абитуриентски бал София

  • 4 558
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здравейте! Тази година ни предстои абитуриентски бал и търсим ресторант и хотел за събитието.
Ще сме около 25 човека. Ще съм много благодарна за предложения.

# 1
  • София
  • Мнения: 933
Ако имате някое момиче от випуска , което няма възможност да си купи рокля , може да се обърне към мен .

# 2
  • Мнения: 13 272
Здравейте! Тази година ни предстои абитуриентски бал и търсим ресторант и хотел за събитието.
Ще сме около 25 човека. Ще съм много благодарна за предложения.
Направо за хотел ли питаш, че ресторант и после да ходите до хотел, в смисъл каква ви е по точно организацията и какъв ви е долу горе бюджета

# 3
  • Мнения: 13 544
Ако имате някое момиче от випуска , което няма възможност да си купи рокля , може да се обърне към мен .
Браво.

# 4
  • Мнения: 1 525
Хм, точно и аз това се чудя.
Искам заведението да има напр. хубава градина. Да има място за снимки.
За бюджет не мога нищо да кажа. Не знам как се движат цените.
Споделете  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 16 024
Заведението за бала не се ли избира за цялото училище от ръководството.?
Когато дъщеря ми завършваше така стана - само ни информираха, че бала ще е в ресторант .... в София. От родиелите се искаше само определена сума за куверт на детето. Класа събра и за куверта на класната и 2 -3 любими учителки.
После децата  си избраха и резервираха  дискотека за след 00 часа.
Също централно ни инормираха, че ще се снимат за  албум на класа с по няколко снимки на определена цена.
Събрахме парите за бала и албума. Втория така и не го получихме.

# 6
  • Мнения: 1 525
Аз се интересувам от заведение, в което мога да поканя роднини и приятели по случай АБ.

# 7
  • Мнения: 674
Ако имате някое момиче от випуска , което няма възможност да си купи рокля , може да се обърне към мен .

 Благодаря, ще попитам.
 Искаме хотелът и ресторантът да са на едно място. След като се почерпим, гостите да се качат в хотела. Балът от училището ще е на друго място. Ние искаме да поканим приятели и роднини.

# 8
  • София
  • Мнения: 16 024
Сподели за кой град става дума.
Ако е София - ориентировъчно район на града.

# 9
  • Мнения: 1 525
Аз търся за източна София Simple Smile Дружба, Младост. Мислих за Панчарево  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 16 024
2008 г. ходих на изпращане в р-нт Александрия, до летището.
Хубаво беше, вкусна храна.

# 11
  • Мнения: 1 525
Симпатично изглежда, благодаря  bouquet

# 12
  • Мнения: 674
    Препоръчаха ни хотел рай, до хотел Плиска. Много ни хареса и резервирахме. Сега остава да купим рокля, обувки, чанта.

# 13
  • София
  • Мнения: 16 024
Браво за организацията! А ние чакаме снимки после.

Общи условия

Активация на акаунт