Какви са критериите ви при избор на слънчеви очила?

  • 5 191
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 639
  в  дясно горе Rolling Eyes както и да е...кЬоРсУн съм аз  днеска.....целя се  странично ., а не където трябва....къде  гледам в дясно по ъглите Mr. Green?!
Ти гледай където си искаш , ама на очилата инициалите са R C !  Wink
 Обичам класически черни очила , с черна рамка , но модел,  подходящ за моето лице не съм намерила още  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 506
Да ми стоят добре, да са от оптика задължително и с гаранция, да са със защита.

# 77
  • София
  • Мнения: 499
Трябва задължително да имат пълна зъщита, да са модерни и да ми стоят добре. На скоро си купих слънчеви очила на POLISE и съм изключително доволна, изръсих се 200лв, но си заслужава.

# 78
  • Мнения: 218
не нося очила просто защото не ги понасям. Заболява ме главата, гъделичка ми на носа, губя ориентир за разстояниета и ходя като замаяна. Купувала съм си само 2-3 ментета, ей така просто за да имам и за плажа, иначе да ходя с такова нещо не мога Rolling Eyes

Аз години наред си купувах от сергиите по центъра, и от последните така ме боля глава, минаха няколко седмици докато разбера че е от очилата. Виеше ми се свят и губех ориентир за растоянието... направо човек може да си развали очите ако не внимава.  #2gunfire

Днес си взех едни на Полароид, но нямяме слънце да си ги нося Wink

# 79
  • Мнения: 210
Аз нося лещи, така че очилата гледам да са маркови и с по-голяма защита.

Принципно съм фен на големите цайси и миналата година такива си взех от Vogue.
Доволна съм и смятам и таиз година да се задоволя с тях Simple Smile

# 80
  • Мнения: 903
Mеря и преценявам дали ми отиват.Предпочитам да е нов модел, но ако не ми седи добре не държа на модата.

# 81
  • Мнения: 2 674

 как избирате слънчевите си очила? Кои са любимите ви марки? Винаги ли ги сменяте според модните тенденции или си имате ( както аз доскоро) един любим модел от преди няколко години?


По принцип рядко нося, имам хубави очи, що да ги крия Wink
избирам тези ,които ми хареса как ми стоят.
Не робувам на марки. Избирам си само от оптика, а не от улицата.

# 82
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 694
тъй като от една година ми се налага да си нося диоптърните очила постоянно, направо си ги смених и си взех с потъмняващи на слънце стъкла (мисля, че се казваха "фотосоларни", ама може и да бъркам) Grinning
иначе, като реша да бъда кокетна за сметка на ясно виждане на заобикалящия ме свят (когато съм със съпружеството и той ме води  Laughing), слагам истински слънчеви очила.
за мен най-важният критерии е на първо място защитата от УВ-лъчите, после да ми пасват добре на лицето и гардероба... и накрая марката.
предпочитам да взема модел, който да ми стои добре, дори и да не е последна мода. Така от 3 години имам два чифта на Oakley, с поляризиращ филтър, в кафяво и черно и съм страшно доволна. от сергия никога не бих купила, или ако е само като аксесоар на някой купон, но не и да ги нося на силно слънце, тъй като не вярвам да предпазват.

Asinka, очилата, които си купила много ми харесват, със здраве да си ги носиш Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 1 654
Чак любими марки си нямам. За мен са важни 3 неща:
1 да са качествени, т.е. наистина да предпазват очите
2 да ми стоят добре
3 да са чисто черни. Не понасям цветни слънчеви очила. Mr. Green И без разни там кичозни елементи като камъчета, блестящи нещица и т.н. Искам стил.
Напълно подкрепям това мнение!

# 84
  • Мнения: 2 142
Чак любими марки си нямам. За мен са важни 3 неща:
1 да са качествени, т.е. наистина да предпазват очите
2 да ми стоят добре
3 да са чисто черни. Не понасям цветни слънчеви очила. Mr. Green И без разни там кичозни елементи като камъчета, блестящи нещица и т.н. Искам стил.

Подкрепям първите 2 точки. Относно 3-та харесвам различни неща, често пъти кичозни и джиджани, зависи от настроението. Обожавам живописните аксесоари!

# 85
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да ми утиват на лицето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт