"Системата минус 60" - тема 49

  • 48 365
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 180
Еха темата взе да се съживява  Hug
Добре дошли или по скоро добре завърнали се, тъй като май всички сте правили Системата преди  bouquet

maimun77 до колко часа гледаш да вечеряш най-късно, тъй като пишеш,че не знаеш какво ще ти се яде? Не спазваш ли правилото да вечеряме до 18ч.  newsm78 Сподели какви са твоите наблюдения. И колко си висока, та искаш под 50кг. да падаш  newsm78
Ще се радвам и при мен да проработи този режим, и при Гени  hahaha

И друго искам да попитам: Когато ви се хапва сладко, то е ясно, че трябва да е преди 12ч, но хапвате ли солена закуска тогава или само сладка  newsm78 и ако да, смесвате ли ги или изчаквате някакъв интервал от време? Питам, защото на мен сладко ми се прияжда и то обикновено вечер, но си казвам утре сутринта, пък то сутрин не ми се яде сладко.......и като закуся например сандвич и после ми се иска да си  хапна и сладко  Blush

# 61
  • USA
  • Мнения: 675
Виляна, аз не живея в Бг и при нас е 11 часа наобяд, спазвам до 18 часа. Иначе няма смисъл.
И аз съм като теб, вечер ми се прияжда сладко, а сутрин не. Аз затова и вечерям сушени сливи с кисело мляко. Те ми помагат много.
Ниска съм, около 160 см. Нормалните за мен кг са 47, но сега и на 49 ще съм доволна.

# 62
  • Мнения: 1 180
Значи ще пробвам и аз със сушените сливи   Peace
Аха, видях, че не си в Бг-7 часа разлика  Hug
Успех ти желая в режима, ще се радвам да си пишеш менютата, за да крадем  Heart Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 1 276
Аз сега нали свиквам с режима и вечер си правя чай , докато привикна тялото да вечеря в 18ч.

Иначе след голямото омазване сутринта, обядвах свинско със зеле и вечерях задушени пилешки воденички и дробчета.

Отивам да правя чай Simple Smile
Лека вечер!  Hug

maimun77 аз се интересувам от планковете и йогата. Давай линк  Hug
Преди правих 5-ти тибетци, сега нищо не правя  Embarassed

# 64
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
По моя опит мога да кажа,че часа и стриктното спазване дава страхотни резултати при системата.Поне при мен.А аз съм на доста години.
 Маймун,аз те помня.Браво за резултатите!
 Момичета ще си даваме кураж и ще се подкрепяме и ще успеем!

# 65
  • USA
  • Мнения: 675
mozila, и аз май те помня, познат ми е никът ти Simple Smile

Tanija, и аз се наливам с вода като съм гладна вечер. Обикновено след една седмица свиквам и не ми прави впечатление. Ето планкове
http://lalahealthwala.com/2015/11/04/the-5-minute-full-body-plan … most-no-movement/
 мускулите https://www.google.com/imgres?imgurl=https://s-media-cache-ak0.p … eiDBKEQMwglKAQwBA

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/db/1b/59/db1b5988 … e32c07166be0f.jpg

# 66
  • USA
  • Мнения: 675
Ето йога, който желае  да се включи, безплатно е. Всеки ден получва имейл с видео йога за деня.
http://yogawithadriene.com/30days/

Днес не успях да обядвам навреме, към 3:30 и в 5:30 не бях гладна изобщо. Реших да пропусна сушените сливи и си направих смуди от домашен кефир и ананас. Не беше никак зле.

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 00:36 от maimun77

# 67
  • Мнения: 1 180
Привет системки  Hug
Днес отчитам -800 или вчерашният нереален + си отиде, борбата е жестока при мен  ooooh!
Дано да потръгнат нещата.
За днес замислям
о-едно парче кекс в последната минута преди 12 часа
о-риба на фурна и зелена салата
в-риба на фурна с чаша червено вино  Heart Eyes

Лек и слабеещ ден  Hug

# 68
  • Мнения: 2 576
Вили бравоо  Hug

Аз снощи омазах положението  ooooh!
Днес ще се постарая да съм системна  Whistling

З - последното пърченце от гъбената баница
О - мислех да е друг, но преди малко получих от БГ домашни телешки суджук и рибица, та обядвах с тях Simple Smile
В - кис.мляко с мандарини или портокал

# 69
  • София
  • Мнения: 1 276
maimun77 месри за линкчетата, аз да ви кажа чесно незнаех какво точно са планковете.
mozila добре завърнала се . На колко доста годинки си, ако не е тайна. Стана ми интересно, че за мен доста годинки са към 90 hahaha

Вили само така, няма да се отказваш  Hug
alex.viki как я правиш тази гъбена баница? Много обичам гъби , тооо какво ли не обичам  Joy

Меню за днес:
з: локум с орехи, кафе, една солена бутерка;
о: печени картофи , салата с цвелко и моркови'
сега: едно кафе с фурми;
в:ориз с моркови

Не ми е много системна вечерята, понеже е от пилето с ороз за децата а е и бял, но това е. Нямам време да парвя друго.

За мен да намаля количествата и да започна пак да ям САМО  3 пъти на ден си е ГОЛЯМО постижение.
Отивам да чистя че ще имаме гости.
Спокоен ден!

# 70
  • Мнения: 2 576
Таня не съм я правила аз  Wink. От работата като бях оня ден ми я дадоха. Мисля, че не е трудна за правене. Вместо сирене се слагат гъби, бекон и червени чушки. Само, че не беше вита баница, а нарязана на малки квадратчета. Дано ме разбра, че съм зле с обяснинията  Embarassed

# 71
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Oхоо темата се раздвижи, браво Hug Днес нямам време да се обърна и малко късно влизам за отчет, сутринта изпит, хайде и дребчо да оправя, хайде и за обувки ходихме, че на "Гигантина" и омалели едните ботуши.
Менюто днес, като обеда е мазало:
З-лате, тахан с мед, две филиийки - едната с крема сирене и малко салам, дугата с пастет
О-сега се прави: пица + едни рулца вътре с китайски зеленчуци малко картофена салата(3с.л.-толкова имаше, омръзна ми да хвърлям храна Crossing Arms)
В-км с мандарина, ще е малко преди 18, защото ще хапна сега късничко
Вилиии Hug Браво за минуса, виж случват се нещата, като сме стриктни Hug
Танче, то хич не е режимна вечерята, бял ориз, че и с пиле ако си го готвила hahaha Joy Нищо, аз почивните дни, винаги нещо прегрешавам, че ММ и дребчо са цял ден с мен, като съм сама ми е по лесно.
Хайде лек остатък от деня, че дребното ме побърква тука Hug

# 72
  • Мнения: 1 180
Малиии и аз днес ще окъснея с обяда
Още 10 мин и  изваждам рибата от фурната, но ММ я донася от 12:30  ooooh!
Изникнала му друга работа и окъснихме с обяда  hahaha
За вечеря явно в последната минута ще хапна КМ с мандарина  Peace

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 17:35 от Виляна 81

# 73
  • USA
  • Мнения: 675
Днес съм -300 гр.
Тази вечер ще имаме гости и ММ ще готви любимата ми пълнена пастърва. Така че днес ще прегреша здраво. Отделно сутринта хапнах кекс и варена тиква и огладнях бурзо, бързо. Друг път с две филии хляб и парче сирене издържам доста.вече ще гледам ако има нещо сладко, то да е след закуската, а не преди това.

# 74
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро сладурки, след вчерашното омазване, днес кантара ме "порази", бях решила да не го ползвам до февруари, но днес мисля да изкарам една луна, та да знам как е резултата. От 67 до почти 69 оки съм ги докарала, пред МЦ съм и вчера мазах здраво, може и да е вода, но просто днес не искам да чуя за храна #Cussing out
Освен това съм решила сутрин да хапвам нещо леко до около 12(овесени ядки, сухари със сирене, яйца, нещо такова), за О- белтъчни със салата или варива, няма да смесвам и спирам за известно време ВГХ, вечерите ясно, някой от вариантите,но като цяло нещо ми куца в яденето по-режама и трупам кила стабилно Thinking
Ох, хайде бягам че тук само нервничат до мен, ей няма една секунда спокойствие Crossing Arms
Лек ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт