"София-Ден и нощ " 3 Реалити сериал по Нова Тв

  • 62 811
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 034
Все по -интересно става - за Коко и Рая гласувах.

# 16
  • Мнения: 1 831
Гласувах за Рая ,макар че не ми е от най-любимите персонажи ,но ми е най-поносима от всички
Вчерашния епизод си беше ''завръщане'',чаках го с нетърпение.Тая Сабина все по-дранзеща мис тава с всеки изминал епизод.Изневерила на Дани,прави от мухата слон ,ревнува го от въздуха,крещи за всичко,супер ми е лигава,то железни нерви да имаш няма да издържиш. ДАно не се съберат повече с Дани.
На мен ми се струва ,че Дани яко ще ревнува Рая от ония якичкия шеф на залата.
За Драго и Галя всичко е въпрос на епизоди вече кога ще тръгнат.
Дразни ме това Симонче - сега на ДАни се слага,струва ми се ,че ще направи някоя простотия и Боби ще изгони Дани от квартирата.Такъв сюжет ми се върти из главата.
А не ми е ясно ,сестрата на Дани какво пррави в началото като тръгва сериала докато се изреждат всички актьори и тя наредена там...не са я давали от сума и време,не че ми е зор да я гледам де.
Поли е върха на лиготията.Точно за футболист.Все мята тая коса ,все се чекне и той силикон ще изскочи  Joy Joy

# 17
  • Мнения: 1 298
Порфавор, Галя и Митко.
Много ме забавляваше какъв бавен шемет беше Митко. Звучеше като със синузит, но беше забавен.
Трудно ми е да харесам някой от "сериозните" персонажи в сериала.
Сабина я съжалих накрая, но като каза, че били техни проблеми щели да ги решат насаме ми стана смешно. Тя, която си пъхаше носа навсякъде и правеше несъществуващи проблеми достояние на цялата къща.
Футболиста и Поли имаха бъдеще, а сега ги забиха директно в земята. Фенката му е хвърлила око на принц Чарминг Laughing
Нещо Марио са го кротнали последните епизоди.

# 18
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мерси за новата тема!

Честно да си кажа, никой не ме кефи, до такава степен, че да гласувам за него. Всеки с нещо ме дразни.
Даже и да се абстрахирам от външния им вид, като персонажи, никой не ме грабва.

# 19
  • Мнения: 5 721
Благодаря за новата тема bouquet
Гласувах за Рая и Дани, със сигурност не е изненада за никого Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 445
Ще следя темата

# 21
  • Мнения: 4 696
Коки е номер 1, много ме забавлява и честно казано заради него гледам формата! Laughing

# 22
  • Мнения: X
Гласувах за Рая, Коки и Ани. Ако имах още два гласа, щях да вотна  Галя и Митко.

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 21:30 от Анонимен

# 23
  • Мнения: 2 089
Оо, имаме и анкета за разкош! Благодаря! bouquet Гласувах за Рая и Дани, това са любимите ми персонажи още от първия епизод. Третият глас няма как да го разделя между Галя, Ани и Порфавор.

# 24
  • Мнения: 558
Аз съм единствената която е гласувала за Поли...но ми е интересно как ще и се развият нещата.

# 25
  • DE
  • Мнения: 9 068
Мъжа ми го гледа и аз за фон  ooooh!
Дани, Рая и Коки са ми най-реалистични.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 445
Коки май започва да се отдръпва от Ани,само на мен ли ми се струва така newsm78

# 27
  • Мнения: 5 508
Ей това не го очаквах hahaha Тази такъв автогол си вкара, не е истина просто!

А Коки не мисля, че се е отдръпнал. Просто се държи така, както би трябвало да се държи човек с гадже от месец. А не като майката на Ани ... Да обяснява как ставал за зет.
Аз като казах, че тия ще се окажат луди и сигурно ще искат да се омъжи за първия си вие не вярвахте Laughing

# 28
  • Мнения: X
Този новия на Рая е голям селяндур и много дървено си играе ролята, хич не му се получава играта с това рецитиране на репликите...

# 29
  • София
  • Мнения: 718
Нещо ми е трудно да си я представя Рая до този.Валентина и София са като малки деца,такова инфантилно поведение на тези години някак си не отива.Поли все някой я урежда,първо Марио и намери продуцент,сега и гаджето и оправи нещата,не че е лошо хората да си помагат,но реално тя сама нищо не е постигнала до тук.Стела пък толкова ли не можа да стопли,че онази и спретна номера с парите,за да ги скара с Маргото?

Общи условия

Активация на акаунт