Модни консултации - 20

  • 62 788
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 39 101
Касита, с дънки и потник + яке си чудесна. Ето една целогодишна и от мен http://zedo-fashion.com/wp-content/uploads/2014/02/product_13965.jpg
Няма нищо по неуместно от черна чанта през лятото  Peace.

Пък и този модел /Живанши или Селин с "уши"/ вече не е толкова актуален.

Аз напоследък си правя разни експерименти с напластяването /палто и дънково яке, яке и пончо, яке и елече, дълга жилетка и късо яке/, обаче виждам, че не е популярно тук.

# 736
  • Мнения: 1 894
Спазвате само условието целогодишна, забравяте бюджета   Mr. Green


В момента същата форма в антрацитено сиво и среден размер се продава за 40-45 лв. Глямата е 60. За моя поглед е универсална и красива чанта в малък размер.

Говорейки за чанти от масовия клас: Имаше една шерната чанта Perfois. Средният живот на тези чанти е 2 месеца преди грозна амортизация. Caprisa държат повече. Чантите от манго седят непокътнати над година. Zara и Benetton издържат различно, но 10 мес до 2-3 години. Това изказано от унищожителят на чанти.  Laughing

Амо кога да изкажа скромното си мнение и във връзка с качеството предвид коментари по-напред: в Zara има боклуци, но и много добри неща и не бих генерализирала, че в Mango, Zara и hm всичко е боклук. Още повече, че Zara има 5 бранда на българския пазар. За съжаление имам големи забележки за качеството на Benetton и особено Sisley в послените 3-4 години - особено ако се пазарува на пълна цена, прекарването е жестоко. В M&S не съм влизала от 5 години от времето на отварянето им на магазина в CCS и в общи линии... не съм имала нужда да повторя влизането си. Не съм също и клиент на Marco Polo, но от скъпите марки мога да кажа, че значителна разлика между масовите марки и Maison Scotch например не намирам, но раликата в цената е и до 12 пъти. Е, да, Maison има много джиджав етикет, наистина. G-star е марка, която е преекспонирано и скандално и скъпа и тук се подписвам, че са боклуци (в женската им част). Conte of Florence e нещо, което купувам с удоволствие, ако съм решила да купувам скъпо.

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 13:23 от becky bloomwood

# 737
  • Мнения: 13 539
За напластяването на мъжкото- това е детайл, не е сако върху яке и т.н и тук съм ги виждала тук там по магазините.
За кадрото с дънковото яке и отгоре палтенцето и сандалките ми е тотално несъвместимо- идея нямам в какво време ще облечеш поло яке, палто и сандалки.Но аз как да кажа, като ми хареса нещо почвам да гледам практичната му страна
Миринда, третата оранжевата, седи много добре с тесен панталон, имам няколко бройки подобен модел различни цветове  и си ги харесвам, отиват и с дънки и с панталон, търпят и сакце отгоре,
А за ходенето с маратонки, ходя пеш и обратно на работа, това ми е фитнеса - 6 км в посока, с повечко търсене се намират удобни обувки с токче 2-3 см или равни също стават, а и е въпрос на навик в някаква степен, след маратонката първия месец всичко ти убива, после се свиква и не ти прави внечатление

# 738
  • Мнения: X
Кое и е студеното на зимата е България? Два, три дни, максимум две седмици минусови температури и после пролетно време. И миналата година беше така и тази е същото.

Това напластяване е просто  Sick Може да е последен писък на модата, но ми изглежда крайно нелепо на.мен. Особено пък с тея сака отдолу  Laughing

# 739
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 202
Мхм точно и за това щях да казвам... възмутена съм колко малко имаше зима в БГ!  ето сега пак е топло, а идната седмица ще  се качват до 16 градуса температурите. това не е истинска зима .

За напластаването зависи- харесвам  да нося кожена яке с  елеци с косъм, пончо върху кожено яке, харесвам парките също.

# 740
  • Мнения: 7 519
За напластяването на мъжкото- това е детайл, не е сако върху яке и т.н и тук съм ги виждала тук там по магазините.
За кадрото с дънковото яке и отгоре палтенцето и сандалките ми е тотално несъвместимо- идея нямам в какво време ще облечеш поло яке, палто и сандалки.Но аз как да кажа, като ми хареса нещо почвам да гледам практичната му страна
Миринда, третата оранжевата, седи много добре с тесен панталон, имам няколко бройки подобен модел различни цветове  и си ги харесвам, отиват и с дънки и с панталон, търпят и сакце отгоре,
А за ходенето с маратонки, ходя пеш и обратно на работа, това ми е фитнеса - 6 км в посока, с повечко търсене се намират удобни обувки с токче 2-3 см или равни също стават, а и е въпрос на навик в някаква степен, след маратонката първия месец всичко ти убива, после се свиква и не ти прави внечатление
Абстрахирай се от сандалите, никой не говори за тях! Говорим за съчетанията между два вида връхни дрехи.

