American Girl Doll

  • 2 611
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Честито за очакваната мома Simple Smile!


Това за мене ли е? Embarassed Heart Eyes Мерси! Hug

# 16
  • Мнения: 486
Ама ти нали каза, че дъщеря ти не не проявява интерес. Simple Smile
Ох, абе тя сега не проявява интерес, но знам ли догодина примерно как би било? Crazy
Току виж почнала да се тръшка я за Baby Born, я за American Girl Doll...
Тя е само на 3 години. Тепърва очаквам изненади аз. Grinning

Всъщност това беше към debora - по-нагоре беше споменала, че засега тя играе с куклите, а дъщеря й все още не проявява интерес.
А за тръшкането - и ние не сме стигали все още до там. Опитвам се да се противопоставя на модите от детската градина с обяснения, понякога и малко подмолна тактика помага. Simple Smile Засега се справям. Ще видим обаче как ще е като тръгне на есен на училище ooooh!

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Тези кукли май са с размера на Baby Born  newsm78 При нас ги няма. сигурно ще си останат отвъд океана.
Сега тук например госпожиците предпочитат Bratz пред Barbie.

# 18
  • Мнения: 4 390
Всъщност това беше към debora - по-нагоре беше споменала, че засега тя играе с куклите, а дъщеря й все още не проявява интерес.
А за тръшкането - и ние не сме стигали все още до там. Опитвам се да се противопоставя на модите от детската градина с обяснения, понякога и малко подмолна тактика помага. Simple Smile Засега се справям. Ще видим обаче как ще е като тръгне на есен на училище ooooh!
Абе, аз се зачудих към коя от двете ни е, но понеже също като нея споменах, че моето дете не играе с кукли, реших питат ме - не питат ме, да си напиша. Mr. Green
Ъъъ, подмолната тактика при нас не ФърФи, хич.
Дано при вас действа по за дългичко. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт