nameri svoq genikolog!

  • 2 069
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 650
Не знам кои може да го направи-но много ми се иска въз основа на тези списъци да се направят страници за отделните градоже и всеки да моге да ходи и да гласува отт 1 до 10 за докторите и да слага коментарче и така вместо да се ровим по отчетни всики отива избира града и гледа за кои как са гласували... Ей това ще е супер! Защото сега има бели и черни списъци теми, но ако ги изчетете се говори за 2-3 доктора и това е. някои да има идея кои може да го направи? Един вид да бъде част от страницата бг-мамма...

# 16
  • Мнения: 959
И моя го има. newsm44

# 17
  • Мнения: 1 097
от Пазарджик има 2-ма, единия е моя  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 091
Определено списъка е доста рехавичък, но пък  е добро начало.
Защото доколкото знам списъкът съдържа имена на регистриралите се в сайта лекари... , т.е. не са подбрани по някакви критерии... само информативно!
Предпочитам белия и черния списък тук!

# 19
  • Мнения: 384
За Пловдив има изброени  САМО  48 гинеколози.Но ,като гледам,доста имена липсват.Не са подбирани по критерии-просто Шеринг ги побликува от данните,които има.

# 20
  • Мнения: 3 098
На някои от гинеколозите данните не са актуални.

# 21
radvam se 4e moiata ginegolojka e v spisaka, zastoto e mnogo dobar lekar .stava vapros za d-r e. tcandeva ot sofia-12 poliklinika

# 22
  • Мнения: 506
На някои от гинеколозите данните не са актуални.

И аз открих несъответствия, но все пак благодаря на авторката.

# 23
  • Мнения: 1 107
На някои от гинеколозите данните не са актуални.

На моята например  Confused Ще пиша на админите на сайта на Шеринг  Mr. Green
Ако всеки напише, може и да актуализират данните  Wink

# 24
  • Мнения: 765
Moята я има , ама какво от това? Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 098
И моята ,я има,но го има и този койо ми направи големи бели  #2gunfire ,е поне казвайте кои са  Laughing.Аз ходя при Д-р Струканска,и съм много доволна от нея.

# 26
  • Мнения: 125
Не знам на какъв принцип са добавяли гинеколозите.
За София поне са повечко...
newsm10 То според този каталог в Люлин няма нито 1 гинеколог hahaha а е бъкано hahaha Друг е въпросът кои са добри ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт