е за 15лв сега.  bouquet
някой спомена, че материята е гадна гумено-дунапренена, а цвета отвратителен и ярък Stop
Чантата е гумена, така ли? Иначе цвета не е лош, ако е такъв като на снимката, харесвам розово.Ама ако е гумено... Sick
Дано се включи момиче, купило си такава чанта от преди. Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, кажете тия неща от комплекта `Jelly`-чанта, портмоне, колан с панделка и гривна, всичко в розово, добри ли са, как са на живо..Споделете, че всичко е за 15лв сега.  bouquet
някой спомена, че материята е гадна гумено-дунапренена, а цвета отвратителен и ярък Stop
Чантата е гумена, така ли? Иначе цвета не е лош, ако е такъв като на снимката, харесвам розово.Ама ако е гумено... Sick
Дано се включи момиче, купило си такава чанта от преди. Praynig
От този комплект според мен само гривната е хубава, чантата и колана са доста смешни  Sick



...ще си скомбинирам нещо от нещата на SSS... едното със сигурност ще е тоник, че ме кефи, а за другото още се чудя  ooooh!
За кой тоник става въпрос, стягащия ли, ако е той харесва ли ти тази серия, че много й се чудя  newsm78
Тоникът как го ползвате - преди, след лосиона или има някаква по-специална процедура  newsm78
Тоника е стягащия, много ми харесва и ако харесваш и миризма на цитруси, ще ти допадне... полазвам го като ме мързи да се намажа с лосион, след баня. Напръсквам обилно и разнасям, става бързо и лесно...

# 17
  • София
  • Мнения: 291
Тоника е стягащия, много ми харесва и ако харесваш и миризма на цитруси, ще ти допадне... полазвам го като ме мързи да се намажа с лосион, след баня. Напръсквам обилно и разнасям, става бързо и лесно...
Звучи добре и като се замисля, май ще ми е добър вариант за топлото време вместо лосион...През лятото трудно понасям и издържам всякакви мазила, този спрей-тоник вероятно ще е най-удачен.

# 18
  • Мнения: 1 502
Mama Vessi,можеш да поръчваш и продукти,които не са илюстрирани в новата брошура,но за тях не важи намалението.Поръчват се на редовна цена Confused.


А ако имат намаление, важи ли, или е било за стария период? Молива Metallic Eye Pencil, някой ползвал ли е, отзиви?

Много си падам по сатенените, цветове, но дали така изглеждат (не мога да ги видя добре).

А за Молив и сенки 2 в 1 как са цветовете и по точно цвета Steel smoke? Чудя се какъва цвят да си избера. newsm78

# 19
  • Мнения: 1 502
забравих да попитам  Mr. Green и за Крема за Бюст от стр.22, дали наистина има ефект и стига ли за 4 седмици, както го дават?

А за антицелулитния гел от стр.21, какви отзиви имате?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Тоника е стягащия, много ми харесва и ако харесваш и миризма на цитруси, ще ти допадне... полазвам го като ме мързи да се намажа с лосион, след баня. Напръсквам обилно и разнасям, става бързо и лесно...

благодаря ти, цитрусови миризми не понасям  Sick 


А ако имат намаление, важи ли, или е било за стария период? Молива Metallic Eye Pencil, някой ползвал ли е, отзиви?

не важи намалението за стар период  Naughty
от тия моливи имам сребристо-сив, харесвам си го, малко се събира в сгъвката на окото, иначе цвета бива  Simple Smile 
за моливите 2 в 1 - не знам нищо  newsm78


забравих да попитам  Mr. Green и за Крема за Бюст от стр.22, дали наистина има ефект и стига ли за 4 седмици, както го дават?

