iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 38 769
Препоръчаха ми тези таблетки за деца
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Alive-Children-s-Multi-Vitamin … ble-Tablets/43068
И тези за мен
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Alive-Multi-Vitamin-No-Added-Iron-90-Vcaps/1866
Отзиви има ли?
Мерси
И също така за регулиране на месечния цикъл има ли нещо?
На 40 г съм и започва да ми прескача.
За Мултивитамите - хубави са, марката е добра, предлага кач-вени продукти
За МЦ - добре е да си пуснеш изследвания / има тема, заповядай там/
Най-общо: Омега 3, Герикапс по схема, Масло от вечерна иглика, Омега 7, вит. В комплекс - особено важни са В1, В5 и В6,  Са +Mg+Zn+vit.D - по схема, Ликопен, СoQ10

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

# 91
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 845
Мерси Peace

# 92
  • Berlin
  • Мнения: 13 712
Сигурни ли сте, че в мейла ви питат дали сте получили пратката? Защото моят беше да им оставя обратна връзка за пратката, понеже вече би трябвало да я получа. Явно пращат автоматично след определен период.  Peace Не вярвам да седнат да проверяват за получени пратки.

Denis, молекулно тегло от 50кДа за ХК добре ли е? По принцип пише ли го по опаковките на продуктите това или допълнително трябва да се пита?


Код за отстъпка при първа поръчка - DCN033

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 22:37 от abs

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Динис,тази коластра подходяща ли е за 2г дете? Да  поръчам и за моето дете http://m.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Chewables-Plus-Wild-Cher … hewable-Tabs/4880

# 94
  • София
  • Мнения: 346
Имаше въпрос кога е получена- избираше се от падащо меню, след това въпрос дали е била ок опаковката или нещо такова, и трети прозорец- поле за нещо като коментар но аз нищо не съм писала, защото бях я получила в нормално състояние

# 95
  • Berlin
  • Мнения: 13 712
Да, същото.

# 96
  • София
  • Мнения: 38 769
Динис,тази коластра подходяща ли е за 2г дете? Да  поръчам и за моето дете http://m.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Chewables-Plus-Wild-Cher … hewable-Tabs/4880
Да, тази е най-добро кач-во, става за малки деца. Има няколко аромата, като черешата е най-сладка, след това портокала и накрая ананаса
По 1 на ден профилактично, при разболяване по 2-3
Коластрата е храна за бебета и деца Peace


Denis, молекулно тегло от 50кДа за ХК добре ли е? По принцип пише ли го по опаковките на продуктите това или допълнително трябва да се пита?
Много е и не може да се усвои и да достигне до кожата - трябва да е до 5000Dа - толкова е Injuv напр. и самото име е патент - гарантира точно определена технология и молек. тегло /МТ/.
50кDа е  50 000Dа
Трябва да е посочено колко е МТ.
По принцип, молекулата на ХК е доста голяма и може да достигне до 20 млн. Dа и сравнено с това, 50 000Dа си е ниско тегло, но не може да се усвои

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 20:36 от denis.

# 97
  • В реалността
  • Мнения: 244
 Някой ползвал ли е Пейпал за поръчка, която не е получил и е писал на сайта? По спомен в ПП срока беше 45 дни, но в последния мейл от направената поръчка пишеше, че мога да оспоря доставката до 180 дни. Странно ми е, че реагират така предвид , че предоставят тази защита

На 30.11 направих две поръчки за по ок. 40$, от които получих за сега едната и точно за нея и на мен са ми пратили мейл, че по техни данни би трябвало да съм я получила и искат отзиви някакви по доставката но не се зачетох подробно.

А ХК, която не е инджув добра ли е за сухожилия и др. меки тъкани. На майка й се надува много крака след счупване и махане на гипса, чакам две пратки с колаген, и http://eu.iherb.com/Country-Life-Gluten-Free-Triple-Action-Bone- … 80-Capsules/18790 /доста забавени вече/ които се надявам да й помогнат, но ако и друго би помогнало за подуването моля да споделите.

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 22:19 от Jáne ღ

# 98
  • Berlin
  • Мнения: 13 712
denis, благодаря, май трябваше да уточня, че ХК за стави има предвид. Simple Smile Същото ли е?


Код за отстъпка при първа поръчка - DCN033

# 99
  • Мнения: 51
Denis , да ми препоръчаш по-добра омега за кърмачка .

# 100
  • Варна
  • Мнения: 805
Здравейте! Grinning

Някой има ли лични  впечатление от този продукт :

http://eu.iherb.com/Bob-s-Red-Mill-Arrowroot-Starch-Flour-16-oz-453-g/54017
Благодаря! bouquet 



код при първа поръчка в  iherb :  PEP491

# 101
  • Мнения: 356
Здравейте, майка ми е на 53 и е с дископатия. Много я боли гърба, а отскоро започна и крака да я боли от дископатията. Можете ли да ми препоръчате някакви добавки за облекчаване на състоянието й ? Бях чела някъде за колаген, но без да съм сигурна не бих поръчвала нищо. Благодаря предварително

# 102
  • Варна
  • Мнения: 232
Здравейте, след направена поръчка сайта пази ли данните от дебитната карта,трябва ли от някъде да ги изтрия за по-голяма сигурност?   
Задължително ли пратки над 30 лв отиват на митница или има вариант да е в пощата ?(за 45 лв става въпрос)

# 103
  • Berlin
  • Мнения: 13 712
Да, запазва ги, трябва да ги махнеш, ако не искаш да стоят.



Код при първа поръчка от сайта - DCN033

# 104
  • Мнения: 20 077
Здравейте, след направена поръчка сайта пази ли данните от дебитната карта,трябва ли от някъде да ги изтрия за по-голяма сигурност?   
Задължително ли пратки над 30 лв отиват на митница или има вариант да е в пощата ?(за 45 лв става въпрос)

аз лично не си трия данните на картата от сайта
пратката може и да отиде и директно в пощата, но не се знае, принципно за сума над 30 лв се дължи ДДС  Peace

Код за отстъпка при първа поръчка от iherb.com - SDB331

Общи условия

Активация на акаунт