iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 020
alegoria, тази ХК е само за кожа така ли?

Да, само тази се повлиява на кожата. Другите не.

И аз тук в очакване на няколко пратки от Декември.  Peace Тоест нито една от Декември не съм получила още.  Rolling Eyes

JMB946 www.iHerb.com 
Код за отстъпка за първа поръчка

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Коластрата за какво се пие? Blush
Може ли на дете да се дава,препоръчайте ми Hug

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 14:41 от armira

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Ехе, кога изписахте и втората страничка?Получих си тези лентички за тест на киселинност, ми зле са нещата. PH -7,2.
Denis дали да си взема от продуктите за регулиране на PH или да разчитам на промяна в храненето? Кои продукти са добри?
Може ли да споделите за този Led уред?


                                        Код при първа поръчкаJVH324
Това е уреда за безиглена мезотерапия
http://m.ebay.com/itm/141541013862
А това са ампулите който ми препоръчаха
http://www.medeos.com/?81&02&96132
Всичко е от темата в КМ и домашните уреди за красота

# 33
  • Мнения: 738
Armira доволна ли си? Кажи малко повече, не мисля, че ще навреди.

# 34
  • Berlin
  • Мнения: 13 711
armira, коластрата е имуностимулант. Аз давах превантивно есента (но на Аквасорс) + съм капала в носа на малкия при сополи, честно казано направо ги пресече, един път се случи, после ми свърши. Blush Но четох, че може да се капе в носа от Аквасорс-ката, друга може би не бих посмяла. За други приложения не съм се интересувала.


Код за отстъпка при първа поръчка от сайта - DCN033

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Уреда още не ми е пристигнал,ще пиша като дойде. Peace
Може ли линк към  детската коластра?

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 13 711
От тук не съм поръчвала и не съм запазила някоя от препоръчваните. Някой друг да даде, ако е възможно. Иначе за Аквасорс има много информация в нета, тя е и за деца, и възрастни, но е доста скъпа според мен. Аз оттук чета http://vodorasli.com

Поръчах си малко неща, хванах и безплатна доставка, и -10% над $40, пишеше, че е до 18.01.


Код за отстъпка при първа поръчка от сайта - DCN033

# 37
  • София
  • Мнения: 38 769
Може ли линк към  детската коластра?
Ето предложение:
http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Chewables-Plus-Wild-Ch … hewable-Tabs/4880

Ползите от коластрата за кожата се дължат на многото и различни растежни фактори и активни в-ва, които съдържа.  Напр. растежните фактори в коластрата стимулират растежа и развитието на клетките в дермалните слоеве - подобряват здравината, дебелината и еластичността на кожата / повлияват бръчките/
ПП.
РФактори обикновено намалява с възрастта, което води до клетъчно стареене и ускорено стареене

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Сложиш и коластрта,сумата стана над 100 долара и не ми дава да избера айрмейл за доставка,коя от другите две фирми да избера?

# 39
  • Berlin
  • Мнения: 13 711
А има ли коластра от други източници, не от крави?

armira, можеш да я разделиш на 2 по-малки поръчки, виж как ще ти излезе по-добре, но с тези куриери май ходят задължително на митница. newsm78

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 252
Здравейте,
От подправките поръчвам на Simply Organic. Доволна съм.
Относно алкализирането на тялото,за който се интересува,ползвам японски уред-Канген.Имат сайт.Може да разгледате,има много информация за алкалната вода.Има и програма за премахване на нитратите от плодовете и зеленчуците и т.н.

Заинтригувахте ме с тази ХК. Веднага пускам две опаковки. На мен лично колагена (ползвах на две марки около 6 месеца) не ми повлия благоприятно.Излезнаха ми много пъпки,които като го спрях изчезнаха.
Сега ще пробвам ХК.

# 41
# 42
  • Мнения: 108
здравейте
много моля  да ми препоръчате добавка за разширени вени - човекът, за който искам да взема, сподели, че не е решил дали да се оперира или да си купи чорапи, надявам се от това да може да се прецени за степента на увреждане и какво ще помогне.
Педварително багодаря

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Your PayPal payment was not completed properly. Please try again or select a different payment option.
Какво ще рече това? Някъде в профила ми трябва да отбележа ,че искам да е с РР ли?

# 44
  • София
  • Мнения: 38 769
Your PayPal payment was not completed properly. Please try again or select a different payment option.
Какво ще рече това? Някъде в профила ми трябва да отбележа ,че искам да е с РР ли?
Не си успяла са платиш с ПП.
След като избереш ПП и потвърдиш, след това те връща в сайта и трябва да натиснеш Place Order
Създава се илюзия на двойно плащане, но не е така.
След като натиснеш Place Order - ти благодарят за направената поръчка и получаваш 2 мейла в пощата:
- от ПП
- от сайта
Има вероятност и да не работи в момента плащането с ПП

При мен работи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт