няколко питанки за зеленчуковото пюре

  • 1 469
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
Нито съм слагала АМ, нито зехтин, а след захранване се стига до грамажа, който детето яде по-принцип за възраста си
/примерно/ако пиете 130-140мл. мляко, значи 130-140гр. пюре

newsm10 newsm53

# 16
  • Мнения: 3 886
оф на сина му додох така зеленчуковото тои зе че му хареса и изпапа целото .ама с щерката незнам ко да права купих и  плодово ам-ам и явно и е много гъсто как ли ше сме на зеленчуковитеееееееее #Cussing out newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy Rolling Eyes Cry

# 17
  • Мнения: 3 042
ама с щерката незнам ко да права купих и  плодово ам-ам и явно и е много гъсто

Плодовите пюрета на АМ-АМ са по гъсти от същите  на повечето други марки. Ако искаш да ползваш български тези на Ганчев са по-финно смляни и са по-редки. От внисните на Хаме също са по-финно смляни,  и не са много скъпи.

# 18
  • Мнения: 3 886
ама с щерката незнам ко да права купих и  плодово ам-ам и явно и е много гъсто

Плодовите пюрета на АМ-АМ са по гъсти от същите  на повечето други марки. Ако искаш да ползваш български тези на Ганчев са по-финно смляни и са по-редки. От внисните на Хаме също са по-финно смляни,  и не са много скъпи.
така и щте направа хаме са мн готини ама са от 6 месец ше вида на ганчев и ако и  него не иска ще му мислаааа newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

# 19
  • Мнения: 3 042
ама с щерката незнам ко да права купих и  плодово ам-ам и явно и е много гъсто

Плодовите пюрета на АМ-АМ са по гъсти от същите  на повечето други марки. Ако искаш да ползваш български тези на Ганчев са по-финно смляни и са по-редки. От внисните на Хаме също са по-финно смляни,  и не са много скъпи.
така и щте направа хаме са мн готини ама са от 6 месец ше вида на ганчев и ако и  него не иска ще му мислаааа newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

Семи, сега се сетих ooooh!, че твоята бебка се роди не много отдавна и като погледнах лентичката видях, че още не е навършила 3м.  newsm78  Мисля, че още и е рано за плодови пюрета. Те се дават най-рано на  3 навършени месеца  /ти сигурно и от баткото знаеш/. Пък и на пюретата пише за над 3м.

# 20
  • Мнения: 3 886
ама с щерката незнам ко да права купих и  плодово ам-ам и явно и е много гъсто

Плодовите пюрета на АМ-АМ са по гъсти от същите  на повечето други марки. Ако искаш да ползваш български тези на Ганчев са по-финно смляни и са по-редки. От внисните на Хаме също са по-финно смляни,  и не са много скъпи.
така и щте направа хаме са мн готини ама са от 6 месец ше вида на ганчев и ако и  него не иска ще му мислаааа newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

Семи, сега се сетих ooooh!, че твоята бебка се роди не много отдавна и като погледнах лентичката видях, че още не е навършила 3м.  newsm78  Мисля, че още и е рано за плодови пюрета. Те се дават най-рано на  3 навършени месеца  /ти сигурно и от баткото знаеш/. Пък и на пюретата пише за над 3м.
знам бе миличко на мен комшииката ми даде 3-4 лъжички само за проба като марка да вида дали ше и хареса инак  не мисляда я захранвам толкова рано а до 4 месец само на кърма smile3521 newsm10 newsm03 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
- Слагате ли АМ в зеленчуковото пюре и ако да, по колко?
Не съм слагала АМ в зел.пюре на синът.
 - Добавяте ли зехтин, масло и от кой месец?
Не съм добавяла нищо, но за зехтина преди не знаех, че може да се дава на бебета, наскоро от една темичка тук във форума разбрах.
 - По колко грама зеленчуково пюре трябва да се изяжда, за да се замести хранене?
През  5м-150 -160 гр, 6м 160-170гр, количеството на пюрето обикновенно е такова каквото е количеството на другите храни, който приема. Но някой деца ядат още през 6м по цяло бурканче 190-200 гр. зел.пюре на хранене, а други / като моя син например / ядат такова количество чак през 9-10м.


Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 212
Като я видях темичката и прочетох за какво става въпрос-направо ми се събраха очите!
Авторката с бебче на 3м.-започва зеленчуково!???,а SEMEINA-плодово на 2 ненавършени месеца!?! newsm78
Майчета,нали четете форума?!
Тези бебчовци още не могат да сядат,а вие пюрета та пюрета?!
Всеки най-добре си знае сам за себе си,но моето мнение е,че бебето най-добре би ви водило в тази насока!Предполагам,че пак зад това захранване стои някой неосведомен в новостите на медицината педиатър!Жалко,ако е така!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 212
ама с щерката незнам ко да права купих и  плодово ам-ам и явно и е много гъсто

Плодовите пюрета на АМ-АМ са по гъсти от същите  на повечето други марки. Ако искаш да ползваш български тези на Ганчев са по-финно смляни и са по-редки. От внисните на Хаме също са по-финно смляни,  и не са много скъпи.
така и щте направа хаме са мн готини ама са от 6 месец ше вида на ганчев и ако и  него не иска ще му мислаааа newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

Семи, сега се сетих ooooh!, че твоята бебка се роди не много отдавна и като погледнах лентичката видях, че още не е навършила 3м.  newsm78  Мисля, че още и е рано за плодови пюрета. Те се дават най-рано на  3 навършени месеца  /ти сигурно и от баткото знаеш/. Пък и на пюретата пише за над 3м.
знам бе миличко на мен комшииката ми даде 3-4 лъжички само за проба като марка да вида дали ше и хареса инак  не мисляда я захранвам толкова рано а до 4 месец само на кърма smile3521 newsm10 newsm03 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
То това си е чисто ЗАХРАНВАНЕ!!!

# 24
  • Мнения: 118
и аз съм на това мнение nade

# 25
  • Мнения: 3 886
абе незнам дали четеш казах ПРОБА а не захранване захранване е когато давш секи ден нали ????????Аз сЪм дала само 2 пъти по 3 лъжички и кво стана ....... нищо напрау ме разбихте????????а за зеленчуковото  аз имам една   позната  откачена маика newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 дето му тура чушки масло и даже и малко сирене а детето сега на 7 направи 3 месеца???????замества хранене с плодово пюре   chefЕТО ТОВА ВЕЧЕ МУ ВИКАМ ЗАХРАНВАНЕ И ТО ЯКО???????????моиту е нищо за 3 лъжици ама друг път щте знам че  така се смята за захранване #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 26
  • София
  • Мнения: 212
SEMEINA,наистина си се води за захранване!
В друга тема вчера се похвалих за това,че вчера за първи път захраних моето бебче!А самото захранване става така-1 ден -4 лъжички,2 ден-8 лъжички и т.н.
Кърми си го бебчо и недей да слушаш съветите на хората около теб,които са за ранното захранване!Щом участваш във форума значи си информирана за тези неща,а ако не-прочети още малко.Майчетата тук дават доста примери и съвети-ще останеш доволна!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт