Каква е разликата между хубава и красива?

  • 36 478
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Моля за мъжката гледна точка. Коя жена е хубавичка и коя е красива?  newsm78
Или смисълът е един и същ. За мен като жена, красива е по-силно като понятие от хубава.
Интересно какво мислят мъжете по въпроса?  Thinking

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 15:59 от Cvetiata na Ida

# 1
  • Мнения: 46 545
Аз не разбирам какво питаш, почти съм сигурна, че и мъжете са като мен.

# 2
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 373
Аз също мисля като НСЧ, че може и да не се разбере питането...
По-вероятно е мъж да ти отговори коя / кой тип го д......и Rolling Eyes

Извинявам се на мъжете, че им навлизам в пространството Blush, но ми стана интересно от предложените теми Peace

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записвам се в очакване на момента, в който ще тръгнат снимките Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 270
Не съм мъж и няма начин да знам какво им е в главите на мъжете, когато си мислят, че една жена е хубавичка, а другата е красива, но съвсем интуитивно мисля, че не става въпрос за едно и също нещо LaughingЧакам мъжката гледна точка и аз.

# 5
  • Мнения: 3 031
Не съм мъж, но за мен красивата жена е по-хубава от хубавата жена, а от хубавичката още повече Grinning

# 6
  • Мнения: 403
Аз също мисля като НСЧ, че може и да не се разбере питането...
По-вероятно е мъж да ти отговори коя / кой тип го д......и Rolling Eyes

Извинявам се на мъжете, че им навлизам в пространството Blush, но ми стана интересно от предложените теми Peace

За мъжете всичко е до д...не? Иначе няма и да я забележат жената.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 154
Kрасотата е в очите на гледащия, скъпи мои  Simple Smile

# 8
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 373


За мъжете всичко е до д...не? Иначе няма и да я забележат жената.  Mr. Green


Точно това казвам, значи ще им е трудно да кажат коя е красива, коя хубава по принцип.
Мислата им тече на едно друго ниво Mr. Green Или на един по-долен етаж Grinning

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 16:26 от Hushpuppy

# 9
  • Мнения: 154
Вие пък много първични ги изкарахте горките същества  Laughing

# 10
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 373
Ами, добре Peace ще ги изкараме по-задълбочени hahaha Шегувам се, естествено!
Но,аз не познавам много от този тип, даже дали въобще познавам Rolling Eyes newsm78
Както и да е, смятам, по мои дългогодишни наблюдения, че сексапила е водещото при определянето на женската хубост от мъж.



Къде са мъжете на форума newsm78

# 11
  • Мнения: 154
И аз се шегувах  Joy
По темата обаче, за едни секси е малко дупе, а за дуги голямо... Laughing и не може да има обобщение!
Хубавичка, според мен е жената която могат да имат (поне в техните представи). Красиво е недостижимото.
Да не би на авторката на темата някой да и е казал, че е хубавичка и тя да търси смисъл в това  Wink

# 12
  • Мнения: 30 802
Хубавичка е жена, за която е ясно, че ще е красива само до 30, след това- тетка.

Красивата има черти, които могат да оцелеят и цял живот, плюс излъчване.

# 13
  • Мнения: 403
И аз се шегувах  Joy
По темата обаче, за едни секси е малко дупе, а за дуги голямо... Laughing и не може да има обобщение!
Хубавичка, според мен е жената която могат да имат (поне в техните представи). Красиво е недостижимото.
Да не би на авторката на темата някой да и е казал, че е хубавичка и тя да търси смисъл в това  Wink

Не, аз съм бивш модел.По- често ме наричат красива. Не е за мен темата.  bouquet

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 17:10 от Cvetiata na Ida

# 14
  • Мнения: 341
Красива и хубава са синоними. Peace

# 15
  • Мнения: 4 270
Красива и хубава са синоними. Peace
Дали?

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Красивата има черти, които могат да оцелеят и цял живот, плюс излъчване.
Успокоих се, вече си знам категорията Mr. Green

# 17
  • Мнения: 8 908
Красотата я свързвам с класика и класа.
Хубавичък ми е такова едно - абе, става. От типа на симпатичен, сладък, миличък...
Мисля, че всички могат да са хубавички

Все пак наистина зависи от отделния човек и неговите предпочитания  Peace

# 18
  • Мнения: 30 802
Малко е обобщаващо, но "хубавичка" жена е такава, която няма изразена и грациозна костна структура на лицето. Млади бузки, хубави очета и дотам, като стане на 30, загрубява и подпухва.

Скули и челюст могат да са голям актив.

# 19
  • Мнения: 403
За скулите съм съгласна. Веднага се сещам за Анджелина Джоли. Много красива жена.  
Мъжете нещо ги е страх да коментират  hahaha

# 20
  • Мнения: 46 545
Аз ти казах, че се чудят какво ги питаш  Mr. Green
Питах моя, отговорът му, цитирам: "Но компрендо, какво ме питаш? Това са синоними."
Явно семейно не сме задълбочени hahaha

# 21
  • Мнения: 403
Аз ти казах, че се чудят какво ги питаш  Mr. Green
Питах моя, отговорът му, цитирам: "Но компрендо, какво ме питаш? Това са синоними."
Явно семейно не сме задълбочени hahaha

А, той нарочно така ти е отговорил, да не го караш да обяснява.  Mr. Green  
Ако мислят, че е едно и също да напишат, че няма разлика.

https://www.youtube.com/watch?v=EPhg1QDrc6U

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 22:30 от Cvetiata na Ida

# 22
  • Мнения: 46 545
Няма проблем с обясненията той  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 214

Скули и челюст могат да са голям актив.
Болната ми тема. Челюст имам като на Арнолд Шварценегер  Joy Joy ама скули нямам хич. Поне бузки да имах. Обожавам хора с бузи, като фетиш ми е.  Embarassed

# 24
  • Мнения: X
Бе най-общо хубава е съпругата, красива е любовницата  Joy
Хубавата е тази, с нежните черти, мила, излъчваща доброта и спокойствие.
Красивата все нещо е недоволна, има една дузина юнаци готови да й ходят по трътката и пак е недоволна, все плаши че ще си намери друг, има изразени скули, бе... разпарцолница  bouquet
Проблема е че красотата е до време.

Ида, баш тоя травестит Анджелина Джоли ли даде като пример за красива жена???
Баси, верно жените не разбират от... жени.

# 25
  • Мнения: 403
Бе най-общо хубава е съпругата, красива е любовницата  Joy
Хубавата е тази, с нежните черти, мила, излъчваща доброта и спокойствие.
Красивата все нещо е недоволна, има една дузина юнаци готови да й ходят по трътката и пак е недоволна, все плаши че ще си намери друг, има изразени скули, бе... разпарцолница  bouquet
Проблема е че красотата е до време.

Ида, баш тоя травестит Анджелина Джоли ли даде като пример за красива жена???
Баси, верно жените не разбират от... жени.

Тоест достъпните  са хубави, високите топки са красиви  Whistling . Ама то високото грозде е кисело.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Бе най-общо хубава е съпругата, красива е любовницата  Joy
Хубавата е тази, с нежните черти, мила, излъчваща доброта и спокойствие.
Красивата все нещо е недоволна, има една дузина юнаци готови да й ходят по трътката и пак е недоволна, все плаши че ще си намери друг, има изразени скули, бе... разпарцолница  bouquet
Проблема е че красотата е до време.

Ида, баш тоя травестит Анджелина Джоли ли даде като пример за красива жена???
Баси, верно жените не разбират от... жени.


 
Тоест достъпните  са хубави, високите топки са красиви  Whistling . Ама то високото грозде е кисело.  Mr. Green

Четеш като Дявола Евангелието. Ма нали си Близначка... hahaha
Ма мъжете се женят за хубавата а не за красивата.

Дрън-дрън, все е грозде.

# 27
  • Мнения: 403
Бе най-общо хубава е съпругата, красива е любовницата  Joy
Хубавата е тази, с нежните черти, мила, излъчваща доброта и спокойствие.
Красивата все нещо е недоволна, има една дузина юнаци готови да й ходят по трътката и пак е недоволна, все плаши че ще си намери друг, има изразени скули, бе... разпарцолница  bouquet
Проблема е че красотата е до време.

Ида, баш тоя травестит Анджелина Джоли ли даде като пример за красива жена???
Баси, верно жените не разбират от... жени.


 
Тоест достъпните  са хубави, високите топки са красиви  Whistling . Ама то високото грозде е кисело.  Mr. Green

Четеш като Дявола Евангелието. Ма нали си Близначка... hahaha
Ма мъжете се женят за хубавата а не за красивата.

Дрън-дрън, все е грозде.


Е ММ е изключение  Joy Ама той има пари  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Бе най-общо хубава е съпругата, красива е любовницата  Joy
Хубавата е тази, с нежните черти, мила, излъчваща доброта и спокойствие.
Красивата все нещо е недоволна, има една дузина юнаци готови да й ходят по трътката и пак е недоволна, все плаши че ще си намери друг, има изразени скули, бе... разпарцолница  bouquet
Проблема е че красотата е до време.

Ида, баш тоя травестит Анджелина Джоли ли даде като пример за красива жена???
Баси, верно жените не разбират от... жени.


 
Тоест достъпните  са хубави, високите топки са красиви  Whistling . Ама то високото грозде е кисело.  Mr. Green

Четеш като Дявола Евангелието. Ма нали си Близначка... hahaha
Ма мъжете се женят за хубавата а не за красивата.

Дрън-дрън, все е грозде.


Е ММ е изключение  Joy Ама той има пари  Mr. Green

Eстествено че  има, иначе нямаше да се омъжиш за него  hahaha

# 29
  • Мнения: 403
Много ясно,  ама ти  да не си мислиш, че ще го оставя на друга hahaha  Пък и моето семейство е заможно, ако взема някой гащник , ще станем за смях в града.  Пари при пари отиват.  Peace

# 30
  • Мнения: X

Te за тва говоря ма мамите не вярват  bouquet

# 31
  • Мнения: 712
Я и аз да се включа в дискусията и да внеса малко светлина като мъж  Laughing

Красива жена - това е жена която като върви по улицата , всички мъже я заглеждат и искат да правят секс с нея .

Хубава жена - жена която не всеки забелязва на улицата , но си готов да я поставиш в графата "красива " , защото от една година стоиш на сухо и не издържаш вече .(това защото си прекалено беден , и "красивите" не ти обръщат никакво внимание .)
 Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 18:37 от светецът

# 32
  • Мнения: 403
Я и аз да се включа в дискусията и да внеса малко светлина като мъж  Laughing

Красива жена - това е жена която като върви по улицата , всички мъже я заглеждат и искат да правят секс с нея .

Хубава жена - жена която не всеки забелязва на улицата , но си готов да я поставиш в графата "красива " , защото от една година стоиш на сухо и не издържаш вече .(това защото си прекалено беден , и "красивите" не ти обръщат никакво внимание .)
 Joy Joy Joy

Знаех си аз  Party

# 33
  • Мнения: 712
Или ако искаш по-просто обяснение

Разликата между красивата и хубавата жена е точно ...... една ракия !

# 34
  • Мнения: 4 270
Или ако искаш по-просто обяснение

Разликата между красивата и хубавата жена е точно ...... една ракия !

Ох, с тия изтъркани лафове...

# 35
  • Мнения: 51
Приятните за окото жени всъщност се делят на хубави, красиви, и секси. Комбинации м/у тия трите са възможни и доста вероятни, но не и задължителни.

# 36
  • Мнения: 82
Принципно ако тръгнем да гледаме терминологията хубава и красива са абсолютни синоними.
От друга страна чисто езиково като изразяване между хубава и красива има едно стъпало разлика.
Красивата жена има перфектни черти, фигура, класа.
Хубавата жена е с приятна външност, с чар и излъчване. Хубавината говори повече за женственост.
Общо взето красивата ти се иска да я гледаш и да се възхищаваш,
а хубавата да я имаш по всякакъв начин.
Абе нещо като кулинарен шедьовър , кристалната чиния с фино ястие изглежда уникално,
но не буди апетита ти така силно, както вкусното хапване.

# 37
  • София
  • Мнения: 19 261
За скулите съм съгласна. Веднага се сещам за Анджелина Джоли. Много красива жена.
Набедена красавица, особено след като е направила някакви корекции по лицето си, не мога да определя точно какви, но ги има.
Хубава жена - от 100 мъже я харесват до 70
Красива - от 100 я харесват 90 (а другите сигурно са гейове  Mr. Green)

# 38
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Хубава - искат да я оправят повече пичове от обикновено
Красива - влюбен до уши в нея без значение дали някой иска да я оправя...
Кофти е ако спре да е красива, ама и това го има в истинския живот...

А иначе си приказвайте за скули и цици Wink

# 39
  • Мнения: 3 134
Хубавите са без грим, красивите с грим.(Не съм привърженик на грима. Като видя някоя жена с многопластов грим, все се чудя какъв ли е караконджол, че така старателно се прикрива).

# 40
  • Мнения: X
Хубаво ли съм се гримирала, скъпи?
- Не, още се виждаш...

# 41
  • Мнения: 403
Хубавите жени са прокълнати. На мъжете им е по-добре с обикновена жена. Ако е хубава, интеллигентна и изкарва сама пари, никой няма да я вземе за жена.

# 42
  • София
  • Мнения: 19 261
Хубавите жени са прокълнати. На мъжете им е по-добре с обикновена жена. Ако е хубава, интеллигентна и изкарва сама пари, никой няма да я вземе за жена.
Да бе... хвани си някоя забележително хубава приятелка и гледай какво става около нея.
Той да я вземе??...Тя може да вземе всекиго, тя си е достатъчно хубава и не търси красота у другите

# 43
  • Мнения: 403
Хубавите жени са прокълнати. На мъжете им е по-добре с обикновена жена. Ако е хубава, интеллигентна и изкарва сама пари, никой няма да я вземе за жена.
Да бе... хвани си някоя забележително хубава приятелка и гледай какво става около нея.
Той да я вземе??...Тя може да вземе всекиго, тя си е достатъчно хубава и не търси красота у другите

Точно това исках да кажа. факта. че тя може да има всеки и всеки я иска плаши мъжете. Комплексират се и я потискат, опитват се да я унижават и да я уязвяват.. На мен това ми е проблема,,

# 44
  • София
  • Мнения: 19 261
Много мъже се опитват да потискат и унижават жените си и без да са хубавици.
Но има и друго - това е лично мое мнение, казвам го понеже пишеш "На мен това ми е проблема,", т.е. се оценяваш като красива или поне аз така го разбирам.
Та на темата - има и друго нещо, и то е, че красивият човек е по-самоуверен и склонен на по-малко компромиси, защото знае, че няма да остане без внимание от другия пол. И това, което за теб е потискане, може би друга би понесла спокойно.
Имах предвид, че това "няма кой да я вземе" ми звучи несериозно, доколкото тя взима някого
И в случая няма голямо значение за мъж ли говорим, или за жена.

# 45
  • Мнения: 403
Права си. Ако партньорът е неуверен в себе си, ще се опитва да потиска.

# 46
  • Мнения: 1 800
М, дам, интересни изводи, не съвсем верни и все пак...

# 47
  • Мнения: 4 270
Добре е човек да има реална преценка за себе си. Другото са субективни обстоятелства. Потиснати жени има и ще има, не всички са красиви или грозни.

# 48
  • Мнения: 122
Здравейте,
изказвам лично мнение Wink да няма засегнати после ...

Красива за мен означава жена/момиче притежаваща стандартна красота, като под стандартна разбирам красотата която се определя от стандарти, обществено настроение, мода и знайни и незнайни не зависещи от мен признаци Wink

Хубава за мен означава жена/момиче която харесвам аз Wink и отговаря на мойте лични предпочитания Wink

PS: Сега прочетох горното мнение ... грозни жени или мъже няма ... всичко за мен е въпрос на гледна точка ... Wink

Поздрави!

