бойлер

  • 19 666
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 394
Това,което съм чувала от специалисти е, че най-доброто на нашия пазар е Stiebel Eltron.Знам,че са по-скъпи обаче.Но пък и гаранцията е по-дългосрочна. Laughing
Е това е бойлера newsm10
Малко по-висока цена,но отлично качество и дизайн.

# 16
  • Мнения: 1 259
Не си ли се замисляла за проточен newsm78.Има доста предимства пред другите.
Единственото предимство е че имаш постоянно топла вода.Такъв имахме преди да сложим Теси.Първо няма голямо налягане,второ тръбите са тънки и се запушват с котлен камък.
Ние го използваме 3 г. и само веднъж сме го отваряли да го почистим.При нас налягането на водата е доста високо и нямаме проблем с това. Simple Smile

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
За Матев пък чувам за сефте.
Twisted Evil Ама аз не. Имахме такъв. На 4-тата година му се проби гърнето / гаранцията е три годишна/, а колко ремонти прави мъжО по ел.инсталацията....
Сега сме с Елдом - ша видим! За сега е добре, ама има няма 5 месеца.

# 18
  • Мнения: 4 546
Това,което съм чувала от специалисти е, че най-доброто на нашия пазар е Stiebel Eltron.Знам,че са по-скъпи обаче.Но пък и гаранцията е по-дългосрочна. Laughing
Е това е бойлера newsm10
Малко по-висока цена,но отлично качество и дизайн.
не е много малко - направо си е двойно  Sad

# 19
  • Мнения: 2 255
С тези бойлери направо НЕЗНАМ
за 8 год. в това жилище сме с 4-ти  #Crazy
1-вия - Аристон се скапа 1 месец след гаранцията - мъж ми го разглоби от любопиство и не можете да си представите как се беше скапал и разпаднал вътре, майстора се учуди, че и толко е изкарал  newsm78
2-рия - Елдом инвест - емайлиран - 2 ремонта в гаранция - и пак 30 дни след края й - капут  Shocked
3-ти - пак такъв - изкара 5-6 мес. и протече тотално - от сервиза го пратиха във Варна в завода - а те ни върнаха бележка за сумата да си вземем нов, че от този нищо не става  Joy
4-ти - Елдом Инвест - неръждавейка - доплатихме разликата до 3-тия  hahaha от поставянето едната му връзка капе леко  #Shocked от сервиза ни казаха, че това било "бял кахър"  Shocked да почакаме малко можело и само да се "запече"  #Crazy ще видим

Успех на вас с бойлера - ние явно нямаме късмет при това ЧУДО на техниката  thumbsup

# 20
  • Мнения: 1 403
И ние сме с Теси големи боклуци са,само го връщаме и си взимаме нов. $етири бойлера сме сменили. Мъж ми ве4е е полудял с тия бойлери и разпитва кои са най-добрите. До колкото знам някъде около мадрид има някви доста добри са. С три разли4ни техника говори и тримата му казаха едно и също. Като се върне дове4ера ще го питам и ще пиша

# 21
  • Мнения: 2 255
STIBEL ELTRON - немски - на бул.Мадрид имат магазин - ама са скъпички  newsm78

# 22
  • Мнения: 769
Чета всички мнения, че днес ще става покупката. Ориентирам се към Елдом - то е ясно, че няма да е идеалния вариант, ама освен да си пожелая да имам късмет какво друго ми остава.
А настоящия Аристон прокапа от не знам колко места, ей така изведнъж... Отказах се да викам майстор дори - не ми трябва да ми вземе 50 лв и да каже, да купувам нов.. Аристона 6 години изкара, май е пределен период това.. Shocked

Офф:сутринта ни спряха изненадващо водата в 7ч - е как да се приготвиш за работа, то бойлера едно на ръка, ми вода като няма... извинявам се за офф-а, ама се изнервих допълнително...   Close Close

# 23
  • Мнения: 1 564
Още 1 глас за Елдом Инвест.  bath

# 24
  • Мнения: 732
Елдом Инвест - неръждавейка! Цена 250-260 лв. за 80л, 10 год. гаранция на водосъдържателя, 5 год. на електрическата част. Това ни посъветваха доста хора запознати с бойлерите.

Точно така Peace

# 25
  • Мнения: 769
Да се отчета и предам завършеност на темата - в обедната почивка отидах до фирмения магазин на Елдом, олекнах с 170лв за 80л бойлер (5 г. гаранция), изкомандорих 2 момченца-служители да ми го натоварят в колата и това е. Айде дано не ми създава проблеми.
Благодаря на всички отзовали се на питането ми. Имайте хубав следобед   Hug bouquet

# 26
  • Мнения: 1 205
Ние също сме в чуденка за бойлера, но мисля също да се доверим на Елдом  Peace
Dindin да си го ползвате със здраве Hug

# 27
  • Мнения: 769
Ние също сме в чуденка за бойлера, но мисля също да се доверим на Елдом  Peace
Dindin да си го ползвате със здраве Hug


Мерси  bouquet.

На мен ли ми се струва или сме се засичали и в друг форум Grinning свързан с лентичката ти?

# 28
  • Мнения: 1 205
Напълно възможно е  Peace

# 29
  • Мнения: 4 970
МОже ли да се включа във вашата тема с молба за съвет и относно покупка на прото4ен бойлер Rolling EyesЩЕ ми трябва само за летните профилактики,но все пак....
ПРедварително благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт