iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 192
Тази паста на мен не ми я дава за 0.10 евро цента newsm78
За първи път я поръчвам ...не се получава, идва в кашноцата на 4 евро newsm78

# 661
  • Мнения: 738
Да, вместо кристали или силикон.

# 662
  • София
  • Мнения: 782
Тази паста на мен не ми я дава за 0.10 евро цента newsm78
За първи път я поръчвам ...не се получава, идва в кашноцата на 4 евро newsm78
И при мен има такива продукти от секция Trials, които не излизат на посочената цена в кошницата - без да съм ги поръчвала някога. Предполагам е бъг; отказах се - ще мина и без тях.

# 663
  • София
  • Мнения: 38 769
Моля, не пускайте линкове с генериран код

# 664
  • Мнения: 738
Денис извинявай. Коригирам веднага.
П.С. Вече си го свършила.

# 665
  • София
  • Мнения: 38 769
Денис, може ли мнение дали това може да се дава на деца над 7г възраст http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Formula-With-Andro … 180-Tablets/61564

И какво ще кажеш за тази Омега 7 http://www.iherb.com/Sibu-Beauty-Omega-7-Pure-750-ml/47720
За Имуностимуланта - според мен, не - защото съдържа много адаптогени. Консултирай се с лекар
Това е формулата за деца:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Children-s-Immune- … -120-Wafers/19223

За Омега 7 - това е сок, не съдържа в големи кол-ва МК и масло от зърнастец, но за тази цена е добре.
Марката е хубава, предлага кач-вени продукти

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

# 666
  • София
  • Мнения: 565
Здравейте Hugимам питане това добро ли е за дете на 7годинки ADLiquid™ For Kids http://admedicine-bg.com/shop/adliquid-for-kids Благодаря bouquet

# 667
  • Добрич
  • Мнения: 6 446
Момичета, мисля си, че от пробните стоки можеше да се избира само един артикул на намалената цена. А сега като пробвах с две различни предложения - и двете излизат на промоционалната цена.

Тази паста на мен не ми я дава за 0.10 евро цента newsm78
За първи път я поръчвам ...не се получава, идва в кашноцата на 4 евро newsm78

 Пастата ми я дава за 18 ст.

# 668
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 095
За Имуностимуланта - според мен, не - защото съдържа много адаптогени. Консултирай се с лекар
Това е формулата за деца:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Children-s-Immune- … -120-Wafers/19223

За Омега 7 - това е сок, не съдържа в големи кол-ва МК и масло от зърнастец, но за тази цена е добре.
Марката е хубава, предлага кач-вени продукти

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

Благодаря ти  Peace
А каква е разликата между тези два продукта ?
http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Omega-7-Complete-Sea-Bucktho … 60-Softgels/34921 и това

http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Sea-Buckthorn-Seed-Oil-500-m … 60-Softgels/34918

Може ли Омега 7 да се комбинира с Макси Хеър или е добре първо да изпия добавките за коса и после Омегата??

# 669
  • Мнения: 1 324
Здравейте! В търсене съм на ежедневна слънцезащита. Разгледах продуктите в сайта, но ще съм благодарна ако някой сподели слънцезащитен крем, от който е доволен. Ползвам ретинол, който изсушава кожата и предпочитам кремът да не съдържа "лош" алкохол. Също не трябва да белее, защото съм с матова кожа и си личи.

# 670
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 694
Това за какво се пиеше,  гледам нищо не съдържа освен фибри..  Аз ли не разбирам нещо    newsm78   http://eu.iherb.com/Madre-Labs-Eureka-Berries-A-SuperBerry-Super … 35-oz-180-g/15890

И това  става ли за нещо?  http://eu.iherb.com/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-5000-7-195-oz-204-g/64903

Последна редакция: чт, 28 яну 2016, 16:45 от С. Алекс

# 671
  • София
  • Мнения: 38 769
Благодаря ти  Peace
А каква е разликата между тези два продукта ?
1. http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Omega-7-Complete-Sea-Bucktho … 60-Softgels/34921 и това

2. http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Sea-Buckthorn-Seed-Oil-500-m … 60-Softgels/34918

Може ли Омега 7 да се комбинира с Макси Хеър или е добре първо да изпия добавките за коса и после Омегата??
1. масло от семена и плодове - това е по-добро
2. масло от семена
Почти цялото съдържание на Омега-7 от морски зърнастец се намира в плода. Маслото от семена не съдържа много Омега-7 / повече 3 и 6/
Те се състоят от различни витамини и вещества, но когато се смесят двете масла се получава мощен продукт за здраве - "пълен пакет", невероятно ефективен в изграждането на множество защитните сили на организма и системи   

# 672
  • София
  • Мнения: 782
Здравейте! В търсене съм на ежедневна слънцезащита. Разгледах продуктите в сайта, но ще съм благодарна ако някой сподели слънцезащитен крем, от който е доволен.
Letsgo, това ползвах за лицето миналата година. Много лек, бързо попива, кожата не лъщи след него. Това е малката опаковка - като за проба, има и по - голяма, както и други аромати.
http://eu.iherb.com/Alba-Botanica-Very-Emollient-Sunscreen-SPF-4 … r-1-oz-28-g/52968

# 673
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 095
Много ти благодаря , Денис  bouquet

# 674
  • Мнения: 1 324
megislava, много благодаря  bouquet Този крем е един между няколкото, на които се спрях.

Общи условия

Активация на акаунт