Често главоболие с продължителност 2 секунди

  • 1 120
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте. Много ми е тудно да опиша какво точно се случва. От няколко дни получавам нещо като главоболие през 2-3 часа, от дясно горе, и продължава само секунда или две. Не съм се преуморила, не е от притеснение. Просто се чудя дали някой е чувал за нещо подобно. Хем не е голям проблем (поне така си мисля, защото съм от хората който имат често главоболие), хем започвам да си мисля да не би да е нещо сериозно и това тепърва да са му признаците. Живея в чужбина, здравноосигурена съм, но като ги знам какви са тук лекарите, и ако не си на умиране, ще ти изпишат парацетамол и ще те изпратят у дома... Чудя се дали изобщо да си запазвам час.... Та някой чувал ли е за подобни симптоми? Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 30
Здравей!  Hug Говориш за зоната около слепоочието нали? Ако си се ударила там или си се натиснала неволно, може и от това да е. Също, ако се преуморяват очите от компютъра. На мен на няколко пъти ми е ставало така и накрая установих от какво е вероятно! Аз смятам, че не се нуждае от лекарска намеса!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 137
На мен няколко пъти от настинка ми е ставало така, особено с мокра коса ако съм си легнала или дъжд да ме е валял и после вятър - в кърпа ми е вързано. Sad Някакви нерви се възпаляват май... Много е неприятно, но минава за няколко дни. Ако не мине, иди на лекар все пак. Hug

# 3
  • Мнения: 44
И аз идвам при вас, тъй като и на мен ми се случва понякога. На мен личната ми препоръча да отида на очен лекар, тъй като би могло да бъде и някакъв малък диоптер (не съм сигурна дали думата се пише така, моля поправете ме, ако е грешно.) В понеделник ще ходя да видим и ще пиша какво са ми казали.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 789
След като е за 1-2 секунди, вероятно е невралгия. Особено сега зимата, като се изстудят някои нерви по главата, така болят. Шапка и аналгинче, това е.

Общи условия

Активация на акаунт