Продукти на Христина - къде и какви?

  • 7 376
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Забравих да споделя - антицелулитният им крем също го ползвах на времето по препоръка на приятелка. Загрява, видимо не мога да си спомня дали се виждаше някакъв ефект, че аз по - скоро ей така от много мания за мазане го ползвах (искам да кажа, че тогава нямах нужда от такъв крем), но ми направи впечатление, че кожата ми стана гадна на местата, където го третирах. И сега имам леки кафяви белези там, където кожата е по - нежна и в момента се опитвам да ги избеля с крем (е те са 2- 3 линии, но от няколко дни ми хрумна, че ще стане с такъв крем, до сега си ходех с тях). Така, че когато го ползвате, гледайте да не опъвате много кожата, особено там където е по - нежна, деликатна.

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 16:40 от Иванджелин

# 16
  • Мнения: 5 317
Купих си днес антицелулитния крем,пък ще видим какви ще са резултатите. newsm78

# 17
  • Мнения: 9 903
да, ще се радвам да ги споделиш, понеже и аз трябва да се обезцелулитя  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 317
Абе аз съм доста несериозна,та ще видим за резултатите. Embarassed
Ще пиша!

# 19
  • Мнения: 1 559
Някой да ги е виждал в Пловдив и къде?

# 20
  • Мнения: 128
А какъв е адреса на фирмата в София?  newsm78 Нещо май не видях някой да го е написал. Sad

# 21
  • Мнения: 5 317
На крема е изписан само някакъв телефон за София-951 51 64;

# 22
  • Мнения: 128
Благодаря ти!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 063
"Христина Христова" - бул Витоша 118 А, но не знам дали още са там, писах, че преди години съм ползвала нейни неща. Но виждам, че телефона посочен от brianna е като този от визитната картичка (запазила съм я!).

# 24
  • Мнения: 1 113
На моят крем има и GSM: 0888 572015
Аз пък да си кажа - не съм много доволна от продуктите им. Купих си крем за чувствителна кожа, ами от него кожата ми се зачервява. Тоалетното им мляко го ползвам само за сваляне на грим, та занего лошо не мога да кажа - върши ми работа, но крема ще отиде в коша за боклук ...

# 25
  • Мнения: 1 153
Аз съм ползвала аницелулитен крем с канела,но не си спомням нищо по особено,само дето миризмата беше неприятна

# 26
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз имах две маски по едно време на тази фирма. Едната беше избелваща с магданоз и каолин /не забелязах да съм се избелила/ а другата пилинг със седефени частици /грубичка беше/. Наистина са силно парфюмирани  ooooh!
Като цяло не са лоши, но резултати не видях.

# 27
  • Мнения: 295
Някой знаели във Велико  Търново дали ги има Simple Smile

# 28
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Като видях темата се присетих, че от известно време си купувам от изложенията в НДК трици, които са безумно еФтини (май бяха 1лв.), но ме е страх да си ги допра до лицето и ги ползвам за пилинг на ходилата. Има ефект. Нещо не си представям как да се доверя на козметика, в чиято продажна цена преобладава цената на опаковката... newsm78 Може и да не съм права, а просто да съм с предрасъдаци по отношение на този вид продукти.

Общи условия

Активация на акаунт