Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 801
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5
Добре това тогава защо също го нямам .. и то ли е заради абонатите ?

# 181
  • Мнения: 2 587
Добре това тогава защо също го нямам .. и то ли е заради абонатите ?

Поправям се, не е заради абонатите. Сега пробвах имам и анкети и слайдер, и всичките други "екстри", а аз не съм с много абонати.
Не знам какъв може да е проблема при теб.Актуализира ли до най-новата версия?

P.S.:Сега се сещам, глупав въпрос, но ти откъде качваш.С плюса долу или като плъзнеш надясно.Понеже и аз когато се опитам да кача снимка от плюса в средата долу не ми ги дава тези опции.

# 182
  • софия
  • Мнения: 773
Аз виждам при мен иконка анкета има два възможни отговора, не знам дали би могло проценти да се сложат обаче, може и те да се смятат.

# 183
  • Мнения: 5
И да го плъзна и с плюсчето пак нестава
Това ми показва.. с последната ъпдейтната версия съм .. !! Проверявам го периодично, но така си седи ...

# 184
  • софия
  • Мнения: 773
Ти и сърца нямаш, чакай че се сетих аз съм с бета версията. Да провери някой с друга версия.

# 185
  • Мнения: 2 587
Ето така е  при мен:

# 186
  • Мнения: 5
Незнам какъв е проблема и в настройките търсих няма нищо такова ... 😑😑😑
Ти и сърца нямаш, чакай че се сетих аз съм с бета версията. Да провери някой с друга версия.

# 187
  • Мнения: 550
Не е от абонатите, провери дали имаш добра връзка с интернет. Случвало ми се е навън, при лош обхват да не ми ги зарежда.

# 188
  • Мнения: 6 556
В чата на инстаграм нямам иконки. Как да си го добавя? Пробвах да инсталирам едно приложение, но не стана.

# 189
  • софия
  • Мнения: 773
В чата на инстаграм нямам иконки. Как да си го добавя? Пробвах да инсталирам едно приложение, но не стана.
Аз нямам съшо иконки ,

# 190
  • Мнения: 299
Изтеглете клавиатура с емотикони

# 191
  • Мнения: 6 556
Да, аз изтеглих вече и стана...малко ми е странна. Кофтито е, че не се сменя само на инстаграм, а навсякъде. Сигурно ще свикна.

# 192
  • Мнения: 5
Винаги имам много добър интернет и с wi-fi пак нестава..
Не е от абонатите, провери дали имаш добра връзка с интернет. Случвало ми се е навън, при лош обхват да не ми ги зарежда.

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Здравейте Simple Smile, има ли възможност някакси да ги подреждам първо на пебликуваното от приятелите, после на страници или нещо подобно, защото основно само реклами ми излизат

# 194
  • Мнения: 299
Здравейте Simple Smile, има ли възможност някакси да ги подреждам първо на пебликуваното от приятелите, после на страници или нещо подобно, защото основно само реклами ми излизат
Мисля, че не може ✌🏼

Общи условия

Активация на акаунт