ако питаш за количеството - стига за 4 седмици, ама за ефекта -  Naughty  Grinning

антицелулитният гел има ефект, обаче трябва много дълго и упорито мазане + поне малко спорт   Grinning

# 21
  • Мнения: 191

 Молива Metallic Eye Pencil[/url], някой ползвал ли е, отзиви?
[/quote]
Този тип моливи ми харесват много.Имам и този,цвета му точно както изглежда,при по силно нанасяне стои много добре и още едно предимство за тези моливи,че са доста трайни като се сложат.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
мамчета, я ми разкажете за стягащата серия на SsS, че много се чудя кой продукт да си вземе. За тоника почти се навих ама .... а стяга ли наистина? И май имаше недоволни от същия лосион или греша?
А някоя от вас ползвала ли е някакво олио за тяло на Ейвън. Аз лично ги предпоитам през лятото, че ми правят кожата блестяща и не са ми толкова тежки като кремове и лосиони. Просто се триумя между бебешкото олио на Бюбхен, гелообразното масло от розовата серия на SsS или Нивеа newsm78

# 23
  • Мнения: 723
Антицелулитният гел е едно от малкото хубави и ефективни продукти на Avon. Работи в 90% от случаите. Не се колебай за него Laughing

# 24
  • Мнения: 1 502
Ураа, маман ще ми поръча някои нещица, но само от априлския каталог.  Confused Представителката и дала само този каталог, явно още го няма новия,  #Cussing out сигурно камилите са заспали някъде по пътя към Добрич. А аз исках повече неща от майския.  #2gunfire
Също казала, че освен отстъпките, които са направени в каталозите, те не правели други, нямало значение за колко ще поръчваш. Така ли е в действителност? Бях чела тук за платинена карта, тя какво представлява, не е ли някакъв вид намаление?  newsm78

# 25
  • Мнения: 35 967
платинената карта беше само за конкретен продукт в 2 кампании

Яна, недоволни имаше от душ-гела - много бил гъст

# 26
  • Мнения: 1 645
Здравейте...

Първо:  Благодаря на всички момичета,които ми писаха на лични и които предложиха да ми изпратят нещата и се извинявам,че на някои не отговорих лично EmbarassedНо затова пък тук голямо БЛАГОДАРЯ на всички.Наистина много мило от ваша страна.Трогнахте ме.Не искам да рискувам по този начин,за да не стане нещо...то си е рисковано.Както вече писах,пощите са бавни,случвало се е да липсва нещо от кашончето и така нататък.Искам отговорноста да си е само моя.Ама сте печени много  bouquet Hug
Второ:   Добра новина.Намерих разрешение на проблема /то си е проблем де,за мания като моята Embarassed/.След дълго умуване в чата с майка ми какво да правим,не се бяхме сетили че баща ми може да ми прати продуктите.Мама ще приготви готов кашон с адресите а той само ще го опакова и изпрати.Ще платим през интернет.

Много се радвам,че намерих разрешение и ще се възползвам изцяло от новия каталог.Според мен е доста удачен и има хубави работи.Моите дружки и те като хиени-чакаме тука да се нахвърлим Laughing Сега остава на майка ми да и дадът виза /рускиня е и за това и трябва/ и ще пристигне с каталозите Mr. Green Mr. Green Mr. GreenАз съм много нервна сега в очакване на резултата за визата.Днес пратих всички документи и ми е едно напрегнато.Стискайте и вие палци Peace
Ще се включа тия дни да пообсъдя и аз новия каталог и да кажа какво съм си избрала.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 309
Мими, този Ейвън ти е цяла мания бе  Mr. Green толкоз ли не можеш да пропуснеш някой каталог Simple Smile
И аз съм рускиня, оказахме се сънароднички с тебе  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 1 808
да питам, няма ли в новия каталог от шампоаните Advance Techniques ? Никъде не ги видях?

# 29
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Наааай-после и моята поръчка дойде Hug!Цял следобед се ровя в кашона и се наслаждавам на новия каталог..........искам го целия Party!Със сигурност ще пробвам новата серия за лице от стр.7-8.Имам нужда и от трите крема,защото миналия път уж щях да си поръчвам,но не стигнах до там Heart Eyes.До края на месеца ще се спра на още някои неща и ще ги обсъдя с вас Peace.Много ме изкушава и демото (в частност парфюма Tomorrow),но сигурно ще се въздържа,защото съм ги заваксала 3-4 парфюма и трябва да ги изразходя Blush.
да питам, няма ли в новия каталог от шампоаните Advance Techniques ? Никъде не ги видях?
На стр. 92-93-двойните опаковки и на стр. 94-97-всички останоли продукти от серията Peace

Общи условия

Активация на акаунт