Шеста тема на чакащите

  • 506 340
  • 5 032
  •   5
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 55
Здравейте!
Живот и здраве след няколко дни ще бъдем трима. Едно хубаво момченце на 3 месеца и половина ще бъде в нас. Искам да Ви попитам, купували ли сте нещо за приемната майка като подарък, а за социалните?

# 1 021
  • Мнения: 436
Здравейте!
Живот и здраве след няколко дни ще бъдем трима. Едно хубаво момченце на 3 месеца и половина ще бъде в нас. Искам да Ви попитам, купували ли сте нещо за приемната майка като подарък, а за социалните?

Честито момченце. Само щастливи моменти да ви предстоят.

На приемната майка оставихме подарък. На социалните - не.
Така го почувствахме.
Детето колко време е било с ПМ?

# 1 022
  • Мнения: 84
На приемните дадох подарък, на социалната на детето (беше много отзивчива и дори извън работното си време ни съдействаше при посещенията) - кутия шоколадови бонбони. Оставих и една кутия шоколадови бонбони в РДСП-то, там също много ни съдействаха.

# 1 023
  • Мнения: 55
Детето е настанено в приемното семейство още на 10-я ден след раждането.
А конкретно за подаръка може ли да ме насочите какъв да е - нещо лично за майката или по-скоро за семейството. Имам желание да подаря нещо, но нямам никаква идея какво да е.

# 1 024
  • Мнения: 12
Здравей s.wasi. Ние също много скоро ще бъдем трима .Чакаме да ни се обадят за дата на делото.ще си имаме момченце на 4мес. и половина.също е в приемно семейство.това за подаръците  също ме вълнува и ще ми е полезно.Вие минахте ли делото?И купувахте ли преди делото нещата за бебето?

# 1 025
  • Мнения: 55
tinche76 честито! Да, минахме делото вече. Почти всичко бях купила, отделно много неща ми дадоха. Сега вече само пера и гладя.

# 1 026
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ние занесохме кутия бонбони на съдията, на приемната майка - бонбони, торта и подобни. Социалните бяха заядливи с приемната майка и решихме да ги отсвирим.

# 1 027
  • Мнения: 436
Момичета, много малки дечица са ви предложили. Поздравления. В здраве и дълголетие да си ги гледате, да им се радвате. И сега се радвайте на последните ви почивни дни Grinning .
Че после няма.

# 1 028
  • Мнения: 12 007
Честито на новите мами! Здрави, енергични, будни, умнирдеца ви пожелавам.

На останалите - не губете кураж! Наближава Коледа, а с нея идва времето на подаръците, сбъднатите желания и коледните чудеса. А дотогава още обебили се!

# 1 029
  • Мнения: 12
Благодаря.Много бързо се случиха нещата.Много съм радостна и още не мога да повярвам , че и моят ред дойде да съм мама .Пожелавам на всички чакащи скоро да изпитат това.

# 1 030
  • Мнения: 55
Благодаря Ви! Късмет на всички.

# 1 031
  • Мнения: 436
Момичета, взехте ли си дечицата? Как върви адаптацията?

# 1 032
  • Мнения: 12
Да , моят сладур си е у дома от седмица.Първият ден си по плака но засега е добре .Щастието ни е голямо.Пожелавам го от сърце на всички чакащи мами.

# 1 033
  • Мнения: 12 007
Момичета, записахте ли се и в статистиката?

# 1 034
  • София
  • Мнения: 596
Здравейте! В четвъртък вечер получихме писмо за едно малко момченце на годинка. Blush Трябваше да се явим на следващия ден на среща при социалните в един далечен град. Да видите какво тичане падна. По пътя за натам ми пратиха второ известие за дете -момиченце също на една годинка. Heart Eyes За по малко от 24 часа две предложения!!! Hug Шок е меко казано. И така вчера видяхме момченцето. Много е сладък и мъничък. И много дребен. И уплашен. И се влюбих. Но със съпруга ми решихме да видим и второто дете преди да вземем решение. Нямам търпение да дойде сряда. Тогава е срещата с момиченцето. Много се вълнувам. Просто исках да ви споделя.Heart

Общи условия

Активация на акаунт