Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 118 441
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам как мога да създам група в Инстаграм. И да вмъкна хора в нея. Благодаря предварително.

Последна редакция: нд, 06 май 2018, 16:36 от Denica Pencheva

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 271
Здравейте искам да попитам как мога да създам група в Инстаграм. И да вмъкна хора в нея. Благодаря предварително.

Позлвам Инстаграм от доста време и не знам да има такава опция. Все пак приложението е за споделяне на (лични) снимки. За какво бихте използвали евентуална такава група?

# 92
  • Мнения: 142
Когато блокираме някой в и стаграм,на него какво му излиза ? След блокирането при търсене на мен не ми излиза този абонат ,дали и при него е така ?

# 93
# 94
  • Мнения: 142
Какво е заглушаване на известия ? Излиза ми като цънка на профила на някой Confused

# 95
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Това е най-новият feature на Инстаграм - действа като Snooze във Фейсбук - спираш да виждаш публикациите на заглушения.

# 96
  • Мнения: 142
Ясно .Влизах в инстаграм през компютър на приятел,и май забравих да изляза.Тъй като няма опция да видя от къде се влиза в профила ми,паролата ли трябва да сменя ? То не че ,има нещо за криене ама все пак Simple Smile

# 97
  • софия
  • Мнения: 776
Здравейте, знаете ли как мога да споделя пост от  Бизнес профила  на фирмата ни  в  Инстраграм в личния си профил, има ли такава опция ?

# 98
  • София
  • Мнения: 8 163
След като последваш някого, да не би да има някакво време след което трябва пак да го последваш? Питам, защото някои страници, които следвам, забелязвам, че след известно време ми изчезват.

# 99
  • Мнения: 28 169
След като последваш някого, да не би да има някакво време след което трябва пак да го последваш? Питам, защото някои страници, които следвам, забелязвам, че след известно време ми изчезват.

Имах подобен проблем преди време, мисля, че беше бъг.
При мен на настолната от вчера виждам само стари публикации. На две устройства - едно и също - стоят като закачени. Гледах из настройките - няма нищо ново Rolling Eyes

# 100
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Скрит текст:
След като последваш някого, да не би да има някакво време след което трябва пак да го последваш? Питам, защото някои страници, които следвам, забелязвам, че след известно време ми изчезват.

Имах подобен проблем преди време, мисля, че беше бъг.

При мен на настолната от вчера виждам само стари публикации. На две устройства - едно и също - стоят като закачени. Гледах из настройките - няма нищо ново Rolling Eyes
При мен на телефона и таблета беше забило така за няколко дена и с по една преинсталация се оправи. Но пък на настолната версия не ми хрумва какво може да се направи.
Сега забелязвам, че като влезна за секунди си стои на някаква снимка, сам си избира на коя и чак след това се обновява. Преди това не беше така, но поне и не забива само на нея. 

# 101
  • Мнения: 2 650
Сега забелязвам, че като влезна за секунди си стои на някаква снимка, сам си избира на коя и чак след това се обновява. Преди това не беше така, но поне и не забива само на нея. 

И при мен е така от няколко дни. Първите няколко секунди е на една и съща снимка всеки път, после се обновява.

# 102
  • Мнения: 28 169
След като писах тук, за 3 часа от тогава, се появиха 4 снимки, под които пише "преди 2 часа", "преди 3 часа".
Благодаря ви за отговорите! Исках да разбера дали и друг ползващ настолната версия има подобен проблем.

# 103
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Утре мога да проверя на лаптопа, че не е с мен днес.
Сетих се, че междувременно можеш да излезнеш от профила си, да си изтриеш бисквитките и от историята на браузера и да пробваш да влезнеш отново.

# 104
  • Мнения: 28 169
Утре мога да проверя на лаптопа, че не е с мен днес.
Сетих се, че междувременно можеш да излезнеш от профила си, да си изтриеш бисквитките и от историята на браузера и да пробваш да влезнеш отново.

Чистих още преди да пиша тук, влизах през два различни браузъра и през лаптопа на работа, който е друг уиндоус - виждам една и съща картинка. Отворих един хаштаг - там пък показва все по - малък брой снимки, а аз виждам поне 15 нови hahaha

Общи условия

Активация на акаунт