# 741
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
G-Star не са боклуци. Не знам по какво съдиш, аз също нямам целия им сортимент, но съм доволна от каквото имам.
Нова тема?

# 742
  • Мнения: 1 894
за G-Star....

Скрит текст:
Мъжката половинка носи почти само G-Star. Седи си на компа и поръчва. И естествено не ме пропуска. Макар че аз не мога да ги оценя дрехите по достойнство за тази цена.
Неговите са горе-долу окей, макар че според мен и те малко бързичко се амортизират. Моите на фасон са що-годе окей, макар че много зависи, претенциозни модели. Но примерно копринените блузки - ами след третото пране боята вече е паднала и са почнали да се цепят. Дърпам копчето и то се откъсва от плата. По шевовете се разкъсват. Откзах се, иначе всеки сезон изкарват 1-2 такива. Дънките малко по-дълго издържаха, но имам една кашмирена блуза. Няма такава вълна, полепва всичко и заизглежда вехта след първото изпиране. Същият модел от Hm в кавяво за точно 8 пъти по-ниска цена няма мърдане.
Една тениска - леле, като дойде, нямаше такова криво нещо, трябваше да им я върна. Почти същата си взех от mango и няма проблеми. Излишно е да казвам на 1/3 от цената.
Белите кецове на първото изпиране се разглобиха. Бяха иначе много красиви.
Само 2 сполучливи рокли имам - еднакъв модел, едната дънкова, другата от плътна коприна. Те са обрали много овации и пране след пране държат безпогрешно.
Яке от изкуствена кожа - 400 лв. В манго от естествена е 300.... На фасон почти еднакви.
Не е моето нещо. Много е елитно и гъзарско да носиш G-Star, но не е за мен тая марка. В смисъл поне моите възможности не са такива, че да нося еднократно дрехи на такива цени.
GSUS от този ранг по` е моето нящо.

# 743
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
G-star имат и големи боклуци, факт (нека не забравяме, че в БГ идва доста кофти качество).
Но пък имам няколко техни неща, които нося доста време вече, без да са мръднали.
Замисляйки се, това важи за всички марки, които купувам. Всяка има своите издънки.  Grinning

Напластяването ми харесва, не всичко, но някои идеи наистина са прекрасни.  Heart Eyes

Скрит текст:



# 744
  • София
  • Мнения: 5 197
Аз съм.през тела и.мисля, че няма да се справя с пускане на нова тема.

# 745
  • Мнения: 13 539
Качеството не е това, което беше, Бенатон доста го развалиха на дрехите имам поглед върху детските само де, това което сега купувам от тях на малкия е далеч от това което помня като качество от каката, не може на първо пране преди още да се облекат да ми цъфнат шефовете на блуза и анцуг.
Чантите на Марко поло си заслужават парите, след като щерката втора година носи, товари се с учебници, мятка се навсякъде и още е здрава, значи са ок, аз не съм критерий, щото и много сменям и някак по пазя, като цяло нямам унищожена чанта.
Междудругото вчера и днес има намаление 70 % на марко поло имам смс - та ако някой иска сега му е момента, но незнам какво е останало.
А това с боклуците според мен се получава , от това че някой от фирмените магазини тук си позволяват покрай оригиналите да пробутват и ментета, изградих навик вече да оглеждам шевове и всякакви детайли, което няма как да стане онлайн де, ама по магазините си го правя.
А защо си мисля така, ами над 10 ризи марлборо примерно само двете купени оттук са им усукани яките, то и в онлайн пазаруването си го има също риска когато не е от фирмен сайт.
Тъпото е обаче, че много от сайтовете няма доставка до бг.

# 746
  • Мнения: 1 894
G-star имат и големи боклуци, факт (нека не забравяме, че в БГ идва доста кофти качество).
Но пък имам няколко техни неща, които нося доста време вече, без да са мръднали.
Замисляйки се, това важи за всички марки, които купувам. Всяка има своите издънки.  

Говоря за онлайн от официалния им сайт, поне от там се пазарува при нас. И не, в България не идва по-лошо качество точно от тези дрехи, от това, което съм видяла, абсолютно същите са. Явно аз съм къръкът, който сезон след сезон случва все на кофтия артикул  Laughing Laughing  Peace

# 747
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
И на ММ това му е предпочитаната марка, правят ги за момчета с широки рамене и тесни в кръста. Той поне си има марки, на които е верен - Thor Steinar, Stone Island... Mr. Green ooooh! ooooh!
На G-Star той скъса едни дънки, но беше по невнимание. Моите дрехи са си ок, потресена съм от това, което прочетох от Беки...

# 748
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Заповядайте в НОВАТА ТЕМАHug

Общи условия

Активация на акаунт