Фотограф при изписване на бебето

  • 7 266
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 909
Колко ви струваше фотографа от болницата при изписване на бебето?

# 1
  • Мнения: 10 559
Не съм си и помисляла за такива циркове при изписването... бяхме само ние.
Снимахме се вкъщи на спокойствие.
Какви са тия "сватби" на изписването, не мога да ги разбера  newsm78

** ако пишеш за кой град, може и да получиш конкретни отговори. Предполагам за София ще е поне двойно от това в Сливен например  Wink

# 2
  • Мнения: 2 909
Да за София е.Понеже нещо му има на нашия фотоапарт и за това питам.

# 3
  • Мнения: 10 559
Да за София е.Понеже нещо му има на нашия фотоапарт и за това питам.
Вместо да даваш 100-200 лв за фотограф си купете нов хубав апарат.. снимането тепърва започва Simple Smile

Леко раждане!

# 4
  • Мнения: 6 778
Не знам за СФ, но при изписването от болницата, в залата за изписване стоеше един от фотографите, които никой не моли да снимат, но те все пак го правят и предлагат снимките. Помня, че мъжа ми беше купил няколко - нещо от сорта на 4-5 лв/снимка. Та, вижте дали и в болницата, в която ще е раждането няма такъв. Не си представяйте, че след раждане и няколко дни в болница на съпругата и новороденото ще им е до фотосесия  Peace

# 5
  • Мнения: 2 909
Благодаря за бързите отговори.

# 6
  • Мнения: 6 998
При изписването ни от Тина Киркова, те си имаха някакъв щатен фотограф. Аз бях викнала мой приятел фотограф да ни снима. Снимаха и двамата, този от Тина Киркова каза след 2 дни да си вземем снимки, дискът трябваше да е май 30 лв. Когато мъжът ми отиде да го вземе, се оказа, че фотографът ни е загубил снимките и диск няма. Та добре че имах и друг фотограф.

# 7
  • Мнения: 361
Мисля, че 50 лв струваха 25 снимки и диск с всички кадри. На мен наистина не ми беше до снимки, но сега се радвам, че ги има. Това е от болница Надежда в София

# 8
  • София
  • Мнения: 39 812
Нямам спомен колко дадохме за снимки. Раждах в 2ра градска (бившата Тина Киркова) и фотографа им беше решил да ни снима. 6-8 снимки  - макс 20-30лв. (без диск).

# 9
  • Мнения: 455
При нас имаше фотограф във болницата.Снима ни без да пита,ММ взе няколко снимки.Мислехме да се снимаме с наш апарат,но бебето се разрева и набързо тръгнахме.

# 10
  • Мнения: 120
Искаше ни 4 лв/ снимка, направи 30 снимки. 120 лв няма как да му дадем и си стиснахме ръцете на 30 лв  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 30 191
Някой да предложи конкретни имена, ако се реши да не се разчита на фотограф от б-цата или на роднина, който да снима?

# 12
  • София
  • Мнения: 344
При нас в бившата Тина Киркова имаше фотограф на място. В цялата суматоха при изписването нямаше, кой да снима с нашия апарат. Добре, че беше фотографа там. Имаме много сладки снимки запечатали момента. Взеха ни 30 лева за диск с над 30 снимки и 20 броя на хартия с голям размер.

Общи условия

Активация на акаунт