Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 668
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Опитах се да изчета темата и горе-долу да се ориентирам, но не успявам. Повечето страници и хора, които следя във фейсбук, пренасят демонстрациите си в инстаграм. За да имам достъп до тях, трябва да се регистрирам и там. Мога да го направя чрез фейсбук профила си или да създам нов акаунт. Кое е за предпочитане? Нямам намерение нито нещо да публикувам (поне засега), нито активно да коментирам, освен евентуално при тези, с които вече се познаваме.
Имам още доста въпроси, но за момента и това стига Simple Smile.  За всички приложения и форуми ползвам компютър, не телефон.

# 601
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Опитах се да изчета темата и горе-долу да се ориентирам, но не успявам. Повечето страници и хора, които следя във фейсбук, пренасят демонстрациите си в инстаграм. За да имам достъп до тях, трябва да се регистрирам и там. Мога да го направя чрез фейсбук профила си или да създам нов акаунт. Кое е за предпочитане? Нямам намерение нито нещо да публикувам (поне засега), нито активно да коментирам, освен евентуално при тези, с които вече се познаваме.
Имам още доста въпроси, но за момента и това стига Simple Smile.  За всички приложения и форуми ползвам компютър, не телефон.

Ако се регистрираш с Facebook профила си, то свързваш двата - приятелите ти от ФБ ще могат да те намират и следват в ИГ, съответно ти ще можеш (като започнеш да качваш) да споделяш директно съдържание от ИГ във ФБ.
Ако си направиш профил не-през-Facebook си по-анонимна. Освен ако в бъдеще не решиш, че искаш да ги свържеш, защото това можеш да направиш и ръчно по всяко време след стандартна регистрация. Simple Smile

# 602
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Благодаря!

# 603
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
През определени периоди от време получавам молби за последване от разни господа все чужденци!                             Не ми пречи,но е дразнещо не знам на какъв принцип ме избират,дори снимката ми не е предизвикателна! Понякога пишат съобщения,а акаунта ми е поверителен!

# 604
  • Мнения: 1 141
И на мен това ми е интересно!

# 605
  • Мнения: 788
Здравейте!
Какъв е начина за качване на няколко снимки в пост в Инстаграм от компютър?

# 606
  • Мнения: 3 020
Здравейте!
Какъв е начина за качване на няколко снимки в пост в Инстаграм от компютър?

Creator Studio - https://business.facebook.com/creatorstudio - качваш една снимка и после може да си избереш пак, в смисъл не стават да ги избереш всичките и да ги качиш, а трябва една по една, но пак е по-добре от нищо.

# 607
  • Мнения: 154
Аз съм нова в бг-мама! Мен ме интересува нещо отностно инстаграм, според вас дали  е възможни, някой да взеле в профила ми без да разбера... как мислите?

# 608
  • Мнения: 4 120
Ако нямате известяване активирано, ако се ползват други устройства и сте ползвали instagram от работен компютър например е възможно. Аз на няколко пъти се бъркам и пиша от служебния instagram 😅

# 609
  • Мнения: 788
Скрит текст:
Здравейте!
Какъв е начина за качване на няколко снимки в пост в Инстаграм от компютър?

Creator Studio - https://business.facebook.com/creatorstudio - качваш една снимка и после може да си избереш пак, в смисъл не стават да ги избереш всичките и да ги качиш, а трябва една по една, но пак е по-добре от нищо.

Всичко по инструкции направих, но го насрочих за по-късно публикуване, защото пак не намерих как да кача повече снимки след първата. Ако не успея, ще изтрия публикацията.
Благодаря!

# 610
  • Мнения: 3 020
Скрит текст:
Здравейте!
Какъв е начина за качване на няколко снимки в пост в Инстаграм от компютър?

Creator Studio - https://business.facebook.com/creatorstudio - качваш една снимка и после може да си избереш пак, в смисъл не стават да ги избереш всичките и да ги качиш, а трябва една по една, но пак е по-добре от нищо.

Всичко по инструкции направих, но го насрочих за по-късно публикуване, защото пак не намерих как да кача повече снимки след първата. Ако не успея, ще изтрия публикацията.
Благодаря!

Качвам една снимка и после отгоре избирам да добавя още съдържание.

# 611
  • Мнения: 154
Ако нямате известяване активирано, ако се ползват други устройства и сте ползвали instagram от работен компютър например е възможно. Аз на няколко пъти се бъркам и пиша от служебния instagram 😅
Ползвам го само от моя телефон. Мисълта  ми е , че се притеснявам за поверителността си, има най различни хакове, по принцип знам, че ако някой иска да ти направи нещо направо разбива пофила ти, но преди това идва код на телефона ти и т.н.... но дали е възможно някак си да разбере паролата без да я сменя?

# 612
  • Мнения: 788
alex99, много, много ти благодаря! Как ме улесни, ако знаеш.
Yellow Heart

# 613
  • Мнения: 5 719
Може ли да ми препоръчате програма за обработка на селфита, но да бъде безплатна. 😁

# 614
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Може ли да ми препоръчате програма за обработка на селфита, но да бъде безплатна. 😁
Lightroom
Snapseed
VSCO
RETROCAM

Общи условия

Активация на акаунт