4 kilograma sym ka4ila .. vlizam v 4-ti mesec normalno li e?

  • 1 553
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 513
Нормално е  Grinning аз в 4-ия месец бях + 2кг.

# 16
  • Мнения: 394
като по книга - супер си качваш не се притеснявай...
newsm10

# 17
  • Мнения: 1 298
Герганна на тикерчето пише седмиците.
Аз в 4-тия бях +3-4кг.Нормално е това.Сега съм в 6-тия +7.
Качвам горе долу по 1кг на месец.Мисля че не е много  newsm78
При всички жени е различно.

# 18
  • Мнения: 55
на мен ми препоръчаха да качвам по 1 кг. на месец. Само че не стана така - отначало си качвах по 1-1,5 кг., но и аз не знам как в края на 8 месец бях качила 20 кг. и оттогава спрях да се меря. Ужасно беше, но сега пак съм си върнала старото тегло напълно. Така че не се притеснявай. Природата си знае своето

# 19
  • Мнения: 82
 При всеки е индивидуално качването на килограми по време на бременност.
Така че не се притеснявай от теглото, важно е да се чувстваш добре. След раждането ще се възстановиш и ще си възвърнеш предишната форма. Щом аз бях +28 а сега съм -25 ,а си мислех, че никога няма да съм както преди.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 710
Всичко е индивидуално!Аз и при двете ми бременности през първите 3 месеца бях качила 4-5 килограма.Още във втория-третия месец ми личеше!

# 21
  • Мнения: 1 006
Аз до четвъртия месец бях качила 5 килограма.

# 22
  • Мнения: 4 370
Аз до 4я месец бях качила 1кг. Но това са неща на които не можеш да повлияееш сега.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
До сега съм качила 3.000кг., всичко е строго индивидуално, не се притеснявай излишно! Peace

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 10:37 от Буболина

# 24
  • у нас
  • Мнения: 660
А аз бях+5 Embarassed в края на 3 месец,но това се получи защото единственото нещо,което ми спираше гаденето,беше храната.Да,но сега наваксах--в края ня 5 месец съм и съм+7Значи в последните 2 месеца съм качила 2кг. Аз нещо на обратно ги карам нещата май--жените свалят в началото от гаденето и повръщането---аз качвам като за световно.После към 4-5 хората започват да качват,аз забавям темпото.Така че както някой вече беше писал--през бременността ненормално няма

# 25
  • Мнения: 1 878
Ако ви чуе мойто АГ и ще ви каже едно нормално  Mr. Green - според нея трябваше да кача 8-9  кила за цялата бременност  Crazy

Така или иначе не е полезно много да се дундавее - после ще отнеме повечко време пък да се слабее, но пък кога ако не сега човек да си отпусне душичката и .............апетита  Laughing

# 26
  • у нас
  • Мнения: 660
До сега съм качила 3000кг., всичко е строго индивидуално, не се притеснявай излишно! Peace
Това ще да е 30 сигурно #Crazy

# 27
  • Мнения: 1 878
До сега съм качила 3000кг., всичко е строго индивидуално, не се притеснявай излишно! Peace
Това ще да е 30 сигурно #Crazy


Joy

# 28
  • Мнения: 270
ако успееш да задържиш до края на бременността по килограм на месец, като те изпишат от болницата няма да ти личи, че си раждала!!!:) искренно ти го пожелавам, много лека бременност и по-малко нерви вкарвай, че после няма да ти останат! УСПЕХ!

# 29
  • Мнения: 11 547
И аз качвах до 6-7 мес по 1 кг на месец,а до края на бременността общо 12кг.Не се притеснявай,но гледай да хапваш повече плодове и да се движиш повече.Леко бременеене.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт