Скилидка чесън във влагалището

  • 19 694
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
те  хората усилено рак лекуват със сода, ти за едно влагалище! Содата е въздигната в ранг на универсален трепач на всичко - от гъбички до ракови клетки!

# 16
  • Мнения: 25 887
Безумие е сравнително грамотен пълнолетен човек с достъп до интернет да си навре чесън в някое отверстие на тялото (или друга храна, каквато и да е). Средните векове минаха отдавна.

Чувала съм за циганки, които са си пъхали мушкато, за да предизвикат аборт. Също и какви са последиците, когато въпросното мушкато започне да се разлага там...
Отдавна предупреждавам за циганизацията на нацията, ама досега не се бях сетила, че интернет допринася за това.

# 17
  • Мнения: 12 690
К'ви свещички- някое противогъбично за пиене, ама от силните, не Нистатин- да изтрепе всичко генерално.

Кажи кое е това силното. Защото има жени, които с години се борят с гъбички.

# 18
  • Мнения: 2 828
Помогнете на момичето с идеи за спешен кабинет. Събота е все пак ...

# 19
  • Мнения: 7 006

Тампон против гъбички се прави със сода,мед..ама чесън?
Гъбичките не са вампири или караконджули,егати..
Другия път направо си я застреляй със сребърен куршум..

Ми то от тая простотия 'тампон против гъбички' се тръгва.

Освен да му сложиш и малко зехтин и копър на тоя чесън...
Тези "простотии" съществуват опреди фарм-мафията да завземе модния подиум..

Аз всеки път когато съм пила антибиотик,абсолютно всеки път свалям PH-то и гъбясвам..
Точно това просто средство,тампон с мед и сода,ми помагат да не се набивам в порочния кръг на "лекуваш едно,то избива на друго"..

Ама за чесъна,при положение,че човек знае,че е лютив и буквално гори плътта..Е тва вече на мен ми се струва тъпо..

# 20
  • Мнения: 12 690
Ама за чесъна,при положение,че човек знае,че е лютив и буквално гори плътта..Е тва вече на мен ми се струва тъпо..

Чесънът е естествен антибиотик и се препоръчва в много рецепти.

# 21
  • Мнения: 5 060

Точно това просто средство,тампон с мед и сода,ми помагат да не се набивам в порочния кръг на "лекуваш едно,то избива на друго"..

Ама за чесъна,при положение,че човек знае,че е лютив и буквално гори плътта..Е тва вече на мен ми се струва тъпо..



Права си, и аз със сода и оцет почиствам фурната, доста помага, хич не наливам средства в мафията за препарати.

# 22
  • Мнения: 7 006
те  хората усилено рак лекуват със сода, ти за едно влагалище! Содата е въздигната в ранг на универсален трепач на всичко - от гъбички до ракови клетки!
Абе чак рак не..Ама отървах пункцията на кистата на гърдата..Три месеца сода по 1ч.л. сутрин и вечер..Абсолютно никаква захар и нищо сладко в диетата..
Голямата киста се сви драстично,а другите малки,съвсем...

Тъпото е,че така оправям последствията,т.е.появените кисти,но не мога да влия на причината да се появят ..И докато бушуват хормоните,винаги може да си се появяват нови..


Ама за чесъна,при положение,че човек знае,че е лютив и буквално гори плътта..Е тва вече на мен ми се струва тъпо..

Чесънът е естествен антибиотик и се препоръчва в много рецепти.
Да,но за вътрешно,не външно приложение

Аз си махах брадавици с лук и оцет.
Обаче един колега,чул от няква баба чесън и оцет..
Наложил глезена,преспал и на другия ден в ПИрогов с висока степен на изгаряне...


А между другото,пробвали ли сте да си измиете тялото и лицето със сода?
Кожата става като бебешка..Прави се лек пилинг?
Чат-пат и за поддръжка на зъбите,но не много често заради емайла..Но за гаргара и профилактика на гърло,устна кухина,език,е супер средство..

Последна редакция: сб, 02 яну 2016, 12:57 от Какво?

# 23
  • Мнения: 30 802
К'ви свещички- някое противогъбично за пиене, ама от силните, не Нистатин- да изтрепе всичко генерално.

Кажи кое е това силното. Защото има жени, които с години се борят с гъбички.



Флуконазол и подобни, ама са много токсични за хора. Ама затова пък убиват гъбичките, малко преди да убие и теб.

Сетих се, някои казват и кисело мляко да се слага...абе направо- таратор...както писаха по-горе...

# 24
  • Мнения: 36 163
Само предложение за шкембе с чесън не прочетох.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт