относно кафето

  • 1 931
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
здравеи. не се притесняваи няма да невреди кафето аз сашто по време на бременоста бях с ниско кръвно и ми казаха да пия кафе или без кофеиново или три в едно  bouquet

# 16
  • Мнения: 678
И аз бях с ниско кръвно,пиех си кафето,но след 7 месец го намалих по 1 на ден/сутрин/,тъй като получавах киселини.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 Peace
Можеш спокойно да пиеш по чаша кафе дневно.

# 18
  • Мнения: 379
И аз съм с ниско кръвно, през бременнстта пиех по 2 кафета на ден, докторката каза, че няма проблем. Лека бременност preggo

# 19
  • Мнения: 247
Не мисля, че едно кафе на ден ще ти навреди  Grinning Леко бременеене !  bouquet

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 099
1 на ден е ОК. Аз дето бях кофеиново зависима, в един момент ми се догади от кафе та едвам смогвах и сутрешното да изпия.  Confused

# 21
  • Мнения: 2 381
На мен гинекологът ми каза да пия нес-кафе, защото няма утайка.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
По кафетата пиех безкофеиново дълго,а в къщи шварц.Оттогава свикнах с по-слабо кафе и сега го пия така.А кръвното и моето е ниско.

# 23
  • Мнения: 2 952
Изобщо ама изобщо не се тревожи.Няма по ниакъв начин да ти навреди.Аз също бях с ниско кръвно и без кафенце не можех.

Аз също  Peace

да де , ама по едничко на ден .... Simple SmileНес  ми препоръчваха и на мен.Аз имах високо кръвно накрая ...та ....иначе обичам кафенце , сега си дрънкам по 3 на ден като нищо ...ама Саги вече не  ми смучка от кафето Grinning

# 24
  • Мнения: 1 986
 Благодаря ви още веднъж,момичета  bouquet-незаменими сте!!!Сега спокойно мога да се наслаждавам на сутрешното си кафе WinkМежду другото,пия шварц-ако има някакво значение,мисля,че е по-слабо?!?Прегръщам ви Heart EyesОчаквайте скоро отново питанки от мен-начинаеща съм Laughing

# 25
  • Мнения: 1 986
Много,много ви благодаря,момичета  bouquetАз за първи път се регистрирам във форум и съм много впечатлена от бързите ви и отзивчиви отговори! Все още трудно свиквам с мисълта,че ще имам бебе,особено след 4 год. усилия.....но засега поне не изпитвам гадене,не повръщам,което...е добре,предполагам  Иначе съм на 29г.,първа бременност ми е,и единственото,което мааалко ме притеснява,че започнах бременеенето с + 6кг. ,имах намерение да ги сваля преди това "събитие",но....сметките се оказаха без кръчмар!Притеснява ме,че и наследствено съм си предразположена от напълняване....и не толкова ме притеснява това,как ще изглеждам,по-скоро-възможните рискове от прекомерно напълняване...предполагам,че ще имам много въпроси към вас,тъй като едва тепърва ми предстоят много изживявания...така че,очаквайте чести включвания с питанки от мен

# 26
  • Мнения: 1 986
упс Embarassedнещо докато си четох отговорите,съм натиснала и ми се повтаря постинга-съжалявам за повторението Embarassedвсе още съм на "вие" с "високите технологии" Laughing

# 27
Добре дошла във форумите:)за мен бяха голямо откритие и до сега ги чета всеки ден с кафенце пред компа сутрин:)не се притеснявай да питаш(а ще имаш  много въпроси това е сигурно)аз все още имам Grinning.кафе пия всяка сутрин с мляко (док така ми препоръча след като едва не припаднах докато си чаках консултацията),а за килограмите-не ги мисли толкова хапвай си без да ядеш за двама и всичко ще е ок(природата си знае работата:)

# 28
  • Мнения: 7 186
Няма никакъв проблем. Ако си с ниско кръвно даже е препоръчително. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 259
И аз през бременността си пиех по 2 кафета.Сутрин и следобед.

Общи условия

Активация на акаунт