Кристали за коса

  • 3 550
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте на всички! Искам да си купя кристали за коса, изчетох много теми и имам няколко, така наречени, фаворита  Grinning Въпросът ми е вие какви използвате, колко често и как те ви влияят? Засега съм се спряла на: Alfaparf , Biopharma, Una на Roland, Linea Bio. Благодаря Ви!  Hug

# 1
  • Мнения: 6 214
не използвам кристали за коса, защото ефектът им е само маскировъчен, без по никакъв начин да предпазват косата.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 977
не ползвам кристали, защото съм с къса коса. Но слагам на кучето. Пробвала съм различни варианти - кучешките на Крис Кристенсен са най-добри. Не са никак евтини, но са прекрасни и за хора.

# 3
  • Мнения: 69
Доволна съм от Alfaparf  ,използвам ги след всяко измиване на косата. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 25
Доволна съм от Alfaparf  ,използвам ги след всяко измиване на косата. Simple Smile
Придават ли блясък и образуват ли се двойни връхчета?  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 69
Доволна съм от Alfaparf  ,използвам ги след всяко измиване на косата. Simple Smile
Придават ли блясък и образуват ли се двойни връхчета?  Simple Smile
Двойни връхчета не ,блясък на косата да.. Използвала съм и кристали на други марки, но от тези съм най-доволна, така че ако избереш тях няма да съжаляваш Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 175
Използвам на Викториа бюти - взех си, защото косата ми е с доста сухи краища, нацъфтява бързо. Ами някакъв забележителен ефект няма, придава блясък, омазнява леко краищата, но часове след това косата ми отново си е "като метла". Ползвам веднъж на 5-6 дни. Понеже нямам навика да търся мнения за даден продукт преди да го взема, след това се поинтересувах и повечето бяха доста положителни, ама... явно косата ми е смотана!  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 25
Използвам на Викториа бюти - взех си, защото косата ми е с доста сухи краища, нацъфтява бързо. Ами някакъв забележителен ефект няма, придава блясък, омазнява леко краищата, но часове след това косата ми отново си е "като метла". Ползвам веднъж на 5-6 дни. Понеже нямам навика да търся мнения за даден продукт преди да го взема, след това се поинтересувах и повечето бяха доста положителни, ама... явно косата ми е смотана!  Crossing Arms
Точно и аз съм в момента на Victoria Beauty и нищо не забелязвам като промяна  Sad Затова реших малко да поразпитам  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 175
Общо взето всичко си е до типа коса - моята е много особена.  Grinning Имам още половин шишенце, ще започна да слагам по-начесто, та по-бързо да свърши и ще търся някакъв друг вариант.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 447
Ползвала съм Linea Bio, Biopharma, Seri и не видях абсолютно никакъв ефект освен, че ми омазяваха бъзро косата и я утежняваха и не придаваха и грам блясък на МОЯТА коса. Сега съм с Ice Cream by Inebrya Go light. Купих си ги от моята фризьорка за 17 лева, но и по другите сайтове ще ги има. Определено това е рай за косицата ми. Блясък, мекота, косата не цъфти толкова бързо, миришат чудесно и са икономини.

П.С. Надявам се да ме се счете за реклама/антиреклама мнението ми.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Използвала съм кристали,но не съм много  доволна,не видях кой знае какъв ефект от .тях

Общи условия

Активация на акаунт