Новите ни козметични похождения 72

  • 135 711
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Току що поръчах палитрата, но с посредник и да видим кога ще дойде. Дадоха ми 20% off като за първа поръчка. Също и мостра на бронзър и мини размер на база. Бронзърът не ми трябва, но като го дават...Grinning





Последна редакция: пн, 07 мар 2016, 23:11 от Анонимен

# 736
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
От вчера: страхотна нежна finishing пудра на Радиант. Направо забравям за метеоритите! Heart Eyes




На Славейков са открили голям магазин на Seventeen и Radiant. Може и да не е от скоро, но аз не съм минавала оттам отдавна Mr. Green Много харесвам марките, пигментирани и трайни сенки, богат избор на цветове, сега вече всичко събрано на едно място, не отделни продукти в малките магазинчета. Струва си да ги видите!  Peace

# 737
  • Мнения: 906
Ноеми,как стои?Много ли е бляскава?С частички ли е или не?Изглежда интересно bouquet

# 738
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Много хубава пудра, Ноеми, ти кой номер си взе? Разтърсих се из нет-а, защото в нашия град не предлагат Радиант, и видях, че има 3 вида.

# 739
  • Мнения: 35 961
преди време, но за кратко, и тази пудра беше форумски хит
но май "залезе" защото беше ненамираема, а където все пак имаше стелажи на марката, бяха в ужасно състояние

# 740
  • Мнения: 31 175
преди време, но за кратко, и тази пудра беше форумски хит
но май "залезе" защото беше ненамираема, а където все пак имаше стелажи на марката, бяха в ужасно състояние
Точно така е. Hug bouquet

# 741
  • Мнения: 211
Току що поръчах палитрата, но с превозвач и да видим кога ще дойде. Дадоха ми 20% off като за първа поръчка. Също и мостра на бронзър и мини размер на база. Бронзърът не ми трябва, но като го дават...Grinning







Страхотна е , от къде я поръча ?  Hug

# 742
  • Мнения: X
От сайта на Too Faced.
Не знам дали е страхотна, но при толкова хвалби на палитрите на ТФ, реших да опитам някоя. Малко ми лъскавее повече, отколкото понасям, но може и на живо да не е така.

# 743
  • Мнения: 31 175
От сайта на Too Faced.
Не знам дали е страхотна, но при толкова хвалби на палитрите на ТФ, реших да опитам някоя. Малко ми лъскавее повече, отколкото понасям, но може и на живо да не е така.
Не, не е така. Палитрата е хубава, онзи ден я пробвах и оставих.

# 744
# 745
  • Мнения: 252
Момичета, дано не възразявате, но ще пусна нова темичка, защото не виждам, а на тази й достигнахме лимита.  Peace

# 746
  • София
  • Мнения: 5 193
Вдовичката пуска темите. Peace

# 747
  • Мнения: 252
Ами, пуснах я. Ако искат модовете, нека да я изтрият. Има ли значение кой я пуска, всъщност?

# 748
  • София
  • Мнения: 4 751
Не виждам какъв е проблема аз. Само сложи линк към новата тема в тази.

# 749
  • Мнения: 252
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=910273.0;topicrefid=19


Заповядайте в новата тема, момичета!  Hug


Пс. Извинявам се на Вдовичката, ако се почуства, че съм иззела нейна функция, не е било с лошо.  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт