Може ли теста да не покаже?

  • 5 750
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 146
На мен пък тестът ми показа, че съм бременна чак след 3-тата седмица Tired Дотогава - нищо.

# 16
  • Мнения: 1 878
Ранните тестове хващат бременност и на малко дни - то си пише в упътването  newsm78 Вероятността за грешка, която всички посочват е 1%, което както и да го погледнеш е много малко, но явно не е невъзможно - още повече тук във форума има такива "скрити" бебета  Mr. Green

# 17
И двете си бременостти ги хванах съвсем в началото, с втора бледа розова чертичка и двете се оказаха напълно безпогрешни.....

# 18
  • Мнения: 3 089
при мен отчете на 8-я ден
възможно е, обаче, нивото на хормона бхч да не се вдигне много бързо и тест за браменност да отчетет наличие на бременност доста късно. както е станало с nuni.

# 19
  • Мнения: 318
Ами възможно е да!!! Аз съм живия пример. Тестовете очетоха положителен резултат след 7,8дни закъснение Wink

# 20
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
направих си първият тест 10дни след като ми закъсня.после през седмица ме преглеждаха двама различни лекари който ме убедиха че до седмица ще ми дойде.след месец си направих втори тест на който се появи бледа втора лентичка.и тази лентичка вече е на 4месеца и е най-прекрасното нещо в живота ми.

# 21
  • Мнения: 3 334
Разбира се,че е възможно.Една приятелка си прави 3 теста и чак след 15 дни закъснение й показа положителен резултат.

# 22
  • Мнения: 992
напълно е възможно. дължи се на това, че нивото на ЧХГ(човешки хорионгонадотропин) още не са достигнали уринното ниво, което се хваща от теста. по принцип концентрацията на хормона е най-висока в сутрешната урина. така че е най-добре да изчакаш още няколко дни и примерно след седмица закъснение да си направиш теста рано сутринта. а за най-сигурно - направи си кръвен тест.
ако си бременна - честито   bouquet
thumbsup

# 23
  • Мнения: 607
Ако си бременна честито и от мен.

# 24
  • Мнения: 2 936
да не те разочаровам, но мен ме наболяваше, като да ми дойде всеки момент, пък накрая не ми дойде Hug
Winkпри мен беше същото

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Доста често се случва.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 764
Възможно е. На мен чак 2рия тест ми отчете положителен резултат, доста по-късно (може би към 10 дена след закъснениети).

# 27
  • София
  • Мнения: 7 039
Напълно възможно, моя приятелка прави три различни теста, от които само един даде положителен резултат, като отиде на гинеколог на другият ден се оказа, че е бременна в 9 седмица.

# 28
  • Мнения: 2 242
Направих първият тест 2седмици след овулацията и беше положителен. Направих втори (но на друга фирма) 1 ден след закъснението на цикъла и беше отрицателен. И двата бяха ранни тестове – пишеше че отчитат дни след зачеването. Така че е напълно възможно – за всеки случай си вземи друг тест, на различна фирма.

# 29
На мен ми отчете след много кратко закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт