Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #8

  • 63 692
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 748
Laughing Не приличат, защото не са  Laughing Наслаждават си се на почивката.

https://www.instagram.com/p/BHeipJWgyHu/?taken-by=ilkerkaleli&hl=tr


Момичетата са превели 61 еп. и вече е качен Peace

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 15:17 от ra4eto_Radi

# 721
  • Мнения: 13 330
Благодаря за преведения епизод.

Да почиват , да събират сили за есента.
След патакламата в Пойраз , Бубето и Илкер направо са за завиждане в момента на Мармарис.

# 722
  • Мнения: 9 541
 Hug

Хайде, пак избор голям на булки Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 13 330


Много хубава сцена.

Харесва ми сериала, добра химия на Аслъ и Шюкрю. Седа докато ме накара да я съжалявам и отново ме подлудява с поведението си. Ще остане още един път разочарована от мнимия Мете.
Как рухна след като се срещна с погледите на Ефе, какво ли ще изживее като разбере,че любимия и мъж е мъртъв. Не е лесно  което преживява, бременна и пренебрегната, но и майка и е кучка. Повечето и проблеми тя ги създаде. И в живота се случват подобни ситуации, никак не е лесно за изживяване.
 Артистката ми харесва,  пресъздава чудесно  образа на Седа, дори ми е по- нежна на моменти и в определени сцени  от самата Аслъ.

# 724
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Ели Hug, свърши ли "Зимното слънце"?

Вчера актриси в бяло, днес потенциалните двойки, от които се очаква брак Heart Eyes Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 4 878
Аз, да ви кажа, от втората двойка /забравих им имената  Embarassed/ вече очаквам раздяла. Щото толкова дълго са гаджета...

# 726
  • Мнения: 3 748
 wavey  Hug Hug Hug Hug

Хелън, Бурак и Фахрие ли newsm78 Те ще се женят септември, ако не ги бъркам с някоя др. двойка Laughing
Аслъ и Мурат Боз не бяха ли и те пред сватба, нали уж са сгодени  Thinking Или вече не са?
То стана като ротативка Joy само лицата се сменят.Надцакват се коя сватба ще е по-по-най, а догодина ще се развеждат Mr. Green Laughing Laughing Поне списанията си запълват страниците.
Първата и четвъртата двойка от колажа май ще пропуснат да се впишат в сватбената ротативка (или поне тази година )  Laughing

Нека са щастливи всички Peace Едно е сигурно колкото по-малко  парадират и показват връзките и любовта си, толова по-дълго ще ги запазят.
Ако не-ротативката има и следващи тиражи Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 4 878
Бурак и Фахрие, да. Значи очакваме с трепет септември булката и булчинската й рокля.

Аслъ много бързо се е сгодила. Ако е така, явно не си прави изводи от предишни грешки  Laughing

# 728
  • Мнения: 9 541
Хелън Hug, какви изводи чакаш, важното е непрекъснато да ги спрягат по медиите, другото според тях, е лесна работа hahaha Но всичко е до време, ако не се вземат в ръце newsm78

Раче Ради Hug, да не забравиш да "свирнеш" и за последния епизод на български, че има 1 брой кандидатка - аз Sunglasses Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 13 330
Аслъ и Мурат отрекоха да са сгодени,поне така си спомням от писаниците из жълтата им преса.

Лиа, Зимно слънце  не съм го довършила. На 13 епизод съм.
Ефе разкри убиеца, а отношенията им малко са обтегнати с Нисан. Как само и заяви, че не знае дали ще остави жив баща и, ако му падне отново, когато му благодари.

Едно мога да ти кажа, че оставам последните нощи без сън,  Laughing започвам  епизодите и не мога да ги оставя, а съм в труден период в момента в реала,много труден.
Като пребита съм сутрин
hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 9 541
Аслъ и Мурат отрекоха да са сгодени,поне така си спомням от писаниците из жълтата им преса.

Лиа, Зимно слънце  не съм го довършила. На 13 епизод съм.
Ефе разкри убиеца, а отношенията им малко са обтегнати с Нисан. Как само и заяви, че не знае дали ще остави жив баща и, ако му падне отново, когато му благодари.

Едно мога да ти кажа, че оставам последните нощи без сън,  Laughing започвам  епизодите и не мога да ги оставя, а съм в труден период в момента в реала,много труден.
Като пребита съм сутрин
hahaha hahaha

Оф Ели Hug, пожелавам ти бързо да мине трудния период или поне да се облекчи и после да дойде по-спокойно време! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 731
  • Мнения: 3 748
Раче Ради Hug, да не забравиш да "свирнеш" и за последния епизод на български, че има 1 брой кандидатка - аз Sunglasses Joy Joy Joy

OK, Лиа, когато има превод ще те информирам.

Не само на Ели  Hug  на всички ви пожелавам спокойствие и хубави емоции  Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 6 290
Ели,  Hug  бързо да минава този труден период.

Аслъ някъде беше казала, че няма намерение пак да се жени. А това с годежа излезе май измислица на журналистите.

Харесва ми и на мен стайлинга на Айшегюл. От първия сезон още. Както и този на Бегюм. Ей, и тя ще ми липсва. Дразнещ, но в същото време забавен и интересен образ. Също като Сонгюлката.  Joy




Айшегюл в трети сезон  Mr. Green




Долунай продължава да отмаря зад океана. Прави ми впечатление, обаче, че е без мъжа си. Той на една страна, тя на друга. Да не е минала някаква новина, пък да сме я пропуснали.  Thinking





# 733
  • Мнения: 4 878
Ели, бързо да минава всичко!  Hug

# 734
  • Мнения: 9 541
Добро утро! Hug

Блазе и на Долунай, вече месеци си почива! Peace

Аслъ се усмихва щастливо...


....да се усмихнем и ние

Общи условия

Активация на акаунт