Кой гледа децата, когато...

  • 1 725
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тук има организация, към обЩините. В детската ми дадоха телефони. Момичета от 16 години нагоре, преминават курс по гледане и забавляване на деца, и работят на повикване. 4.20 ? на час. И това е изключително евтино, сравнено с всякакъв друг избор.

Леле мамо Б.  ooooh!  Вие сте си построили комунизма във Финладско  Peace Искам и аз така  Wink

# 16
  • Мнения: 1 017
Тук има организация, към обЩините. В детската ми дадоха телефони. Момичета от 16 години нагоре, преминават курс по гледане и забавляване на деца, и работят на повикване. 4.20 ? на час. И това е изключително евтино, сравнено с всякакъв друг избор.

Леле мамо Б.  ooooh!  Вие сте си построили комунизма във Финладско  Peace Искам и аз така  Wink

заповядай  Hug Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тук има организация, към обЩините. В детската ми дадоха телефони. Момичета от 16 години нагоре, преминават курс по гледане и забавляване на деца, и работят на повикване. 4.20 ? на час. И това е изключително евтино, сравнено с всякакъв друг избор.

Леле мамо Б.  ooooh!  Вие сте си построили комунизма във Финладско  Peace Искам и аз така  Wink

заповядай  Hug Heart Eyes  bouquet

Благодаря   bouquet При първа възможност Ще се възползвам от поканата ти  Hug Heart Eyes

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
първо при нас си обещала Naughty, после можем и двете да отидем прии мама В Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 072
Когато майка ми е тук разбира се го оставям на нея.Ина4е един приятел го е гледал 2 пьти за по 2 4аса януари, когато мьж ми си бе в БГ. На кино не сьм ходила то4но от 2г и 9 месеца Sad Все си го мькнеме или таткото понеже е по/ербап излиза, а ние двамата оставаме да се пазим у дома... Wink

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
самопоканих се, мамо В, иzвинявай Blush
сега сериоzно....и ниие сме с малкото навсякъде до сега...само вечерта на първата годишнина от сватбата го оставиихме zаспиинкал вече у дома, и баба му и дядо му дойдоха да го паzят Grinning....нямаме такава органииzация като мама В....ще си го вzиимаме с нас, докато порасне, не ми пречи детето...много ми е послушен bowuu

# 21
  • Мнения: 1 017
оффчЕ: и двечките сте ми добре доШли  Hug

самопоканих се, мамо В, иzвинявай Blush

[/quote]

Благодаря   bouquet При първа възможност Ще се възползвам от поканата ти  Hug Heart Eyes
[/quote]

# 22
  • Мнения: 664
Бавачката, която гледа дъщеря ми денем, няма нищо против да й я оставаме понякога и вечер, дори и с приспиване (но за последното ще поизчакаме). Имам й пълно доверие, а и живее на 10мин. от вкъщи Simple Smile

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Май аз сьм от най_излизаЩите Laughing Mr. Green.Нали сьм млада булка  Mr. Green,излиза ми се Embarassed.Сега си имам в кьЩи леля и братов4ед ,и ако ми се излиза само сьобЩавам Crossing Arms(това е друга тема за дьржанието ми #Cussing out #Cussing out кьм тях #2gunfire).Но скоро(данооооооо Party),те Ще се махнат и тогава пак ,Ще минем на старият  вариянт Whistling.
Преди плаЩахме на едно моми4е бьлгарка да ни гледа децата,тя ни беше и ськвартирантка.ПлаЩахме и по 5 евро на 4ас.Само ,4е сега като си стоя в кьЩи аз си ги гледам......ставам разногледа с две деца(моето и на сестра ми нейното Heart Eyes).
Предполагам ,4е скоро ,Ще по4на работа и тогава пак Ще плаЩаме на някой Confused.................иххх,как ми се иска някой да ми гледа детето без да му плаЩам Laughing Mr. Green.
А ина4е майка ми идва на всеки 3 месеца и стои пак по толкова(е малко по малко де) и тогава тя е детегледа4ката_даже и безплатно Mr. Green.Последният пьт казваше ,4е тя трябвало да ни плаЩа на нас Heart Eyes еххххх......хубаво е да си имаш майка или баба около теб за да ти гледат детето понякога.
А оЩе по хубаво е когато има детска градина и у4илиЩе Mr. Green.Хем бабите имат свободно време хем децата доволни ,и  майката най _много Party Party Party Party Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 708
като пристигна след 2г. при вас Ивелина, ще можете да ходите семейно с Кенга, където искате...
то при мен са 2, още две няма да направят впечатление Sunglasses
поздрави и целувки на наборчето

# 25
  • Мнения: 3 367
не за първи път казвам че според мен за вси1ки е добре малко време "сами,без децата";даже е задължително по малко..та си го оранизираме съвсем съзнателно,като спорта,гостите и пр..иска мислене и уговорки,но си е съвсем реално..не вярвам че нямате на кого да оставите детето ако искате наистина,има агенции/познати/обяви по вестници.;ред на1ини..ние наемаме познати българи,има ена момиче,две лели,една баба и 1 теен к съм ползвала.не съм имала проблеми,много доверчива съм и за радост не съм се парила до момента..по график се опитваме да илизаме 1/месец сами,и на другия ден сме далеч по- доброжелателни родители:)
Анна
утре сме на театър в тоя ход на мисли,от 2 седмици до нагаждам,миналата събота се издъни,ха да видим утре..

# 26
  • Мнения: 2 959
Ами досега по- голямо отсъствие от 1ч и то на зъболекар не ми се е налагало, и то в този 1ч Дана беше в чакалнята с татито. Иначе за ресторанти винаги сме трима, кино не посещаваме, но в близко време може и да отидем на детски прожекции. В другото време сме двойка с Даничка навсякъде. Peace

# 27
  • Мнения: 345
на нас доста често ни се налага да оставаме малкта,но не за да ходим по заведения  Crazy  Tired
Наемаме детегледачка,българка,това е условие на мъжото  Grinning ами как я избирам,винаги ми е препоръчана от приятели и слава богу до сега нямам проблеми  Peace

# 28
  • Мнения: 1 072
Никой. Нямаме на кой да ги оставим. Или излизаме заедно или не излизаме. Миналата седмица ги мъкнах с мен до летището да изпратя майка ми и да взема свеки. Вдигнах ги в 5.30 сутринта.

# 29
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ами моят син, преди да се роди беба си беше малко диваче  Rolling Eyes Два пъти го оставяхме с гледачка и той се съсипа от рев, хем беше 5-6 годишен. Дума не даваше да обеля за детегледачки след това. Даже не искаше да ходи при приятелчетата си на гости с преспиване, нито пък те да идват у нас. И тъкмо човекът поулегна, започнахме да имаме свободни вечери и хоп се появи беба (то сигурно и затова се е появила  Laughing ) и пак сме в началото. Синът предлага услугите си да я гледа, а ние да излизаме  Heart Eyes но ще има да почака още някоя и друга годинка преди да го направим.

Общи условия

Активация на акаунт