iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 298
Денис, благодаря много!

# 721
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 418
Каква е минималната и максималната доза на прием на мака?! /Неназначено от лекаря прием./ В една друга тема споделих относно продължителността на МЦ. Имала съм го всеки месец, но затова пък от по над 30 дни винаги. Средно идва 34 дни. Маката би ли повлияла?

# 722
  • София
  • Мнения: 38 769
Каква е минималната и максималната доза на прием на мака?! /Неназначено от лекаря прием./ В една друга тема споделих относно продължителността на МЦ. Имала съм го всеки месец, но затова пък от по над 30 дни винаги. Средно идва 34 дни. Маката би ли повлияла?
Дозата е около 1500мг./дн
Само да вметна, че с Мака трябва да се внимава, защото повишава нивата на естрогените и тестостерона / и по този начин дава сила, енергия и тонус/.
Опасността идва от това, че по-високите нива на естрогените са причина/фактор за много хормонално-чувствителни заболявания, като рак на гърдата, рак на матката, рак на яйчниците, ендометриоза, миома на матката, полипи и т.н.

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

# 723
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 418
Благодаря ти! Искам да събера повече информация, за да знам дали да "скоча". на свой гръб.

# 724
  • София
  • Мнения: 2 839
Моят колаген в момента не е наличен, та питам дали ТОЗИ може да се ползва и от жени, че се води мъжка формула. Четох го и ми се стори подходящ за мен, имам болки в гърба, доста мъчителни на моменти.

# 725
  • София
  • Мнения: 38 769
Моят колаген в момента не е наличен, та питам дали ТОЗИ може да се ползва и от жени, че се води мъжка формула. Четох го и ми се стори подходящ за мен, имам болки в гърба, доста мъчителни на моменти.
И според мен, може да се ползва от жени - не съдържа нищо, което да не може да се приема и от тях
 

# 726
  • София
  • Мнения: 2 839
Denis, видях, че препоръчваш ТОЗИ продукт , гледам, че до ден-два ще е наличен, става ли за дете на 13 години? Синът ми е късоглед и не мога да се преборя с вредните му навици. Поне нещо да помогна.

# 727
  • София
  • Мнения: 38 769
Denis, видях, че препоръчваш ТОЗИ продукт , гледам, че до ден-два ще е наличен, става ли за дете на 13 години? Синът ми е късоглед и не мога да се преборя с вредните му навици. Поне нещо да помогна.
Този продукт, при мен излиза, че повече няма да се предлага /Out of Stock - Discontinued/
За добавките се консултирай с офталмолог - могат да се приемат и от деца/ над 5 г./ - питали сме специалистите, които отговаряха в една тема в Очно здраве, но е редно лекар да си каже мнението.
DHA e много полезна за очите

# 728
  • София
  • Мнения: 2 839
Out of Stock - will be available in 24-48 hours
Това пък е при мен. Хъм.

Е, сега го рефрешнах и на мен ми излезе отказан. А преди половин час беше за зареждане.

# 729
  • София
  • Мнения: 38 769
При мен този - няма да се предлага повече:
http://www.iherb.com/Life-Extension-MacuGuard-Ocular-Support-60-Softgels/55672
 Life Extension, MacuGuard Ocular Support, 60 Softgels (Discontinued Item)  $16.50

но, този е само изчерпан - засега /Out of Stock/:
http://www.iherb.com/Life-Extension-MacuGuard-Ocular-Support-wit … 60-Softgels/55673
Life Extension, MacuGuard Ocular Support with Astaxanthin, 60 Softgels  $31.50

ПП.
 Peace   ....  и при мен се появи: Out of Stock - will be available in 24-48 hours
Дано да го пуснат отново, защото е много хубав / аз ползвам този с Астаксантин/

ППП.
Ще ги попитам и ще пиша

# 730
  • Мнения: 569
http://eu.iherb.com/Nature-s-Way-Original-Sambucus-Bio-Certified … fl-oz-120-ml/8573

За дете на 1.4 месеца каква е дозата?
Благодаря предварително! bouquet


                               Код за отстъпка при първа поръчка JVH324

# 731
  • София
  • Мнения: 38 769
http://eu.iherb.com/Nature-s-Way-Original-Sambucus-Bio-Certified … fl-oz-120-ml/8573
За дете на 1.4 месеца каква е дозата?
Благодаря предварително! bouquet
По 1/2чл
ориентирай се по този продукт:
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Organic-Sambucus-for-Kids-Bio- … l-oz-120-ml/43059   1чл е 25мг и препоръчват:
For Daily Maintenance:   Children 1-6 Years of Age: Take 1 teaspoon (5 ml) daily.
For Intensive Use:          Children 1-6 Years of Age: Take 1 to 2 teaspoons (5-10 ml) twice daily.

а твоя: 1чл е 50мг

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

# 732
  • Мнения: 569
http://eu.iherb.com/Nature-s-Way-Original-Sambucus-Bio-Certified … fl-oz-120-ml/8573
За дете на 1.4 месеца каква е дозата?
Благодаря предварително! bouquet
По 1/2чл
ориентирай се по този продукт:
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Organic-Sambucus-for-Kids-Bio- … l-oz-120-ml/43059   1чл е 25мг и препоръчват:
For Daily Maintenance:   Children 1-6 Years of Age: Take 1 teaspoon (5 ml) daily.
For Intensive Use:          Children 1-6 Years of Age: Take 1 to 2 teaspoons (5-10 ml) twice daily.

а твоя: 1чл е 50мг

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

Благодаря, Денис! Hug
Този, който си посочила ли е по-добър за деца?

# 733
  • София
  • Мнения: 2 839
...........
но, този е само изчерпан - засега /Out of Stock/:
http://www.iherb.com/Life-Extension-MacuGuard-Ocular-Support-wit … 60-Softgels/55673
Life Extension, MacuGuard Ocular Support with Astaxanthin, 60 Softgels  $31.50

ПП.
 Peace   ....  и при мен се появи: Out of Stock - will be available in 24-48 hours
Дано да го пуснат отново, защото е много хубав / аз ползвам този с Астаксантин/

ППП.
Ще ги попитам и ще пиша

Е, този ще го чакам, значи. Мерси.

http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468
Това ли беше хиалуроновата киселина за кожа, която хвалехте всички?

Питам коя коластра да взема за сина си, не толкова за имунитет, колкото за подпомагане на растежа, влиза в пубертета с всички екстри на периода Mr. Green Разбрах, че на Симбиотик трябва да е, но не зная коя, те са няколко. Таблетки по-добре, че не бих могла да го накарам да поглъща другата форма.

# 734
  • София
  • Мнения: 38 769
Благодаря, Денис! Hug
Този, който си посочила ли е по-добър за деца?
Тя е по-подходяща / по-добре дозирана/ за по-малки деца: 1-2-3 годинки. Peace

КЛОНКА
Ето хубава и много вкусна коластра:
http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Chewables-Plus-Wild-Ch … hewable-Tabs/4880 череша
http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Plus-Orange-Cr-me-Flav … hewable-Tabs/5620 портокал
приема се на гладно, поне 40 мин преди хранене

Общи условия

Активация на акаунт