Стегни се! Отпусни се!

  • 1 618
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Ние сме на принципа на «спокото», ина4е и тук понятието стрес се преекспонира до безумие...

# 16
  • Мнения: 1 370
За най-малкото нещо, те вече са стресирани. И като почнат да се "успокояват"...
Само че, на мен започва да ми харесва техния принцип, а не като нас, заплели сме се отвсякъде и продължаваме да се "стягаме"

# 17
  • Мнения: 1 393
Каква интересна тема!

Не се бях замисляла, но може би опира до това, че в Америка са много позитивни  по принцип и си е един вид народопсихология всичко да се захаросва и да се гледа през розови рамки- така изглежда по-малко неприятно и страшно май.

А защо в България все се "стягаме" и "напъваме"- ами може би защото все вършим всичко в последния момент? Не знам...просто предположение... Wink

# 18
  • Мнения: 369
 А забелязали ли сте, че човек като се успокои и взима правилното решение за измъкване от някаква ситуация, докато като е стресиран е под напреженеие и прави повече грешки. Още във фирмата в Бг бях забелязала, че успешните ръководители са тези, които реагират хладнокръвно и спокойно на възникнали проблеми, а не да овикват и да всяват паника.
 А пък и българите по принцип знаем лекарството  lalalala или   phoneuu , а може и така cheers  Wine Glass   Drunk
 Това е мойто лекарство  newsm71

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Цитат
А тук са толкова спокоини 4е ги мързи да се стресират
И тук са така.Като кажат Иншала(ако е рекъл господ) и могат да ми докарат нервна криза. Mr. Green


и аз в началото им се дразнех! ти го питаш-това ще стане ли и кога, той- иншаала Twisted Evil е хубаво де, ама кога????
за ежедневни неща.
но сега и аз карам така с тяхното спокойствие и съм си много добре Mr. Green
много е вярна приказката- кучето си лае, кервана си върви.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт