В кой седмици ви правиха изследване за антитела

  • 1 860
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
А за какви антитела става дума ???
И аз това щях да питам!  newsm78
За майки с отрицателен Rh на кръвната група

# 16
  • София
  • Мнения: 5 758
А за какви антитела става дума ???
И аз това щях да питам!  newsm78
За майки с отрицателен Rh на кръвната група
Мерси! Явно затова не знам, аз съм АВ+ и не са ми правили  Embarassed

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 806
На мен ми правиха едно в 5 месец и ми казаха че ще направят още едно в края на 8 newsm78. Предниа път беше (-) дано и сега е така Praynig

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Правиха ми само 3 пъти-в 3,6 и 9 месец.

# 19
  • Мнения: 5 103
Мерси за отговорите, но се оказа че в началото на бремеността са ми объркали резус фактора при преписването на резултатите и съм положителна.
Добре че ме изследваха пак, че кой знае какво можеше да стане Thinking

# 20
За съжаление Мимка, май, често се случва да объркат при преписването, при пренасянето. Все нещо има #2gunfire

# 21
  • Мнения: 601
   #Crazy е как пък може да ги объркат:ooooh:
    Това са важни неща.Мен пък ме изкараха положителна и само веднъж са ми изследвали кръвта и сега може като нищо да са ме объркали и мен.В деветия съм и аз,така че нямам много време
   

# 22
  • София
  • Мнения: 5 758
   #Crazy е как пък може да ги объркат:ooooh:
    Това са важни неща.Мен пък ме изкараха положителна и само веднъж са ми изследвали кръвта и сега може като нищо да са ме объркали и мен.В деветия съм и аз,така че нямам много време
   

И аз се учудих! Това не е шега работа! Даже доколкото знам, ги правят по два пъти - с проверка от биолог! Поне на мен така ми направиха.

# 23
  • Мнения: 5 103
Незнам как ги правят, но като видях сега пред-оперативните, че са с положителен резус фактор и им викам , а вие сте объркали нещо, та ми теглиха пак кръв и пак положителен, а си имам и издадено къртонче за оицателен резус фактор от тъпаците в Майчин дом, добре че се махнах от там.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
Страхотно е това!!!   bouquet Радвай се, че е станала грешка!
 Но направо се  #Crazy как е възможно да допуснат такава грешка?? Аз си знаех моята кръвна група отпреди и казах в "Шейново", че мога да им кажа каква е, но те се засмяха и отговориха, че педпочитат те да си я видят и тогава казаха това за биолога.

Общи условия

Активация на акаунт