Avon VI

  • 11 525
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 277
пак имам питанка: искам да си взема перли за лице, но не розовите, а кафевите. Мислех, че "Арабския блясък" е с този цвят, но на каталоги изглежда обратното, а и на снимките на които са гримирани момите със съответния продукт също. Та въпроса ми е кои са розовите и кои кафевите?
и още: За първи път вращом продукт и сега гледам ми пуснали кредитно известие със съответната сума. Това какво значи? че парите са върнати по сметката ми или че сумата ще се намали от новата фактура (седят ми на дебит)?

И аз знам, че "Арабски блясък" са по-тъмните перли.
Кредитното известие означава, че сумата ще се намали от фактурата по следващата ти поръчка.

Свекърва ми снощи пробвала дневния крем Ageless - едната доза й се сторила много, защото наистина е мазен, но каза, че хубаво й попил и й харесва. Тя е със суха кожа, много беше доволна от Anew Alternative, но явно й идва скъпичък, също и от синята серия на Solutions. Това го казвам, за да се ориентира, който се интересува, какъв й е типът кожа и какви кремове по принцип й понасят.

# 286
със нормална  кожа на сухи участъци по нея съм и е свърхчувствителна и алергична .. поръчах си  глинената маска със морска сол и  ретроактивна почистваща гел-пяна/тоник на  anew retroaktive+
 дали не сбърках newsm12ама се доверих на представителката ми която ми каза ,че комбинацията е добра за моята кожа,вие как мислите ?

# 287
  • Мнения: 3 835
И двата продукта са ми от любимите.  Peace Надявам се да не си чувствителна към тях!  Wink

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
И аз знам, че "Арабски блясък" са по-тъмните перли.
а кои са по-розови и кои по-кафеви  newsm78

# 289
  • Мнения: 249
а кои са по-розови и кои по-кафеви  newsm78
[/quote]
По-кафевите са "Арабски блясък".В новия каталог на стр.29.

# 290
  • Мнения: 1 645
И аз знам, че "Арабски блясък" са по-тъмните перли.
а кои са по-розови и кои по-кафеви  newsm78
Янче,имам и двата вида и си ги ползвам с кеф.Тези в тъмно синята кутийка са розовите,а в кафявата са кафевите.Кафевите са точно в цвят на загар-златисто,даже леко оранжево...отиват на грим в кафяво-зелена гама.Розовите са светлички и отиват на всякакъв грим,най вече розово-лилаво-синъо-прасковено...Дано правилно да обяснявам.И двата вида блестят страхотно.Аз си взех и двата,защото постоянно сменям грима,днес един,утре с друг,но като че ли ползвам повече Арабски блясък,защото по често съм с кафеви сенки и червило.Купи си ги и двете палитрички когато са на изгодна цена и няма да съжаляваш.Аз се заредих преди месец-два.Предните си ги купих за бала-1999 година и още има в кутийката ама си рекох хайде-време е за нови.Добра инвестиция си е...повече ми харесва от ружовете.
Дано съм ти била полезна.

Иначе аз да се похваля-майка ми най сетне взе виза и пристига в събота.Ще успеем да пуснем за втора поръчка.Докато дойде ще мине време...а вие тука вече за нов каталог се гласите Laughing Laughing LaughingИ аз съм много любопитна,значи...краста голяма.
Над-таб тая пудра дето я исках била някаква блестяща...аз си помислих,че е пахообразната за лице Embarassed Embarassed EmbarassedТая за тяло ли е,каква е?Може да я поръчам на втора поръчка,но и ако не дойде-няма да е чудо голямо.

# 291
  • Мнения: 2 161
Вярно ли е,че в нетната оферта някои от нещата са с изтекъл срок?Каза ми го приятелка ,а на нея дистрибутор относно два продукта за лице-единият беше пудрата,а другият...не мога да се сетя в момента.Има ли такава възможност?

# 292
  • Мнения: 398
Вярно ли е,че в нетната оферта някои от нещата са с изтекъл срок?Каза ми го приятелка ,а на нея дистрибутор относно два продукта за лице-единият беше пудрата,а другият...не мога да се сетя в момента.Има ли такава възможност?
Абсолютно невъзможно. Мен даже ме беше яд на миналата, че не се престраших да поръчам детската серия с фактор 30 , защото си мислех че е от миналата година най-малко. Оказа се че са произведени март 06 Shocked, но го разбрах много късно вече и нямаше как да си поръчам. Здраве да е. Simple Smile

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Благодаря Мими, повече от полезна си ми  bouquet Всъщност и аз съм решила да си ги взема и двата вида
Предните си ги купих за бала-1999 година и още има в кутийката .................
и по този повод ще ги деля на партия с една моя приятелка, но за розовите не съм намерила още мераклийка Wink

# 294
  • Мнения: 2 596
И тук да питам. Трябва ми нова ножичка за кожички. Дайте съвет какво да си купя от Ейвън, струва ли си?

# 295
  • Мнения: 2 922
И тук да питам. Трябва ми нова ножичка за кожички. Дайте съвет какво да си купя от Ейвън, струва ли си?
Тц   Naughty Подарих го на майка ми - ползва другите неща, но ножичката не върши никаква работа.

# 296
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой случайно да си е поръчал Блестящата палитра от Арабския блясък на стр.29, много й се чудя  newsm78

# 297
  • Мнения: 694
За перлите на Ейвън-аз има кафявите.ЗА мен няма по-добър продукт от тях-страхотни са.Аз съм мургава и предпочетох тях.А и са страшно икономични-имам ги от три години и няма ден,който да не съм си слагала.
сега съм си поръчала новия бронзов -мисля,че е фондьотен или крем-не съм много сигурна-кога идва новата поръчка?

# 298
  • Мнения: 2 596
И тук да питам. Трябва ми нова ножичка за кожички. Дайте съвет какво да си купя от Ейвън, струва ли си?
Тц   Naughty Подарих го на майка ми - ползва другите неща, но ножичката не върши никаква работа.

Благодаря, много ми помогна.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 639
Кога излиза новия каталог? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт