Видин 3

  • 12 892
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 910
Хората са много наплашени. Днес с Боби и Марти сме обикаляли града 1ч., защото не можем да си намери хляб. Почти във всеки магазин, в който влязохме имаше опашки и хората се запасяват масово.Много се надявам положението да не става по-лошо и да не спират тока и водата, че какво ще ядат децата и как ще ги къпем, това мен ме вълнува повече Thinking

# 31
  • Мнения: 2 657
Тока ще бъде спрян само в краен слу4ай,защото ина4е помпите няма как да изпомпжат.
за водата не знам,ама утре ще ида да разспитам колегите и ще ви кажа Wink

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 310
Милички, цяла нощ си мислих, колко е страшно, това което се случва. Май е ясно, че бедствието няма да се размине, дано само щетите са по малки Praynig А това,че и магазините са празни, още повече увеличава напрежението Sad
Дано премине по-бързо този ужас, че с тези дечица, е още по-трудно!

Бог да ви пази! Praynig

# 33
  • Мнения: 1 072
Йоана и Зори, про4етох , 4е Ще ходите натам, ии снимки Ще ка4ите Hug

4увства ли се паника по улиците, какво говорят хората...

 Praynig Praynig Praynig

# 34
  • Мнения: 2 910


4увства ли се паника по улиците, какво говорят хората...

 Praynig Praynig Praynig

По улиците е голямо напрежение, хората са се спрели и само за това говорят. Направо настръхвам като ги чуя. Всеки си мисли накъде да бяга, за да избегне наводнението. Аз все си мисля, че все още не е толкова страшно положението и изкуствено се създава това напрежение и паника. Много се надявам нещата да не вървят към по-зле Praynig

# 35
  • Мнения: 7 106
Момичета, сутринта ходихме с Йоана до градината и направихме и снимки на реката. Ето ги :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30844&photo=1

Йо има и от нейният фотоапарат да качва още няколко.
Аз минах през детските магазинчета да взема на Ева някое плодово пюре и каша на Хумана, че ги обича и рафтовете бяха почти опразнени. Мацката каза че чакала стока. Не се учудвам, защото народа се запасява яко.

# 36
  • Мнения: 7 106
Сетих се още нещо - вие представяте ли си след толкова вода за какви комари става на въпрос това лято  #Crazy. Ако оживеем от потопа, ще бъдем изядени от гаднага комарна напаст, която ще се въди като в рай из тези водища  #Cussing out.

# 37
  • Мнения: 2 657
Сега се връщам от ВиК Wink
Водата за сега няма да се спира,но вие си имайте в нали4ност за всеки слу4ай,защото нищо не се знае Confused

п.п.Това което подразбрах,4е положението ни не е много цветущо Confused и дано ни не размине Praynig

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 15:59 от Ioana

# 38
  • Мнения: 1 072
Зори, сега разгледах снимките, така сьм Shocked и се разревах.
ако може остави албума ка4ен поне до дове4ера , искам и Адриан да ги види.

А толкова много хора дошли да видят, да снимат. шали, помниш лои на кьщата с куклите месинговата табела поставена след наводнението през 43г , пишеше "Водата стигна до тук".............на 1 метьр висо4ина............................

# 39
  • Мнения: 7 106
И  в капията на центъра има табела с обозначение, водата пак е била над метър и нещо, обаче няма ли да е престъпление в днешния цивилизован свят да се стигне до подобно положение. Тогава не са имали такава изградена дига, а сега само гледат кой да прибере повече пари  Close.
Няма да пипам снимките, даже възнамерявам, тъй като се разхождаме всеки ден в градината, да снимам и да качвам нови снимки, за мамите в чужбина и другите градове които се интересуват от ситуацията.

# 40
  • Мнения: 2 502
здравейте момичета ,
аз отново съм тук ,  в темата за дома съм писала инфо за посещението ни

# 41
  • Мнения: 7 106
Ето днешните снимки за тези, които не са успели да видят днес Дунава :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31022&photo=1

Момичета, искам да ви предам една информация, която днес получих от първа ръка. В града са плъзнали цигани от други градове, които само чакат и дебнат някой да напусне жилището си и да го отарашат. Ако случайно възнамерявате да ходите някъде през уикенда или да отсъствате по-дълго време (особено вечер или нощем!!!) или оставяйте някой близак в апартамента или си сложете СОТ. ние от понеделник ще сме със СОТ вече, много умувахме години на ред, но вече твърдо сме решили. Има доста оплаквания за разбити апартаменти, гаражи и мазета, затова внимавайте и пазете домовете си!!!

# 42
  • Мнения: 2 657
Ето снимките от в4ерашното ми ходене до Дунава:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2704&AlbumId=39016

п.п.Зори,ако ходиш днес-снимай Телеграфа през с4упения прозорец,4е аз преебах снимката нещо Sick

# 43
  • Мнения: 484
добро утро и от мен:
15 април 2006 | 09:29 | Агенция "Фокус"
Видин. Нивото на Дунав към 9 часа при Видин е 964 см, съобщиха от общината. Покачването от снощи е с 4 см.

положението с всеки изминал ден става все по тревожно,това което пише Зори и аз го чух,вчера в магазина при мен дойде един полицай който ме предупреди ако забележа,че някое семейство пазарува в по големи количества стока и сподели с нас ,че се евакуира непременно да се обадят на 166 и да оставят адреса на жилището за да може да го пазят от полицията.

# 44
  • Мнения: 2 657
благодаря за инфото моми4ета Hug

Ама аз квото и да стане от вкъщи си не мърдам Mr. Greenпо простата при4ина,4е не мога да спя на друго място,а за детето да не говоря Peace

Общи условия

Активация на акаунт