# 49
  • Мнения: 2 219
Коя жена е хубавичка и коя е красива?
Или смисълът е един и същ. За мен като жена, красива е по-силно като понятие от хубава.
Питаш коя жена е хубавичка и коя - красива, а въпросът в заглавието ти е за разликата между хубава и красива.
За мен смисълът на думите - хубава, красива - е един и същ. Ако някой се обърне към теб с обръщението красавице или хубавице, пак ли ще търсиш смисъл в думите му кое е "по"?. Wink
Откривам единствено разлика между думите хубавичка и хубава. Първата звучи по-омаловажително и по никакъв начин не е съизмерима с "красива".

Та по темата - хубавата за мен жена е поддържаната жена. Wink Не е нужно да е с перфектните мерки, просто волята, усилията, които полага да изглежда добре, респектират.: ) Лично аз се впечатлявам и "прекланям" като видя жени 40+ например, които са успели да се "запазят" и знам, че това ѝм е коствало нещо.
Общо взето, като я видиш, да си кажеш несъзнателно - хубава жена, хубав човек. Simple Smile И тук нито гримът, нито скулите, нито атрактивната визия са водещи, а излъчването, лъчезарната усмивка, приятната фигура, красивата коса... обикновени на пръв поглед неща, които не биха останали незабелязани! Peace Не вярвам такава жена да бъде "подмината" с пренебрежение, пък нека скулите ѝ да не са като на Анджелина Джоли. Wink

Бих се съгласила единствено с това:
Цитат
Красивата има черти, които могат да оцелеят и цял живот, плюс излъчване.
...като съществена разлика между красива и хубава. Красивите очи, формата на лицето, гъстата коса, структурата на тялото, хубавите зъби са огромен плюс, но да не забравяме, че и най-красивите "опаковки" бледнеят, ако съдържанието е евтино. Simple Smile

Красива за мен означава жена/момиче притежаваща стандартна красота, като под стандартна разбирам красотата която се определя от стандарти, обществено настроение, мода и знайни и незнайни не зависещи от мен признаци
Е, тя, НЛО-то, се води за такава. Simple Smile Въпреки че, ако питаш мен Thinking, от толкова "усилия" (корекции) да е в крак с модата, единственото което би постигнала, е Спилбърг да я одобри за статист за новия си филм от поредицата Jurassic Park. Simple Smile

 Mr. Green
Скрит текст:



# 50
  • Мнения: X
красива жена


хубава жена


Хубавата жена може да я забележеш, може и въобще да не я отразиш.
Красивата жена е магнетична, няма начин да мине покрай теб и да остане незабелязана.

# 51
  • Мнения: 76
Не съм съгласен с горния пост,първата е хубава ,а втората е красива.
Красива е повече от хубава. Хубава - става ама е нещо като второ качество, има какво още а се желае.

# 52
  • Мнения: X
Не съм съгласен с горния пост,първата е хубава ,а втората е красива.
Красива е повече от хубава. Хубава - става ама е нещо като второ качество, има какво още а се желае.
Предполагам знаеш, че понятието "хубава-красива" е субективно.     Laughing
За мен първата е супер красавица, а втората е обикновено, средностатистическо момиче.
Първата не бих пропуснала да забележа, ако мине покрай мен, втората най-вероятно ще се слива с околните.Т.е., незабележима, с нищо неизпъкваща външност.

# 53
  • Мнения: 76
Не съм съгласен с горния пост,първата е хубава ,а втората е красива.
Красива е повече от хубава. Хубава - става ама е нещо като второ качество, има какво още а се желае.
Предполагам знаеш, че понятието "хубава-красива" е субективно.     Laughing
За мен първата е супер красавица, а втората е обикновено, средностатистическо момиче.
Първата не бих пропуснала да забележа, ако мине покрай мен, втората най-вероятно ще се слива с околните.Т.е., незабележима, с нищо неизпъкваща външност.


Мисля,че ние мъжете по ги разбираме, но щом казваш.. Mr. Green

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мисля, че мъжете "гледате" с това, което няма очи, та не, не разбирате по-добре.  Laughing
Хатауей е точно от тези, които се срещат рядко и приковават вниманието, на другинката ако и свалиш грима и замазката, остава точно една средностатистическа мишка.

# 55
  • Мнения: 76
Мисля, че мъжете "гледате" с това, което няма очи, та не, не разбирате по-добре.  Laughing
Хатауей е точно от тези, които се срещат рядко и приковават вниманието, на другинката ако и свалиш грима и замазката, остава точно една средностатистическа мишка.
Добре,отказвам се с жени не се спори Crazy
То за това има толкова самотни жени,защото се мислят за красиви ,а не хубави Wink

# 56
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Интересно защо и броят на самотните мъже е така висок.

# 57
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Интересно защо и броят на самотните мъже е така висок.
Щото 99% от жените просто не си струват Wink

# 58
  • Мнения: 4 270
красива жена
Хубавата жена може да я забележеш, може и въобще да не я отразиш.
Красивата жена е магнетична, няма начин да мине покрай теб и да остане незабелязана.

Интересно! Субективни са възприятията на всеки един човек. За мен показаните хубавицо-красавици са абсолютно сладникави и с нищо незапомнящи се млади жени. Не бих се обърнала след нито една от тях. Възхищавам се на друг тип красота, без да имам влечение към собствения си пол.

# 59
  • Мнения: X
Красивата жена е тази с правилни и красиви черти на лицето, чиято красота си личи от 100 км и без грим. Хубавата е просто симпатична, става, но някакси е по-невзрачна. След нея не се обръщат, не прави толкова силно впечатление.

# 60
  • Мнения: 6 122
Хубавите жени са прокълнати. На мъжете им е по-добре с обикновена жена. Ако е хубава, интеллигентна и изкарва сама пари, никой няма да я вземе за жена.
Да бе... хвани си някоя забележително хубава приятелка и гледай какво става около нея.
Той да я вземе??...Тя може да вземе всекиго, тя си е достатъчно хубава и не търси красота у другите

Точно това исках да кажа. факта. че тя може да има всеки и всеки я иска плаши мъжете. Комплексират се и я потискат, опитват се да я унижават и да я уязвяват.. На мен това ми е проблема,,

Е, плаши глупаците. Едва ли ще уплаши някой сериозен и умен бизнесмен, примерно.lol: Защото хубавата, интелигентната и можещата да прави много пари заслужава нещо наистина стойностно. А мъж, който се....хм....плаши от жени не е в категорията на умната, успялата и красивата.  Peace И го казвам, защото го виждам ежедневно с очите си. И много ме радва, че е така. Peace

# 61
  • Наблизо
  • Мнения: 6 133
Хубавите жени са прокълнати. На мъжете им е по-добре с обикновена жена. Ако е хубава, интеллигентна и изкарва сама пари, никой няма да я вземе за жена.
Да бе... хвани си някоя забележително хубава приятелка и гледай какво става около нея.
Той да я вземе??...Тя може да вземе всекиго, тя си е достатъчно хубава и не търси красота у другите

Точно това исках да кажа. факта. че тя може да има всеки и всеки я иска плаши мъжете. Комплексират се и я потискат, опитват се да я унижават и да я уязвяват.. На мен това ми е проблема,,

Е, плаши глупаците. Едва ли ще уплаши някой сериозен и умен бизнесмен, примерно.lol: Защото хубавата, интелигентната и можещата да прави много пари заслужава нещо наистина стойностно. А мъж, който се....хм....плаши от жени не е в категорията на умната, успялата и красивата.  Peace И го казвам, защото го виждам ежедневно с очите си. И много ме радва, че е така. Peace
Оф като почнете с красивата и успялата и т.н. и затова мъжете се плашат,ей братче...И аз да съм мъж ,и аз не бих се занимавал с този супер робот(под сюрдинка да е наистина красива,а не да се мисли за такава,както са повечето)
Тя ако е наистина красива и успяла,обикновено кандидати има,но повечето са некакви си там мениджърки на нещо си,с образование от УНСС,Бургаски свободен и т.н. и със самочувствие до небето че са прекрасни и неповторими и винаги ''от София'', в краен случай ''Пловдив'' или ''Варна''.
За да е сам на дърти години някой или да се надънва на кофти връзки,си има причина и това не е ''че мъжете ги е страх''.

Общи условия

Активация на акаунт